Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zaniedbania na forum

133 odpowiedzi w tym temacie

#21 kamy

kamy

Weteran

• Members
  • 267 postów

Napisano 09 luty 2008 - 16:21

ja tak mam tylko na tym forum inne dzialaja dobrze.... sprawdzalem tez wiele for w momencie kiedy na splawiku mialem blad i tez fora byly IP Boarda... wiec musi byc cos na tym forum...

#22 Strumien

Strumien

Weteran

• Members
  • 308 postów

Napisano 09 luty 2008 - 16:24

Najlepszy sposób sprawdzenia IP to wejście w Start-->Uruchom i wpisać cmd. Nastepnie ipconfig bo strony które niby pokazuja IP tak naprawdę pokazują IP routera jeśli ktoś ma np. z multimedii lub jakąś sieć lokalną np. w bloku. Sprawdźcie sami, że IP ze stron typu: mojeip.org jest inne niż to pokazane w konsoli.
Inaczej wygląda sprawa jeśli sie ma zwykły modem ale to nie forum informatyczne. icon_biggrin.gif

Użytkownik Strumien edytował ten post 09 luty 2008 - 16:25

#23 GrzegorzF20

GrzegorzF20

Szajbus

• Members
  • 2834 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo, motory, akwarystyka, siatkówka, audio, narty, & piękne kobiety:-)

Napisano 09 luty 2008 - 22:07

wolfik pisalem wyzej jakiego mam neta co do drugiego pytanie to uzywam firefoxa wersja 2.0.0.12

co do IP to masz np dwa momenty raz jak bylem polaczony z netem zalogowalem sie to masz dane o laczu:

a tu sie rozlaczylem polaczylem ponownie i znowu trzeba bylo sie logowac

ale zawsze od 3lat mi sie IP zmienialo choc jak uzywam neta w tym samym miejscu to on sobie kilka nie zwrocilem uwagi jak np kursuje do innego miasta itp ale wszedzie musze sie logowac czy uzywam go w domu jak zawsze to robilem czy jak gdzies jade itp

no ale bardziej mnie to zastanawia dlaczego trzeba sie logowac nie rozlaczajac neta czyli na tym samym IP po przejsciu godziny 24

i jeszcze jedno pytanie do wolfika dlaczego dzis znikl na dole strony pasek na ktorym bylo widac ile uzytkownikow czyta dany temat i jesli byl zarejestrowany to bylo wypisane kto go czyta w danej chwili a dzis tego nie ma? i nie wiem czy to tylko chwilowe czy to juz na stale zniklo -moim zdaniem przydatna rzecz

edit
sorry dalem dwie takie same fotki

Użytkownik GrzegorzF20 edytował ten post 09 luty 2008 - 22:12

Burza gdy się zbiera w DOMU - idź na ryby po kryjomu!!!
RAPR

#24 piotrek_

piotrek_

Weteran

• Members
  • 282 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo i tenis stołowy

Napisano 09 luty 2008 - 22:23

Aktualnie nie spodobał mi się temat maj na forum głównym - poziom niektórych postów jest tak wybitny, jak polityka zagraniczna Anny Fotygi ;] Niektóre błędy proszą się aż o poprawienie.
Sprzętu kupa, a wędkarz du..

#25 rekmar

rekmar

Kierownik lodowiska

• Members
  • 1321 postów

Napisano 10 luty 2008 - 15:53

CYTAT(piotrek_ @ sob, 09 lut 2008 - 23:23) Wyświetl post
Aktualnie nie spodobał mi się temat maj na forum głównym - poziom niektórych postów jest tak wybitny, jak polityka zagraniczna Anny Fotygi ;] Niektóre błędy proszą się aż o poprawienie.

Piotrek_ czy to ma znaczyć, że mamy oceniać jakość merytoryczną postów, możliwości intelektualne autora i na podstawie własnej oceny kasować je? o ile oczywiście nie spełniają tych wymogów...

Piotrek_ czy też mamy wnikliwie czytać i przed wykasowaniem wysyłać do Ciebie PW z zapytaniem czy dany post podobał się koledze czy nie?

Piotrek_ czy w końcu może moderatorzy bez pytania kogokolwiek o zdanie zaczną spłodzone w mękach twórczych posty poprawiać pod względem gramatyki, składni, interpunkcji oraz ortografii, ubierając w piękną, kwietną polszczyznę słowa autora właściwego?...

Racz wytłumaczyć prościej, bo widocznie nie staje mi inteligencji.

PS Pani Anna Fotyga nie ma już polityki zagranicznej - wyjeżdzałeś gdzieś???

#26 Tomaszek

Tomaszek

Weteran

• Members
  • 756 postów

Napisano 10 luty 2008 - 16:41

No ale kolego F20 właśnie na obydwu wklejonych screenach masz inny adres IP - no i dlatego musiałeś się ponownie logować.
CYTAT
neta czyli na tym samym IP po przejsciu godziny 24

To sprawdź czy po 24 iPlus nie odświerza połączenia i przez to przyznaje nowe IP.
Bezduszni! Nie krzywdźcie tego szlachetnego suma. Albowiem w jego piersi bije serce kochanka. A jeśli my zajrzymy do naszych, czyż nie znajdziemy tam serca suma?

#27 piotrek_

piotrek_

Weteran

• Members
  • 282 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo i tenis stołowy

Napisano 11 luty 2008 - 16:06

Raczę Ci wytłumaczyć, chociaż na pewno temu sprostałeś. Nigdzie nie wyjeżdżałem, po prostu ówczesna polityka zagraniczna stoi na wyższym poziomie, dlatego powołałem się na poprzednią. Forum kojarzy mi się z przydatnymi informacjami. A jak ktoś pisze - pozwolę sobie zacytować - "Ja mam zamiar w maju pujsc na spining poniewaz daje on spore efekty" to wielka jest przydatność tego stwierdzenia. Takie tematy jak ten - powiela się na forum, a w połączeniu z wartością merytoryczną nadaje się po prostu do zamknięcia.
Sprzętu kupa, a wędkarz du..

#28 Homegeon

Homegeon

Nabijacz postów :)

• Members
  • 4352 postów
  • Zainteresowania:K1 Wędkarstwo Muzyka Kobiety Siłownia

Napisano 11 luty 2008 - 16:09

przydała by się jakaś modyfikacja działu "Oddam/Przyjmę", może ograniczyć go do "oddam w dobre ręce" icon_smile.gif?

Użytkownik Homegeon edytował ten post 11 luty 2008 - 16:10

flaga.gifPiszę poprawnie po polsku
regulamin.JPG
szukaj.JPG

#29 rekmar

rekmar

Kierownik lodowiska

• Members
  • 1321 postów

Napisano 11 luty 2008 - 17:15

CYTAT(piotrek_ @ sob, 09 lut 2008 - 23:23) Wyświetl post

Sam sobie oręż z ręki wytrącasz - poprzez pisanie tak lakonicznych postów. To tak jakbym skrytykował kogoś, za błędy ortograficzne waląc gigabyki. Twoje "sprostowanie" stoi na wiele wyższym poziomie i z jego treścią trudno się nie zgodzić, a wystarczyło od razu napisać wniosek i uzasadnienie do niego. icon_biggrin.gif

CYTAT(Homegeon @ pon, 11 lut 2008 - 17:09) Wyświetl post
przydała by się jakaś modyfikacja działu "Oddam/Przyjmę", może ograniczyć go do "oddam w dobre ręce" icon_smile.gif ?

mnie też to dżaźni - nie wiem czy dokładnie tak się będzie nazywał ten dział, jak w propozycji Homegeon. (pomysł wart uwagi)
Chodzi tylko o to, aby wyeliminować słowo "Przyjmę"

#30 GrzegorzF20

GrzegorzF20

Szajbus

• Members
  • 2834 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo, motory, akwarystyka, siatkówka, audio, narty, & piękne kobiety:-)

Napisano 11 luty 2008 - 18:08

CYTAT(rekmar @ pon, 11 lut 2008 - 18:15) Wyświetl post
Chodzi tylko o to, aby wyeliminować słowo "Przyjmę"

no dokladnie!

a czy ktos odpisze, co sie stalo z dolnym paskiem, na ktorym bylo widac, kto jest w danym dziale/temacie itp i czy on jeszcze powroci na forum?

RAPR

#31 rekmar

rekmar

Kierownik lodowiska

• Members
  • 1321 postów

Napisano 11 luty 2008 - 18:31

CYTAT(GrzegorzF20 @ pon, 11 lut 2008 - 19:08) Wyświetl post
a czy ktos odpisze, co sie stalo z dolnym paskiem, na ktorym bylo widac, kto jest w danym dziale/temacie itp i czy on jeszcze powroci na forum?

powróci razem z wolfikiem icon_biggrin.gif tak myślę, a nawet jestem pewien

#32 GrzegorzF20

GrzegorzF20

Szajbus

• Members
  • 2834 postów

Napisano 18 luty 2008 - 19:21

mam takie pytanko dlaczego dopuszczacie, aby użytkownicy mogli miec takie nicki na forum jak adekkułsol?

http://www.splawik.c...p?showuser=7060

jeszcze jak zobaczylem galerie i poczytalem troche postow to jakos sie zniesmaczylem tym wszystkim -fakt nick adekwatny do osoby, ale czegos takiego nie powinno byc na takim forum

pozdr

RAPR

#33 piotrek_pisz

piotrek_pisz

Szajbus

• Members
  • 1607 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo, kulturystyka,narciarstwo,myslistwo. :D

Napisano 18 luty 2008 - 21:14

CYTAT
mam takie pytanko dlaczego dopuszczacie, aby użytkownicy mogli miec takie nicki na forum jak adekkułsol?

http://www.splawik.c...p?showuser=7060

jeszcze jak zobaczylem galerie i poczytalem troche postow to jakos sie zniesmaczylem tym wszystkim -fakt nick adekwatny do osoby, ale czegos takiego nie powinno byc na takim forum

pozdr

Nie adekkułsol po pierwsze tylko adekklusol chyba no nie icon_wink.gif
Może nazwisko ma klusol a nie chodzi tu calkiem o kłusol hehe
PRECZ!!! Z!!!! KŁUSOWNICTWEM!!!! Brać wędki i tylko Sportowo!!!!!!!!!!

Wędkarstwo to nie hobby,to nie pasja...to sposób na życie...

#34 Uklejowy_magik

Uklejowy_magik

Bulterier Spławika

• Moderator
  • 1238 postów

Napisano 20 luty 2008 - 17:29

Wracając do "przyjmę" jestem jak najbardziej za. Wielu ludzi oddaje kupę sprzetu i może oddac równie dobrze komuś z forum i umożliwic mu dobry startw naszej dzedzinie. W tym dziale porządki już zaprowadziłem ponadto proszę zapoznać się z tym: http://www.splawik.c...ematach___14126
i niech ktoś spróbuje mi zaleźć w tej kwestii za skóre to głowę mu wyrwe icon_twisted.gif

#35 adams1999

adams1999

Szajbus

• Members
  • 2099 postów
  • Zainteresowania:Cyprinus Carpio

Napisano 20 luty 2008 - 21:47

CYTAT(Uklejowy_magik @ śro, 20 lut 2008 - 18:29) Wyświetl post
niech ktoś spróbuje mi zaleźć w tej kwestii za skóre to głowę mu wyrwe icon_twisted.gif

nie przginasz troche?? zachowujesz sie jak to ty bys byl na tym forum panem i wladca ale tak nie jest
zachowujesz sie jak niedorozwinety malolat
wes troche wyluzuj bo na dobre ci to nie wyjdzie
a takie teksty zachowaj dla swoich kolegow od kolarzowki icon_biggrin.gif

"catch and release" - złów i wypuść!!!!!!

#36 Uklejowy_magik

Uklejowy_magik

Bulterier Spławika

• Moderator
  • 1238 postów

Napisano 21 luty 2008 - 04:00

To był żart kolego... icon_wink.gif

#37 adams1999

adams1999

Szajbus

• Members
  • 2099 postów
  • Zainteresowania:Cyprinus Carpio

Napisano 21 luty 2008 - 13:08

zart czy nie zart ale takie teksty sa nie na miejscu jeszcze na dodatek pisane przez moderatora

"catch and release" - złów i wypuść!!!!!!

#38 Kamil Z.

Kamil Z.

Szajbus

• Moderator
  • 8183 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo, sporty walki, muzyka

Napisano 21 luty 2008 - 13:20

CYTAT(Uklejowy_magik @ czw, 21 lut 2008 - 03:00) Wyświetl post
To był żart kolego... icon_wink.gif

no jakbys napisal to w innym tonie(jakis inna ikonka czy jakis dodatek chocby "hehe") a tak to wybacz nam prosze Moderatorze ale nie jestesmy wszechwiedzacy i nie wiemy o co doslownie Ci chodzilo....
Pozdrawiam
Kamil

Mój wędkarski blog:
http://zahaczeni.net/kamilfishingblog/

[color=#4169E1][b]Catch&Release!!

#39 Bury

Bury

Szajbus

• Members
  • 1288 postów

Napisano 21 luty 2008 - 14:22

Pasiasty widze, że na siłe szukasz konfliktu.
Jeśli pomyślałeś, że uklejowy będzie naprawdę urywał głowy ( DOSŁOWNIE ) to Ty masz problem...
Darujcie sobie dalsze offtopy bo się tego czytać nie da.

Oczekujemy konkretnych uwag, które doprowadzą do poprawy działania forum, a nie kłótni dzieci w pisakownicy.

Jutro czyszcze temat.

#40 Astarot

Astarot

Weteran

• Members
  • 758 postów

Napisano 21 luty 2008 - 14:44

Witam, ja z zapytaniem a racezj dwoma.
Po pierwsze, czy cos sie zmienilo w sprawie logowania do forum? Od dobrych dwoch tygodni nie musze sie logowac, czyzby blad z IP minol sam czy tez ktos sprytny go rozwiazal icon_wink.gif.

Po drugie, czy istnieje jakakolwiek szansa wyeliminowania tekstow Dostosuj temat do regulaminu , moze zmienic zasady gieldy, albo podpis pod dzialem w jaki sposob zamieszczac ogloszenia. Rzecz jasna i prosta ze wiekszosc nie czyta regulaminu i pozniej sa z tego problemy ale jak juz setny raz widze "dostosuj temat do regulaminu" to noz sie w kieszeni otwiera. Drodzy panowie moderatorzy tudziez administratorzy, prosze nad tym pomyslec i zmienic majac na uwadze moje chore serce ktore krwawi widzac takowe odpowiedzi.
Pozdrawiam,
Ascik.

@@ Co do nicku adekkłusol, nie szata swiadczy o czlowieku, ani tez nie oceniac ksiazki po oprawce, kazden jeden moze miec nick wedle swego uznania i nic nam do tego, jesli prezentuje soba poziom i nie narusza zasad to po co interweniowac?
Życie jest zbyt smutne i szare ażeby nie szukac promieni słońca w postaci jaj, ot dla przykładu na tym forum.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych