Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaxon Telstar Feeder 360/80

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Medal

Medal

Weteran

• Members
  • 917 postów

Napisano 30 grudzień 2007 - 16:29

1. Pełna nazwa sprzętu
Jaxon Telstar Feeder 360/80

2. Zdjęcie ogólne

3. Specyfikacja techniczna

Feeder Jaxona, trzy składowy + 2 szczytówki, c.w 20-80 waga: 320g

4. Czas użytkowania i częstotliwość użytkowania

Kija używam od dwóch lat, używam go na każdej wyprawie feederowo, spławikowych

5. Z jakim sprzętem najczęściej używam?

Robinson Flash 203

6. Zalety
Mocna i dosyć tania wędka, używałem jej jako żywcówki, spławikówki, spinningu do połowów pstrągów( kiedy mój spinning się złamał). Czasami przekraczałem c.w i wędce nic nie było (mimo wszystko nie przekraczać icon_wink.gif)

7. Wady

Tylko dwie szklane szczytówki.

8. Złapane ryby

Leszcze ponad 40 cm, szczupak ok 50 cm, płocie ponad 30 cm, masa okoni i pstrągów

9. Zdjęcia dodatkowe
---

10. Cena zakupu

Gdy ją kupowałem kosztowała niecałe 150 zł, teraz około 100.

11. Uwagi końcowe

Polecam ten kijek początkującym jak i średnio zaawansowanym wędkarzom, b.dobry stosunek ceny do jakości. Polecam !

Użytkownik Medal edytował ten post 30 grudzień 2007 - 20:36

#2 łukaszbp

łukaszbp

Weteran

• Members
  • 669 postów

Napisano 07 styczeń 2008 - 23:35

Ja również mam ten kijek(2 sezony),łowie na niego bardzo często.Złowiłem na niego wiele fajnych ryb i moim zdaniem jest wart swej ceny icon_razz.gif
pozdrawiam

#3 Fedor

Fedor

Wędkarz

• Members
  • 91 postów

Napisano 06 maj 2008 - 20:10

Ja miałem ten "kijek" i odrazam. Niesamowity szajs, za 100 zł warto kupić co innego.

#4 Klayman

Klayman

Szajbus

• Members
  • 2000 postów

Napisano 07 maj 2008 - 20:51

CYTAT(Fedor @ wto, 06 maj 2008 - 21:10) Wyświetl post
Ja miałem ten "kijek" i odrazam. Niesamowity szajs, za 100 zł warto kupić co innego.

Za 100 zł pewnie nie znajdziesz innego feedera ... nie mniej Jaxon zawsze pozostanie Jaxonem icon_smile.gif

PS może napisz dlaczego jest uważany przez Ciebie za szajs ? Chętnie poznamy Twoją opinię poza tym, że jest to "szajs"
Pozdrowienia
Klay

#5 b0b0666

b0b0666

Wędkarz

• Members
  • 36 postów

Napisano 13 maj 2008 - 20:14

Mam ten kij od 2 lat.Według mnie jest on wart swojej ceny , jeszcze niegdy mnie nie zawiódł. Wiadomo Jaxon , ale wg mnie jest to dobry Jaxon. Szkoda tylko ze ma 2 szklane szczytówki ,ale mnie to bardzo nie przeszkadza. Dobrze użytkowany będzie długo służył , na pewno polecał bym ten kij początkującym i średnio zaawansowanym miłośnikom połowu ma koszyczek. Pozdro icon_wink.gif

#6 Fedor

Fedor

Wędkarz

• Members
  • 91 postów

Napisano 14 maj 2008 - 21:49

Otóż odpowiadam! icon_smile.gif

W moim kijku przy 3 przelotkach zrobiły się burchle, przy nasadzie ostatniej sekcji zaczął się rozszczepiać blank, szczytówka zielona rozleciała mi się przy wyrzucie koszyka 15g, a uchwyt kołowrotka się poluzował. Tak, jestem pewny, że jest to szajs icon_smile.gif

#7 Uklejarz

Uklejarz

Weteran

• Members
  • 463 postów
  • Zainteresowania:wędkarstwo, rower, fotografia, kłusole

Napisano 31 maj 2008 - 16:20

Wporzo kijek, mam go 3 sezony o ile mnie pamięc nie myli. Miałem z tym modelem sporo doczynienia
Z tego co widziałem to co roku miał mały lifting i zeszłoroczna wersja jest sporo cieńsza (niczym match) i ma troche inaczej rozłożone przelotki. Za tą cene nie ma co wymagać nie mniej podzielam opinie przedmówców icon_wink.gif
No i uważajcie na wadliwe wersje, nie życze serwisowania tego sprzętu, mi sie trafił model bez wad za pierwszym razem ale 2 kolegów nie miało tego szczęścia, a jeden dopiero za bodajże 3 razem, wady fabryczne. Pisałem chyba kiedyś o tym na forum.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych