Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zalew Rybnicki

68 odpowiedzi w tym temacie

#61 sta82

sta82

Wędkarz

• Members
  • 35 postów

Napisano 26 luty 2011 - 15:12

Siema. Dzisiaj było dwóch znajomych na plaży i tylko jednego leszcza złapali. Kiepsko bo to było jedyne branie ,a siedzieli od 5 do 12.

#62 sta82

sta82

Wędkarz

• Members
  • 35 postów

Napisano 03 marzec 2011 - 21:03

Siema. Jak to zwykle bywa na Ryniku ostatnio lipa. Pojechałem na zwiad przed sobota i nic. Siedziałem na plaży od 13 30 do 17 30 i dosłownie jedno podciągniecie którego nie można nazwać braniem. Sporo ludzi i wszyscy zero (0). Może ktoś coś słyszał znowu o jakiś odłowach bo sporo plotek słyszałem . icon_evil.gif

#63 koleb27

koleb27

Weteran

• Members
  • 187 postów
  • Zainteresowania:Moją najwiekszą pasją jest wedkarstwo karpiowe:)

Napisano 10 marzec 2011 - 16:31

Witam icon_wink.gif byl ktos ostatnio na Rybniku? jakie efekty?

CYTAT(koleb27 @ czw, 10 mar 2011 - 19:31) Wyświetl post
Witam icon_wink.gif byl ktos ostatnio na Rybniku? jakie efekty?

aha jezeli wykupilem licencje jednodniowa za 13zl to w ktorych miejscach moge chytac???

#64 sta82

sta82

Wędkarz

• Members
  • 35 postów

Napisano 12 marzec 2011 - 20:39

Witam. Dzisiejsza przygoda zakończyła sie porażką . Ani jednego brania od 5 do 12 .Piękna pogoda i tylko tyle. Nie wiem co sie dzieje.Ludzi full i jedną rybę ktoś tam złapał.

#65 koleb27

koleb27

Weteran

• Members
  • 187 postów

Napisano 13 marzec 2011 - 08:35

CYTAT(sta82 @ sob, 12 mar 2011 - 23:39) Wyświetl post
Witam. Dzisiejsza przygoda zakończyła sie porażką . Ani jednego brania od 5 do 12 .Piękna pogoda i tylko tyle. Nie wiem co sie dzieje.Ludzi full i jedną rybę ktoś tam złapał.

Witam bylem wczoraj to jest 12 marca na rybniku i jedna rybe przy bramie na plazy ktos wyciagnol a drugiego leszcza 51cm wyciag moj kuzyn od strony lasu tam gdzie jest ten parking. Ludzi bylo duzo bo pogoda sprzyjala ale bran zero.

sta82 moze siedzielismy obok siebie a nic o tym nie wiemy???

#66 sta82

sta82

Wędkarz

• Members
  • 35 postów

Napisano 13 marzec 2011 - 16:22

CYTAT(koleb27 @ nie, 13 mar 2011 - 11:35) Wyświetl post
Witam bylem wczoraj to jest 12 marca na rybniku i jedna rybe przy bramie na plazy ktos wyciagnol a drugiego leszcza 51cm wyciag moj kuzyn od strony lasu tam gdzie jest ten parking. Ludzi bylo duzo bo pogoda sprzyjala ale bran zero.

sta82 moze siedzielismy obok siebie a nic o tym nie wiemy???

wszystko możliwe , ale już szlag mnie trafia i nie wiem kiedy znowu pojadę na rybnik. Byłem dzisiaj na dzirznie małym i sporo ludzi łowiło bo już lód puscił. Słupsko zamarzniętę .

#67 koleb27

koleb27

Weteran

• Members
  • 187 postów

Napisano 13 marzec 2011 - 16:41

heh ja tez narazie odpuszczam sobie Rybnik-teraz szukam ciekawego zbiornika na 3 dniowa zasiadke moze jakis polecisz???

#68 sta82

sta82

Wędkarz

• Members
  • 35 postów

Napisano 13 marzec 2011 - 19:07

CYTAT(koleb27 @ nie, 13 mar 2011 - 19:41) Wyświetl post
heh ja tez narazie odpuszczam sobie Rybnik-teraz szukam ciekawego zbiornika na 3 dniowa zasiadke moze jakis polecisz???

Wiesz co zalezy na jaką rybę sie nastawiasz i jak daleko możesz jechać
Ja często wędkuje na Zalewie Chańcza koło Kielc i jest to dla mnie super łowisko.

Siema

Byłem w wekend tzn. w sobotę od 5 do 10 i jedno branie zaliczyłem (leszcz 55 ) natomiast dzisiaj pojechałem od 14 do 18 30 i także jedno branie ( węgorz 30 cm ) po za tym lipa straszna sporo ludzi i nikt nic .

Witam Panowie czy w ogóle ktoś jeżdzi na Rybnik bo może już ryb tam nie ma. Nikt nic nie pisze ,a ludzi zawsze sporo.

Siema,,,

Coś nie mogłem nic napisać. Jeżdzi ktoś w ogóle na ten Rybnik oprócz mnie

Naprawdę nikt nic i w ogóle lipa . Był może ktoś

Siema. Byłem wśrodę rano od 5 do 11 fajnie się siedziało. Złapałem jednego leszcza koło 50 cm ale po za tym lipa. Leszcz ostro sie wyciera.

Siema. Dzisiaj wypad na Rybnik zakończony defektem samochodu oprócz tego trzy karpiki , jeden jaż (siedziałem na bramie ) znajomy dwa piękne leszcze po 55 i jeden karpik. Całkiem udany wypad biorąc pod uwagę oststnie kiepskie wypady.

#69 elwood

elwood

Wędkarz

• Members
  • 39 postów

Napisano 17 luty 2012 - 19:48

Witam. był ktoś może na Rybniku ostatnio? Ja byłem z poczatku roku i nic się nie działo? Dzieje się tam coś? Pozdr.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych