Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy Są Tu Jacyś Kibice Skoków Narciarskiech?

41 odpowiedzi w tym temacie

#1 Bacik

Bacik

Weteran

• Members
  • 631 postów

Napisano 30 grudzień 2007 - 12:01

Jak powyżej a mianowicie kto z Was z zapartym tchem ogląda skoki narciarskie a może jeżdzi i kibicuje pod skoczniom?
Dzisiaj turniej czterech skoczni w Oberstdorfie jakich macie faworytów i na których miejscach wg.Was znajdą się nasi skoczkowie?

#2 Rafi z mafi

Rafi z mafi

Weteran

• Members
  • 749 postów
  • Zainteresowania:Sport no i oczywiście wędkarstwo. Lubię też robić woblerki ;P

Napisano 30 grudzień 2007 - 13:08

Zapowiada sie ciekawie icon_mrgreen.gif 3 Polaków w konkursie no i te kwalfikacje: Adam- 3 miejsce i Stoch- 10miejsce, pięknie icon_wink.gif
Pozdrawiam i taaakiej ryby- Rafał :D

#3 Bacik

Bacik

Weteran

• Members
  • 631 postów

Napisano 30 grudzień 2007 - 13:11

Nom ja też jestem dobrej myśli,ale zobaczymy jak potoczy się konkurs:)

#4 Sarkozukus Imperator

Sarkozukus Imperator

Weteran

• Members
  • 290 postów

Napisano 30 grudzień 2007 - 19:26

heh, zostanę pewnie zlinczowany, ale całe skoki to strasznie nudne są icon_biggrin.gif . Ciekawie robi się w 2 serii, tak 10 ostatnich skoków mniej więcej.

Pozdrawiam

#5 Bacik

Bacik

Weteran

• Members
  • 631 postów

Napisano 30 grudzień 2007 - 19:35

linchu nikt się chyba nie dopuści.No cóż każdy ma własne zdanie:P icon_wink.gif

#6 Rafi z mafi

Rafi z mafi

Weteran

• Members
  • 749 postów
  • Zainteresowania:Sport no i oczywiście wędkarstwo. Lubię też robić woblerki ;P

Napisano 30 grudzień 2007 - 19:43

No i bądz co bądz to za ładnie w tych skokach nie było icon_sad.gif , ale Morgenstern pokazał na co go stać.
Pozdrawiam i taaakiej ryby- Rafał :D

#7 Medal

Medal

Weteran

• Members
  • 917 postów

Napisano 15 styczeń 2008 - 15:03

A teraz loty, mimo, że Adaś kiepsko skacze cały czas trzymam za niego kciuki !
Loty wg mnie są najpiękniejszym widowiskiem ze Skoków narciarskich.

#8 Hardes

Hardes

Weteran

• Members
  • 315 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo

Napisano 21 sierpień 2010 - 08:16

widzę że mam zaszczyt odświeżyć troszkę ten zapomniany temat, a głównie dlatego bo w polskich skokach narciarskich jest dobrze, a ma być jeszcze lepiej. Wczoraj duet Małysz-Stoch na 1 i 2 miejscu, jak myślicie kto dzisiaj wygra w Wiśle?
szprotawa-fishing.pl.tl Centrum wedkarstwa w Szprotawie, forum bez rejestracji, ZAPRASZAM!

#9 trebs

trebs

Weteran

• Members
  • 270 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo, piłka nożna, piłka ręczna, słucham dużo Rocka, ale i jeszcze więcej Metalu, oraz grywam na gitarze

Napisano 21 sierpień 2010 - 22:00

CYTAT(Hardes @ sob, 21 sie 2010 - 09:16) Wyświetl post
widzę że mam zaszczyt odświeżyć troszkę ten zapomniany temat, a głównie dlatego bo w polskich skokach narciarskich jest dobrze, a ma być jeszcze lepiej. Wczoraj duet Małysz-Stoch na 1 i 2 miejscu, jak myślicie kto dzisiaj wygra w Wiśle?

Kamil szaleje icon_razz.gif szkoda, że małysz poza podium, ale Kubacki też sobie nawet poradził icon_biggrin.gif
Catch & Release

#10 bobesku

bobesku

Szajbus

• Members
  • 3273 postów

Napisano 09 kwiecień 2011 - 20:09

Bez komentarza........->coś pięknego
Kraków
"imp2k"

11407044.jpeg

Użytkownik bobesku edytował ten post 09 kwiecień 2011 - 20:11

#11 Piotr PGr

Piotr PGr

Szajbus

• Members
  • 1175 postów

Napisano 22 luty 2013 - 21:32

Mistrzostwa Świata w Val di Fiemme

Od kilku dni trwają mistrzostwa, więc przeniosę dyskusje z Shoutboxu i przy okazji odświeżę temat icon_wink.gif

"Pieknieeee nasi skakają...icon_smile.gif...Maryjo z Józefem jak mnie ciszą medale z Biathlonu..zawsze oglądałem i wierzyłem,ż ekiedyś nasze babeczki coś ubiegną i ustrzelają ..z Hojnisz jeszcze będziemy mieli radochę 21 lat ma i już medal MŚ:)"
"Piotrek specu od skoków-co się stało z Kubackim,że nagle tak ładnie śmiga??"
"Norwegia,Słowenia,Austria,Polska...tu sie rozda medale w drużynówce..Niemce wątpie...jak nasi będa skakać jak dzisiaj w kwalifikacjach do tego któraś z tych 3 drużyn popełni mały błędzik to może być medal...i to bez Małysza heh"

Kuba,
Nic się nie stało, Dawido skacze jak przed 2 miesiącami, ostatnie treningi i trafienie z formą robią swoje. Ma mocne wybicie, ale kieruje je za bardzo w górę, na małym obiekcie nadrabia siłą wybicia i efekty widoczne od 3 dni. Przedwczoraj wygrał 1/3 treningów, a zliczając skoki treningowe był by tego dnia 2. Wczoraj też dobrze mu szło.
Kot chyba szczyt formy miał 1,5 miesiąca temu. Wydaje mi się że Miętus ciut lepiej skakał wczoraj i przedwczoraj w treningach, ale Kot chyba nadrobił całokształtem, bo różnice minimalne.
Stoch i Żyła też mieli już w tym roku lepszą formę, może ją jutro w konkursie odzyskają... a wtedy każdy z naszej czwórki ma szanse stanąć na podium, choć realne wydaje mi się max 6miejsce.
Szkoda że Hula tam jest jako 2rezerwowy, mógł teraz startować w Wiśle na PK i walczyć o wyższy limit na PŚ... Dzisiaj Rudkowski wygrał 1/2 treningów, tu też wszyscy nasi dobrze skaczą...
Konkurs drużynowy na dużym obiekcie (jutrzejszy na średniej skoczni), więc wyniki mogą być ciut inne, ale tam też powinniśmy dobrze skakać icon_smile.gif

Użytkownik Piotr PGr edytował ten post 22 luty 2013 - 21:33

#12 RaDeK_89

RaDeK_89

Weteran

• Members
  • 117 postów

Napisano 23 luty 2013 - 10:02

Bardzo fajnie że odświeżyłeś Piotrek temat icon_smile.gif
Faktycznie nie każdy musi tolerować dyskusje wszystkich pasjonatów skoków i zimowych dyscyplin w shoutboxie icon_wink.gif

Co do samych mistrzostw - miła niespodzianka w Biathlonie, ale myśle że i na Justynę można dziś liczyć w biegu łączonym.
Bardzo wysoka forma skoczków udowadnia że system szkolenia poszedł w dobrą stronę, i na przyszłość można patrzeć z optymizmem icon_smile.gif
A najbliższe dni jeśli chodzi o tą dyspcyplinę, o ile nie przyniosą medali to przynajmiej dostarczą nam bardzo dużo emocji...bo nawet gdy był Adam to był praktycznie sam...teraz takich skoczków mamy już przynajmiej 4 i również jestem zdania że w drużynówce szansa na medal jest ogromna...
Indywidualnie medalu bardziej spodziewałbym się na małej skoczni niż na dużej...ale zobaczymy, zaczynamy już dziś o 17 icon_biggrin.gif

#13 Piotr PGr

Piotr PGr

Szajbus

• Members
  • 1175 postów

Napisano 23 luty 2013 - 12:25

Biatlon to inne mistrzostwa, ale dla mnie jena z ciekawszych konkurencji zimowych icon_wink.gif Nasze Panie pokazały że stać je na wiele i warto w nie inwestować (PZB wyczerpała się kasa na starty i na kolejną imprezę zgłosili 3zawodniczki, jednak jedna z telewizyj sportowych za sponsoruje wyjazd Hojnisz) tylko szkoda że do tej pory nikt tego nie widział!

W skokach dobrze się dzieje , ale kasę do tej dyscypliny przyciągnął ten gościu co jest na grafity icon_wink.gif i od niego wszystko się zaczęło. Stać nas na jeszcze więcej, w 2 garniturze i zapleczu kadry nie wykorzystujemy wszystkich szans...

Co do dzisiaj, to wielu zawodników, nawet niekoniecznie z czołówki PŚ przygotowało dobrą formę na mistrzostwa, w śród nich są nasi, więc wszystko mozliwe icon_wink.gif

#14 bobesku

bobesku

Szajbus

• Members
  • 3273 postów

Napisano 23 luty 2013 - 13:30

No miał być dziś medal Justyny i jest 5 miejsce..
Drugi start bez medalu.

Bjergen jest jak terminator.Nie ma opcji z nią wygrać chyba,że się wywali na plecy;p

#15 RaDeK_89

RaDeK_89

Weteran

• Members
  • 117 postów

Napisano 23 luty 2013 - 13:41

Eee tam, ja uważam że od Justyny nie ma co wymagać, ona i tak robi bardzo wiele i ja ją podziwiam icon_smile.gif
Jest praktycznie jedyną zawodniczką z czołówki która biega w 100% naturalnie, bez żadnych dopalaczy i leków na astmę.
Za to powinniśmy być z niej dumni, ona już swoje zrobiła i nadal utrzymuje wspaniałą formę...
co do medalu, myślę że i tak na "pusto" z Val di Fiemme nie wyjedzie...

Żyję już dzisiejszym konkursem na małej skoczni...coś mi podpowiada że jeśli Kubacki wytrzyma psychicznie to czuję że może dziś być najlepszym z naszych...
jego atutem jest to wysokie odbicie które na dużych skoczniach skraca mu skoki,ale na małej może być wielką zaletą...
no nic zobaczymy, nie ma co łapać ryb przed siecią...choć przeczucia mam bardzo dobre icon_biggrin.gif

Użytkownik RaDeK_89 edytował ten post 23 luty 2013 - 13:43

#16 Piotr PGr

Piotr PGr

Szajbus

• Members
  • 1175 postów

Napisano 23 luty 2013 - 13:44

CYTAT(bobesku @ sob, 23 lut 2013 - 14:30) Wyświetl post
No miał być dziś medal Justyny i jest 5 miejsce..
Drugi start bez medalu.

Bjergen jest jak terminator.Nie ma opcji z nią wygrać chyba,że się wywali na plecy;p

Ja wkurzyłem ojca, jak jeszcze w klasyku była grupa kilkunastu zawodniczek i powiedziałem że ..."podium dla Norweżek...", po wszystkim musiał se iść zapalić icon_razz.gif
Szkoda ale jeszcze Kowalczyk coś zwojuje icon_wink.gif

A Maritka nie da rady wszystkich biegów tak pomyślnie rozstrzygnąć, też przyjdzie jej słabszy dzień...

CYTAT(RaDeK_89 @ sob, 23 lut 2013 - 14:41) Wyświetl post
Żyję już dzisiejszym konkursem na małej skoczni...coś mi podpowiada że jeśli Kubacki wytrzyma psychicznie to czuję że może dziś być najlepszym z naszych...
jego atutem jest to wysokie odbicie które na dużych skoczniach skraca mu skoki,ale na małej może być wielką zaletą...
no nic zobaczymy, nie ma co łapać ryb przed siecią...choć przeczucia mam bardzo dobre

To liczę na Twoje przeczucie
Będą emocje i byle jak największe do końca konkursu

EDIT:
Z innych aren zimowych:
1.W Wiśle Biegun prowadzi po 1 serii icon_smile.gif sporo zawodników z PŚ co nie załapali sie do kadr swoich krajów...
G. Mietus 6, Kłusek 16, Ziobro 21, niedużo do 2 serii zbrakło Rutkowskiemu 33miejsce, słabiutko Zniszczoł 55.
2.Maryna Gąsienica-Daniel zajęła 5 miejsce w slalomie gigancie podczas MŚJuniorów w St. Anne
EDYCJA2:
I po skokach na dzisiaj w PK: Biegun3, Ziobro6, Mietus9, Kłusek18.
Poany od 17tej trzymać kciuki icon_wink.gif

Użytkownik Piotr PGr edytował ten post 23 luty 2013 - 15:21

#17 bobesku

bobesku

Szajbus

• Members
  • 3273 postów

Napisano 02 marzec 2013 - 12:20

No to mamy już piękne emocję za sobą i kolejnego Mistrza ŚWIATA w skokach!!
Zobaczymy co dzisiaj drużyna "uskaka".
Ostatnio pisałem,że germany się nie będą liczyć i się myliłem..5 drużyn będzie walczyć o medal w tym mam nadzieje Polska.

Właśnie ruszyły biegi na 30km klasykiem-może dziś się Justynie uda.

#18 RaDeK_89

RaDeK_89

Weteran

• Members
  • 117 postów

Napisano 02 marzec 2013 - 18:37

nieszczęsne 0.8 punktu icon_sad.gif ajj było tak blisko do podium icon_sad.gif
Chociaż nie ma co ukrywać 4 miejsce i styl w jakim walczyła drużyna napawa optymizmem i musi cieszyć icon_smile.gif
Liczyliśmy się dziś i to bardzo, różnice niewielkie, masa emocji, czego chcieć więcej icon_smile.gif

A Justynka bardzo ładnie, druga icon_smile.gif jak zwykle w takim przypadku uważam że była klasą samą dla siebie w tych zawodach ponieważ astmatyczki dla mnie nie powinny rywalizować z zawodniczkami "nie wspomaganymi lekami" .

Mistrzostwa całkiem udane dla nas icon_wink.gif

#19 adam1987

adam1987

Wędkarz

• Members
  • 89 postów

Napisano 02 marzec 2013 - 18:52

Radek pospieszyłeś się z wpisem mamy medal. icon_biggrin.gif
Falubaz Zielona Góra
Drużynowy Mistrz Polski 1981, 1982, 1985, 1991, 2009, 2011, 2013

#20 BART22

BART22

Weteran

• Members
  • 137 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo oczywiście :)

Napisano 02 marzec 2013 - 19:02

Ale jaja wyłączyłem tv jak było po zawodach i 4 miejsce Polaków teraz czytam że jednak medal ! icon_biggrin.gif Bravo

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych