Skocz do zawartości

Zdjęcie

Spodniobuty

63 odpowiedzi w tym temacie

#61 wahlul

wahlul

Szajbus

• Members
  • 1569 postów

Napisano 26 listopad 2014 - 22:25

Pozwolę sobie odświeżyć temat.
Szukam spodniobutów neoprenowych, nie za drogich, na kogoś sporych rozmiarów.
192 cm, 115 kg i niestety..... numer buta 48/49.
Mierzyłem Behr-a rozmiar 47/48 i Mikado 46. Jedne i drugie pasują świetnie, poza rozmiarem buta. Co dziwne: Behr w tym rozmiarze buta jest absolutnie za ciasny, a Mikado , mimo że to niby 46, to takie prawie że niemalże. Nie wiem, czy to nie jest autosugestia, bo opisane 46, czy faktycznie są takie za bardzo na styk? Niby na sucho wszystko OK, ale nie chcę kupować tylko po to, żeby się przekonać, że w wodzie jednak krew źle krąży i nogi marzną.
Od razu powiem, że nie wydam ponad tysiaka na oddychające śpiochy dobrej firmy, dostępne we wszystkich możliwych rozmiarach, bo będę ich używał raz, czy góra dwa razy w roku. O ile będę icon_biggrin.gif
Istnieje w ogóle coś takiego?
Z góry dziękuję za podpowiedzi.

#62 Kamil Z.

Kamil Z.

Szajbus

• Moderator
  • 8183 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo, sporty walki, muzyka

Napisano 27 listopad 2014 - 14:44

A nie szukałeś takich zakończonych skarpetą neoprenową? Ta się rozciąga, a na to założył byś buty, nawet jakieś a'la trekkingowe za kilkadziesiąt pln...
Pozdrawiam
Kamil

Mój wędkarski blog:
http://zahaczeni.net/kamilfishingblog/

[color=#4169E1][b]Catch&Release!!

#63 wahlul

wahlul

Szajbus

• Members
  • 1569 postów

Napisano 28 listopad 2014 - 11:28

Drogi Watsonie, na skarpetkę neoprenową potrzebował bym buta jeszcze o numer większego, niż noszę normalnie. A gdzie ja takie znajdę? icon_smile.gif
Poza tym wersja neoprenowa śpiochów w Polsce jest praktcznie niedostępna. Z USA trzeba ściągać. I w ogóle za drogo.
Jedyne co wchodzi w grę, to coś klasy MIKADO albo BEHR-a, tyle że większy but musi być.
Вода это колыбель разумной жизни.

#64 Kamil Z.

Kamil Z.

Szajbus

• Moderator
  • 8183 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo, sporty walki, muzyka

Napisano 28 listopad 2014 - 13:20

Ale jak masz skarpetę, to buty mogą być jakiekolwiek. Trekkingowe, robocze itd. Nie mów, że nie znajdziesz nic w odpowiednim rozmiarze icon_wink.gif

Albo przy większym budżecie, telefon do Pana Andrzeja Błauciaka z Wrocławia i szycie neoprenów na miarę icon_wink.gif
Pozdrawiam
Kamil

Mój wędkarski blog:
http://zahaczeni.net/kamilfishingblog/

[color=#4169E1][b]Catch&Release!!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych