Skocz do zawartości

Zdjęcie

Spodniobuty

63 odpowiedzi w tym temacie

#41 tracjan

tracjan

Szajbus

• Members
  • 3252 postów

Napisano 26 lipiec 2009 - 00:53

CYTAT(Rob_son @ sob, 25 lip 2009 - 13:48) Wyświetl post
Mam takie pytanie, ponieważ nie dawno kopiłem sobie spodniobuty ocena i jestem ciekaw czy każde spodniobuty są takie szerokie w pasie i klatce, ze mogło by wejść 2-3 takich jak ja czy też nie?.

Nie sa.

Albo kupiles model ALL SIZE, a wiec jeden rozmair dla wszystkich, ewentualnie, zle go dobrales. Spodniobuty dobrych marek sa dopasowane jak reszta odziezy.- wybiersz model dopasowujac dlugosc, obwod pasa, pbwod klatki piersiowej.

pozdrawiam

#42 Rob_son

Rob_son

Wędkarz

• Members
  • 37 postów

Napisano 26 lipiec 2009 - 10:37

kurcze sprzedawca zapewniał mnie ze każde spodniobuty są takie szerokie. Ja kupiłem Duńskie firmy Ocean. Nie brałem ani Jaxsonów ani innych chińskich lip bo na sam zapach to już miałem dość. (Na opakowaniu czy tez metce nic niema o rozmiarze wiec chyba ten producent ma tylko te "all"

#43 Arek Pawlak

Arek Pawlak

Weteran

• Members
  • 822 postów

Napisano 26 lipiec 2009 - 11:15

Kurcze, może urośniesz do nich. icon_wink.gif icon_wink.gif A tak na poważnie - przy wysokich temperaturach to bywa zaletą, bo pozostawiając sobie trochę luzu na górze - masz wentylację.
Pozdrawiam i zapraszam na PIKEFINDER

#44 tracjan

tracjan

Szajbus

• Members
  • 3252 postów

Napisano 26 lipiec 2009 - 14:13

CYTAT(terminator @ nie, 26 lip 2009 - 12:15) Wyświetl post
Kurcze, może urośniesz do nich. icon_wink.gif icon_wink.gif A tak na poważnie - przy wysokich temperaturach to bywa zaletą, bo pozostawiając sobie trochę luzu na górze - masz wentylację.

No marna to pociecha biorac pod uwage stosunek wlasciciel/wielkosc spodniobutow.

pozdrawiam

#45 radkacz

radkacz

Szajbus

• Members
  • 1354 postów

Napisano 27 sierpień 2009 - 11:31

Cześć Panowie. Miał ktoś z Was może doczynienia z tymi woderami? Geers Wodery z neoprenem 43 są całe z jednego kawałka gumy i do tego wykładany neoprenem. Znacie może tą firmę? Od dłuższego czasu szykuję się do zakupu woderów, czytam różne oinie i wygląda na to, ze znalazłem odpowiedni sprzęt, ale przed zakupem prosze Was o poradę. Z góry dziękuję. Oczywiście woderki są do spinningu.

#46 radkacz

radkacz

Szajbus

• Members
  • 1354 postów

Napisano 01 wrzesień 2009 - 15:58

Ok nikt nie odpowieda, to postanowiłem je kupić:)
Woderki sprawiają wrażenie bardzo dobrze wykonanych, faktycznie od spodu mają cieniutka warstwę neopprenu na całej długości. Co najważniejsze są w całości z jednego kawałka gumy, zero łączeń z butem, jest tylko szew w tylnej części nogawki. Ogólnie z zakupu jestem zadowolony i cieszę się, że nie kupiłem jaxona czy cieniutkiego lemingo pcv. Myślę jednak, że narazie starczy entuzjazmu zobaczę jak spisują się GEERSY po dłuższym czasie użytkowania - a na jesieni będą dość mocno katowane.
Pozdrawiam.

#47 Arek Pawlak

Arek Pawlak

Weteran

• Members
  • 822 postów

Napisano 01 wrzesień 2009 - 17:32

Przy tego typu woderach nie powinieneś mieć problemów. Jak w każdym przypadku rada, żeby dokładnie suszyć po każdym użyciu - najlepiej przechowywać w pozycji "wiszącej" jeśli mamy taką możliwość.
Pozdrawiam i zapraszam na PIKEFINDER

#48 kondi1432

kondi1432

Początkujący

• Members
  • 5 postów

Napisano 27 luty 2010 - 18:59

Chce kupiuc spodniobuty jakie mi polecacie mogą być firmy cormoranmam jeszcze pytanko czy dobre są spodniobuty firmy shakespeare lub spro

Użytkownik kondi1432 edytował ten post 27 luty 2010 - 22:22

#49 kapel22

kapel22

Wędkarz

• Members
  • 71 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo, komputery, inteligentne instalacje A/V

Napisano 28 luty 2010 - 14:13

Miałem cormorany neoprenowe, nie było źle ale jeśli mam być szczery to warto wydać więcej kasy i kupić spodniobuty oddychające... W taimen chyba za 500zł w komplecie z butami już są więc porównując do dawnych cen jest duuużo taniej a wygoda i komfort sto razy lepszy...

Użytkownik kapel22 edytował ten post 28 luty 2010 - 14:13

Greys X-Flite 9' #4 + Taimen XV 3-6 Reel - Titan Gray (teraz tylko ten zestaw, reszta leży...)
CHUB Snooper 12" 3,5 lb + SPRO L.C.S. BIG FISH PRO 5700
Cormoran CARB-O-STAR X JIGGERSPINN 2,7M, 7-25G + Gamei Wish HO2500
Cormoran Flycor AFTM 4-6# + Okuma Airframe 4/6
Mikado Golden Bay Feeder 390
York Wizard Feeder 390

#50 ecia162

ecia162

Początkujący

• Members
  • 2 postów

Napisano 18 marzec 2010 - 21:41

witam.
mam wielki problem kupiłem spodniobuty Jaxon http://allegro.pl/sh...?item=928242989 ale jak dostałem paczke i zobaczyłem je to sie wystraszyłem,ze są takie duże w biodrach i pasie. jak je ubrałem to sie przestraszyłem bo takie szerokie ja jestem szczupły ale nie wiedziałem,ze beda takie duże. doradźcie mi co mam zrobić?? czy są jeszcze jakieś inne spodniobuty do ceny 150 zł. a może są jakieś pasy żeby je troche zwęzić.

#51 tracjan

tracjan

Szajbus

• Members
  • 3252 postów

Napisano 19 marzec 2010 - 16:54

Pytanie tylko, na jakiej podstawie dobierales rozmiarowke.

#52 Tasiemiec13

Tasiemiec13

Weteran

• Members
  • 105 postów

Napisano 15 czerwiec 2010 - 17:17

Mam ten sam problem kupilem spodniobuty w sklepie, jesli chodzi o rozmiary to tylko byl podany rozmiar buta i tyle.Ale poradzilem sobie z tym zakladajac nerke na spodniobuty. Nerke mam na wysokosci pasa spodniobuty fajnie sie zawijaja i wygladaja jakby byly normalnie wąskie.

#53 WojtekPieńkowski

WojtekPieńkowski

Wędkarz

• Members
  • 73 postów

Napisano 13 marzec 2011 - 13:46

Bierz wodery Behr'a ;]

#54 Kamil Z.

Kamil Z.

Szajbus

• Moderator
  • 8183 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo, sporty walki, muzyka

Napisano 13 marzec 2011 - 13:55

CYTAT(WojtekPieńkowski @ nie, 13 mar 2011 - 14:46) Wyświetl post
Bierz wodery Behr'a ;]

Wczoraj pytałeś się mnie o jakieś tanie wodery, a dziś polecasz te, o których Ci pisałem....szybko je przetestowałeś icon_mrgreen.gif
Pozdrawiam
Kamil

Mój wędkarski blog:
http://zahaczeni.net/kamilfishingblog/

[color=#4169E1][b]Catch&Release!!

#55 WojtekPieńkowski

WojtekPieńkowski

Wędkarz

• Members
  • 73 postów

Napisano 13 marzec 2011 - 20:39

Jeśli piszesz , że są dobre... icon_razz.gif

#56 universumsandomierz

universumsandomierz

Weteran

• Members
  • 322 postów
  • Zainteresowania:wędkarstwo oraz motoryzacja i wszystko co z tym związane ;)

Napisano 13 marzec 2011 - 21:57

CYTAT(WojtekPieńkowski @ nie, 13 mar 2011 - 21:39) Wyświetl post
Jeśli piszesz , że są dobre... icon_razz.gif

jak się czegoś nie miało nawet w rękach czy nie testowało to się nie poleca bo nawet nie wiesz co polecasz ...!
WWW.NaRape.Net <-----> NOWY PORTAL BOLENIOWY ZAPRASZAM !

Pozdrawiam

#57 WojtekPieńkowski

WojtekPieńkowski

Wędkarz

• Members
  • 73 postów

Napisano 14 marzec 2011 - 15:47

Wierze Pasiastemu ;]

#58 IkswonaraB

IkswonaraB

Weteran

• Members
  • 177 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo,motoryzacja

Napisano 09 maj 2011 - 22:26

możecie coś powiedzieć na temat tych spodniobutów,
ktoś z was posiada takowe?
cena bardzo przystępna i wydają się lekkie , pokonuje dość długie odcinki i zastanawiam się nad nimi.

http://allegro.pl/sp...1581486039.html

Akcja "Ratuj Szczupaka"!! - www.szczupak.org

#59 Andrzej K.

Andrzej K.

Weteran

• Members
  • 164 postów

Napisano 11 maj 2011 - 09:09

Witam
Jest jedna wspólna cecha wszystkich tego typu galotów:
Na fotce wyglądają fajowo, stylowo i solidnie. Na żywo natomiast sprawiają wrażenie niezwykle lichych, delikatnych i co najśmieszniejsze - układają się na sylwetce jak bryczesy na ułanie........ Jestem wysokim facetem (192 cm) i bałem się że będą krótkie, a jak założyłem rozmiar 45 - to mi się pufy zrobiły takie na udach, że wyglądałem jakbym się owinął spadochronem.

Co do trwałości - miałem podobne, producent "no name" i potargały się na pierwszych lepszych pokrzywach. Teraz czekam na przesyłkę gaci Behra (też model lekki z PVC). Zobaczymy jak się sprawdzą przy muchowaniu na wodzie stojącej (bo z taką myślą się na nie skusiłem). Czyli w lekkich warunkach - dojścia do stanowisk odsłoniętym brzegiem, bez przedzierania się po krzakach itd....
Jedna uwaga - w modelach spodniobutów ze ściągaczem w pasie/na piersiach - trzeba uważać bo zamykamy ściągaczem powietrze w dolnej części galotów.......przy wywrotce we wodzie, momentalnie obraca nas gumiakami w górę i przekichane jest się wykaraskać z takiej opresji. Wiem, przerabiałem, więc zalecam ostrożność.

Do trudniejszych warunków polecałbym jednak coś solidniejszego - oglądałem w jakimś markecie (chyba OBI) spodniobuty PROS
linka allegro , kosztowały 119 zł i sprawiały wrażenie naprawdę solidnych (grube, mocne, wzmocnienia na kolanach).
Może warto dołożyć........
Pozdrawiam, Andrzej

#60 suzaryba

suzaryba

Wędkarz

• Members
  • 25 postów

Napisano 22 kwiecień 2013 - 11:12

A nie było tam na nich rozmiaru jak kupowałeś ? Ja mam ładnie dopasowane ( 180 cm wzrostu / 80 kg wagi)
Kupując legowisko dla psa pomagasz dokarmiać psy z biednych schronisk

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych