Skocz do zawartości

Zdjęcie

Siłownia

491 odpowiedzi w tym temacie

#41 -eRZet-

-eRZet-

Weteran

• Members
  • 930 postów

Napisano 31 grudzień 2007 - 16:56

No MC taka postawa mi sie podoba.. Zero koksow!
Na mase to dobrze rozpisal to piotrek.. to jest srednia ilosci powtorzen w seriach.. calkiem malo tj. 8,8,6,6,5,4 to juz jest na sile(tzw pierdolniecie jak to ujal homeg) nizej podam ile powtorzen jest na co..

Sila: podalem wyzej:P i dodam ze ciezar jak najwiekszy ALE Z ASEKURACJA!!!!!! ocvzywiscie zwiekszac ciezar jak najczesciej to MOZLIWE..

mASA: 12,12,10,8 w tym oczywiscie zostawiamy 2-3 powtorzenia w zanadrzu..

Rzezba: zalezy od ciala, jesli potrzebne to od 20 schodzimy w dol tyle serii ile nam przypisano, bo to zalezy od budowy ciala(otylosc, uklad miesni itp..)/ciuezar w miare sredni..nalezy sie wypocic i rozruszac miesnie danych partii..

Masorzezba: 15,12,10,8, takze zwroccie uwage na to aby zostawalo okolo 2-3 powtorzen w zanadrzu..

Po kazdym treningu nalezy isc na worek treeningowy, pobiegac, lub powyginac sie przy tym rozciagajac miesnie, a zeby nie wyrosly z was klocki o znikomych ruchach:) to podstawa:)

p.s Nie zapomniec o pojeciu jakim jest Rozgrzewka!!!

#42 Homegeon

Homegeon

Nabijacz postów :)

• Members
  • 4352 postów
  • Zainteresowania:K1 Wędkarstwo Muzyka Kobiety Siłownia

Napisano 31 grudzień 2007 - 17:08

http://www.kulturystyka.pl/atlas/

polecam
flaga.gifPiszę poprawnie po polsku
regulamin.JPG
szukaj.JPG

#43 karas87

karas87

Wędkarz

• Members
  • 22 postów

Napisano 31 grudzień 2007 - 17:20

dóżo osób tak mówiło ze nie bedzie brało a jednak inaczej sie stało !
mc bob bardzo sie mylisz o 9000% zdrowsze sa strzały nie bierz czasem zadnych tabsów a szczegolnie meta czy anapolon pozdro 3rzym cie sie niszcza bebechy

natural to jest sztuka!

dobra dieta dobrana z treningiem moze zdziałac cuda

a przede wszystkiim motywacja!
sczesliwego nowego roku

całe zycie sie człowiek uczy !

#44 Homegeon

Homegeon

Nabijacz postów :)

• Members
  • 4352 postów
  • Zainteresowania:K1 Wędkarstwo Muzyka Kobiety Siłownia

Napisano 31 grudzień 2007 - 17:35

karas spokojnije sie nie da?
flaga.gifPiszę poprawnie po polsku
regulamin.JPG
szukaj.JPG

#45 Mc_BOB

Mc_BOB

Szajbus

• Members
  • 1026 postów
  • Zainteresowania:Wiadomo....

Napisano 31 grudzień 2007 - 17:57

Dżizys -eRZet- przecież jasno napisałem że nie mam zamiaru!!!
Karaś87- tak wiem że strzały są lepsze, bo tabletki niszczą wątrobę, cykl na tabletkach duuuużo kosztuje:)
Kolega teraz będzie robił cykl na metanabolu to wyniesie go prawie 800zł(białko, gainer, kreatyna na spadki, osłonki na żołądek, odblok, witaminy i minerały) to H** wafel z takim koksem icon_mrgreen.gif

#46 arcio99

arcio99

Szajbus

• Members
  • 2335 postów
  • Zainteresowania:wędkowanie, motoryzacja

Napisano 31 grudzień 2007 - 18:12

CYTAT(Mc_BOB @ pon, 31 gru 2007 - 18:57) Wyświetl post
Kolega teraz będzie robił cykl na metanabolu to wyniesie go prawie 800zł(białko, gainer, kreatyna na spadki, osłonki na żołądek, odblok, witaminy i minerały) to H** wafel z takim koksem icon_mrgreen.gif

PODZIĘKOWAŁ icon_mrgreen.gif !
.....::::: !! WODOM CZEŚĆ !! :::::.....

Piszę poprawnie po polsku

#47 -eRZet-

-eRZet-

Weteran

• Members
  • 930 postów

Napisano 31 grudzień 2007 - 20:20

CYTAT(Mc_BOB @ pon, 31 gru 2007 - 18:57) Wyświetl post
Dżizys -eRZet- przecież jasno napisałem że nie mam zamiaru!!!

''No MC taka postawa mi sie podoba.. Zero koksow!''\
bez tego dzizys tez by sie obeszlo, bo chyba mnie nie pojales:)

Pomóż głodującym i wejdź!!
http://www.splawik.c...wtopic=8154&hl=
..............................
Moja Galeria

#48 piotrek_pisz

piotrek_pisz

Szajbus

• Members
  • 1607 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo, kulturystyka,narciarstwo,myslistwo. :D

Napisano 31 grudzień 2007 - 22:05

Teraz to możesz sobie mowić hehe zobaczysz potem coraz wiecej znajomości,nowych siłek przeróżnych i potem ulegasz znam tyle takich ludzi że sobie nie wyobrazasz.

Grzesiek to co twierdzisz że przeczytałem to co było powyżej i przepisałem ? Mylisz się jak tak uważasz icon_wink.gif

A te ćwiczenia na gifach są fajne korzystałem z nich na początku icon_smile.gif

Hehe Mc widać że swieżo upieczony kulturysta icon_mrgreen.gif

Ostatnio na siłce mojej znalazłem torebke opakowań po Hepatilu ktoś nieźle broni swoją wątrobe po omce bo wiem że to brali icon_twisted.gif

Użytkownik piotrek_pisz edytował ten post 31 grudzień 2007 - 22:07

PRECZ!!! Z!!!! KŁUSOWNICTWEM!!!! Brać wędki i tylko Sportowo!!!!!!!!!!

Wędkarstwo to nie hobby,to nie pasja...to sposób na życie...

#49 -eRZet-

-eRZet-

Weteran

• Members
  • 930 postów

Napisano 31 grudzień 2007 - 22:17

Nigdy nie cwiczylem dla pojecia i ku pojecia kulturystyka.. zawsze na celu mialem poprawa wygladu, ale na 1 miejscu byla poprawa fizycznosci.. poczatkowo 2 lata mialem Box, pozniej zainteresowalem sie taiskim boxem zwanym moi thai.. ta technika wymiata.. pozniej to juz zaczely sie z tym same problemy i w pore sie uspokoilem, za co dziekuje temyu na gorze..kulturystow w sumie uwazam za mocne i estetyczne puste pudelka..to jest tylko na pokaz.. a po co to komu?jesli juz fizycznosc w pelnych metrazach.. przynajmniej ja tak uwazam o kulturystach.. a jesli ktos chodzi na silownie po to co ja, to odzywki i sterydkji kompletnie odpadaja, bo sila naturaalnie produkowana jest duzo mocniejsza i trwalsza.. znam wielu nawet i kulturystow, ktorzy jada na sucho ponad 15 lat..wyszlo im to na dobre bo 15 lat to juz jest sukces.. sukces optyczny jak i psychiczny..

Moja Galeria

#50 Mc_BOB

Mc_BOB

Szajbus

• Members
  • 1026 postów

Napisano 04 styczeń 2008 - 15:39

A co sądzicie o treningu który nazywa się Spilit ???
Ktoś może robił ? na czym powinien on polegać ?

Użytkownik Mc_BOB edytował ten post 04 styczeń 2008 - 15:40

#51 wojtek195_2005

wojtek195_2005

Weteran

• Members
  • 290 postów

Napisano 04 styczeń 2008 - 15:58

CYTAT
A co sądzicie o treningu który nazywa się Spilit ???
Ktoś może robił ? na czym powinien on polegać ?

Chodzi Ci o TO ??

Pozdrawiam. icon_wink.gif

#52 Mc_BOB

Mc_BOB

Szajbus

• Members
  • 1026 postów

Napisano 04 styczeń 2008 - 19:05

CYTAT(wojtek195_2005 @ pią, 04 sty 2008 - 16:58) Wyświetl post
Chodzi Ci o TO ??

Pozdrawiam. icon_wink.gif

Ooo tak dokładnie dzięki:)

#53 -eRZet-

-eRZet-

Weteran

• Members
  • 930 postów

Napisano 04 styczeń 2008 - 19:27

Ja proponuje naginac kazda partie 2 razy w tygodniu.. przynajmniej na poczatku..

Moja Galeria

#54 wojtek195_2005

wojtek195_2005

Weteran

• Members
  • 290 postów

Napisano 04 styczeń 2008 - 20:40

Siłownia ryje psyche icon_eek.gif Prawie każdy kogo znam, kto chodzi na siłownie to sie napina, kozaczy myśli że jest nie wiem kim. Także nie napinać mi sie icon_mrgreen.gif Oczywiście nie wszyscy ale weźcie pod uwagę że siłka działa na psychike ( czasami negatywnie, czasami pozytywnie ). Wiem że jest to pewien sposób wyładowania się ale różnie na każdego siłka wpływa. Nie którzy wyładowują się na siłowni a niektórzy i po siłowni na ulicy. Potem muszę uciekać przed koksami ( żart )Niektórzy kulturyści mają do tego stopnia zdarty mózg że patrzą w telewizji na strongmanów i ko..ia walą ( To ich motywuje icon_mrgreen.gif ) icon_smile.gif icon_razz.gif icon_biggrin.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_biggrin.gif
Z góry mówie że nie jestem kulturystą icon_wink.gif
Pozdrawiam

Użytkownik wojtek195_2005 edytował ten post 04 styczeń 2008 - 21:02

#55 GrzegorzF20

GrzegorzF20

Szajbus

• Members
  • 2834 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo, motory, akwarystyka, siatkówka, audio, narty, & piękne kobiety:-)

Napisano 05 styczeń 2008 - 14:49

CYTAT(wojtek195_2005 @ pią, 04 sty 2008 - 21:40) Wyświetl post
Siłownia ryje psyche icon_eek.gif Prawie każdy kogo znam, kto chodzi na siłownie to sie napina, kozaczy myśli że jest nie wiem kim. Także nie napinać mi sie icon_mrgreen.gif Oczywiście nie wszyscy ale weźcie pod uwagę że siłka działa na psychike ( czasami negatywnie, czasami pozytywnie ). Wiem że jest to pewien sposób wyładowania się ale różnie na każdego siłka wpływa. Nie którzy wyładowują się na siłowni a niektórzy i po siłowni na ulicy. Potem muszę uciekać przed koksami ( żart )Niektórzy kulturyści mają do tego stopnia zdarty mózg że patrzą w telewizji na strongmanów i ko..ia walą ( To ich motywuje icon_mrgreen.gif ) icon_smile.gif icon_razz.gif icon_biggrin.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_biggrin.gif
Z góry mówie że nie jestem kulturystą icon_wink.gif
Pozdrawiam

widac ze nie jestes bo wypisujesz brednie i poprostu zazdroscisz!!!
Burza gdy się zbiera w DOMU - idź na ryby po kryjomu!!!
RAPR

#56 wojtek195_2005

wojtek195_2005

Weteran

• Members
  • 290 postów

Napisano 05 styczeń 2008 - 16:34

CYTAT
widac ze nie jestes bo wypisujesz brednie i poprostu zazdroscisz!!!

Masz rację icon_mrgreen.gif

#57 Kamil Z.

Kamil Z.

Szajbus

• Moderator
  • 8183 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo, sporty walki, muzyka

Napisano 06 styczeń 2008 - 11:37

witam:)
najpierw co do ostatnich postow...moim zdaniem jak ktos ma sieczke zamiast mozgu to chocby szachy trenowal albo plywanie synchroniczne to i tak bedzie kozaczyl....chociaz jest naukowo udowodnione ze sterydy wplywaja(negatywnie oczywiscie)na psyche..ale wiem po sobie..po trenowaniu wiele lat sztuk walk...niektorzy nabierajac umieketnosci...mieli swiadomosc swojej sily i przewagi zaczynali kozaczyc...ale takich osob bylo niewiele..jak ktos cwiczyl zeby czuc sie bezpieczniej a nie zeby zazynac to nie bylo problemow...to rzeczywiscie jest swego rodzaju problem choc w szkolach sztuk walk trener moze weryfikowac ludzi i "napalonych" moze eliminowac...przeciez czarny pas(umiejetnosci) to tak jakby ktos mial pozwolenie na bron....a na silke moze isc kazdy...bez ograniczen..a efekty tego mamy na naszych uicach czy w dyskotekch;/;/

a teraz to co chcialem;) icon_wink.gif :

z racji tego ze jest nas kilku ktorzy dopiero zaczynaja lub wracaja po dlugiej przerwie do cwiczen(niekoniecznie silownia), moze podajmy swoje plany i cele...bo w sporcie najwazniejsze to miec cel, stawiac sobie wymagania i starac sie to osiagnac:)...nie mozna narzucic sobie przeciez od razu np :"chce brac 100kg na klate"...na poczatek i tak zaden z nas nie da rady...a zbyt male wymagania to tez niedobrze...trzeba dazyc do najlepszych
wiec proponuje np co mniej iwecej chcecie poprawic....ile w bicepsie,ile w klatce nogach i czym tam jeszcze sobie chcecie..mysle ze pomoze nam to sie wzajemnie mobilizowac...a za jakis czas bedziemy mogli sie sobie pochwalic efektami:) jesli ktos poprze moj pomysl to bylbym wdzieczny i czekam na posty:)
Pozdrawiam
Kamil

Mój wędkarski blog:
http://zahaczeni.net/kamilfishingblog/

[color=#4169E1][b]Catch&Release!!

#58 powerpauer

powerpauer

Szajbus

• Members
  • 1199 postów
  • Zainteresowania:Wendkarstwo<br />Fittnes<br />Hi-fi-kino domowe<br />Box-Pilka<br />Kuchnia<br />Motoryzacjia <br />Digilal,Fotografi<br />Blondynki z duzymi uszami !!!

Napisano 06 styczeń 2008 - 11:42

Witam sportowcöw splawa

No to i ja dodam pare slöw na ten tema tym bardziej ze od ostatnich 4 lat cwicze na silowni- icon_mrgreen.gif

Zaznaczam od razu ze nie przesadzam i robjie to dla zdrowia jak najbardziej dla kondycji i miedzy innymi dla dobrego samopoczucia no i naturalnie dla stresu -Apropo bieganie i uzywanie steperöw i tym podobnym to sa kilerzy dla stresu .

wjec jak juz pisze chodze ostatnio 2 ryzy w tygodniu -kiedys 3 razy-(chwilowo malo czasu i obowiazki)-robjie przewaznie staly program wjec bieganie i budowa miesni-miedzy innymi brzuszki, klatka, biceps ,priceps, i kregoslup-

Mam siedzaca Prace wjec jest ruch bardzo wazny icon_lol.gif

zadnych koksöw i dopalaczy nie stosuje jedynie od czasu do czasu troche protejiny bez tluszczowej -ale radzil bym nie przesadzac bo wiem ze szkodza wszelkie dopalacze i proteiny miedzy innymi na plodnosc icon_eek.gif

Dla ludzi ktörzy chca schudnac polecam rozgrzewke okolo 10-15 minut steper lub bieganie -nastepnie przechodzimy na silowe cwiczenia pod konec biegamy 30 minut i wtedy sie odchudzamy-

Jednym z bardzo waznych warjiantöw jest odrzywianie sie -jezeli nie zmienimy i nie zredukujemy pokarmu to nie schudniemy -nawet gdybysmy chodzili regularnie na sport

Pozdro Powerek. icon_mrgreen.gif
Brunetki Blondynki Kocham was Dziewczynki !!!Brunetki Blondynki Kocham was Dziewczynki !!!

#59 GrzegorzF20

GrzegorzF20

Szajbus

• Members
  • 2834 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo, motory, akwarystyka, siatkówka, audio, narty, &amp; piękne kobiety:-)

Napisano 06 styczeń 2008 - 11:56

CYTAT(powerpauer @ nie, 06 sty 2008 - 12:42) Wyświetl post
Witam sportowcöw splawa

No to i ja dodam pare slöw na ten tema tym bardziej ze od ostatnich 4 lat cwicze na silowni- icon_mrgreen.gif

Zaznaczam od razu ze nie przesadzam i robjie to dla zdrowia jak najbardziej dla kondycji i miedzy innymi dla dobrego samopoczucia no i naturalnie dla stresu -Apropo bieganie i uzywanie steperöw i tym podobnym to sa kilerzy dla stresu .

wjec jak juz pisze chodze ostatnio 2 ryzy w tygodniu -kiedys 3 razy-(chwilowo malo czasu i obowiazki)-robjie przewaznie staly program wjec bieganie i budowa miesni-miedzy innymi brzuszki, klatka, biceps ,priceps, i kregoslup-

Mam siedzaca Prace wjec jest ruch bardzo wazny icon_lol.gif

zadnych koksöw i dopalaczy nie stosuje jedynie od czasu do czasu troche protejiny bez tluszczowej -ale radzil bym nie przesadzac bo wiem ze szkodza wszelkie dopalacze i proteiny miedzy innymi na plodnosc icon_eek.gif

Dla ludzi ktörzy chca schudnac polecam rozgrzewke okolo 10-15 minut steper lub bieganie -nastepnie przechodzimy na silowe cwiczenia pod konec biegamy 30 minut i wtedy sie odchudzamy-

Jednym z bardzo waznych warjiantöw jest odrzywianie sie -jezeli nie zmienimy i nie zredukujemy pokarmu to nie schudniemy -nawet gdybysmy chodzili regularnie na sport

Pozdro Powerek. icon_mrgreen.gif

no i tak powinno byc szczegolnie jak ktos ma prace za biurkiem itp

tylko power taka mala uwaga aby pozniej nie bylo ze mlody cwiczy kregoslup:-) kregoslupa nie mozna cwiczyc bo to jest kosc a nie miesien, moze chodzilo ci o najszerszy grzbietu
RAPR

#60 GrzegorzF20

GrzegorzF20

Szajbus

• Members
  • 2834 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo, motory, akwarystyka, siatkówka, audio, narty, &amp; piękne kobiety:-)

Napisano 06 styczeń 2008 - 12:10

CYTAT(PasiastyIrokez:) @ nie, 06 sty 2008 - 12:37) Wyświetl post
witam:)
najpierw co do ostatnich postow...moim zdaniem jak ktos ma sieczke zamiast mozgu to chocby szachy trenowal albo plywanie synchroniczne to i tak bedzie kozaczyl....chociaz jest naukowo udowodnione ze sterydy wplywaja(negatywnie oczywiscie)na psyche..ale wiem po sobie..po trenowaniu wiele lat sztuk walk...niektorzy nabierajac umieketnosci...mieli swiadomosc swojej sily i przewagi zaczynali kozaczyc...ale takich osob bylo niewiele..jak ktos cwiczyl zeby czuc sie bezpieczniej a nie zeby zazynac to nie bylo problemow...to rzeczywiscie jest swego rodzaju problem choc w szkolach sztuk walk trener moze weryfikowac ludzi i "napalonych" moze eliminowac...przeciez czarny pas(umiejetnosci) to tak jakby ktos mial pozwolenie na bron....a na silke moze isc kazdy...bez ograniczen..a efekty tego mamy na naszych uicach czy w dyskotekch;/;/
a teraz to co chcialem;) icon_wink.gif :

no tak ale spuja psyche sterydy itp a nie silownia-tak jak napisales!!!, to ze ktos codziennie oglada swoje miesnie w lustrze to cos zlego?? czy jak chce pokazac je na plazy nie po to tyle pracowa aby na plazy chodzil poubierany bo inne grubasy lub... beda uwazac go za psychola takie myslenie jest chore i to jest tylko czysta zazdrosc nic wiecej!!!

tak samo wiele osob uwaza ze wedkarze maja niepokolei w glowach bo godzinami calymi dniami wpatruja sie w splawik a jak cos zlapia to wypuszcza -ale tak uwazaja osoby ktore nie maja o tym pojecia!!!

tak samo jest z silka wiadomo ze zawsze trafiaja sie marginesy spoleczne ktore tam chodza i kozacza ale zawsze sie gdzies trafia... a pozniej sieja postrach dla 16latkow na dyskotekach

jesli chodzi o sporty walki to mam dwoch przyjaciol sa w katrze narodowej -karate tradycyjne jeden jest spokojny do bolu a drugi to tylko wykorzystuje cwaniaczac-czesto opowiada co to nie bylo, ale bije sie tylko jak ktos go... a wiadomo chcacych sie sprobowac z takim nie brakuje wiec to nie jego wina!!!

co do celow to mam zamiar biegac kilometrami bez zadyszki no i na drazku byc tak dobrym jak kiedys czyli ponad 30razy a co do wielkosci to nie mam czegos takiego kiedys chcialem wazyc nie wiadomo ile itp ale teraz nie chcialbym wazyc nigdy wiecej niz 80-85kg -nigdy!!! wiec dla mnie liczy sie fajna rzezba a nie centymetry:-) bo pozniej na stare lata bez cwiczen tkanka miesniowa zamienia sie w tkanke tluszczowa ktora wazy o ile pamietam ponad 4razy wiecej i jest juz bol i swego rodzaju kalectwo:-) a tak fajnie urzezbione cialo czlowiek sie nie poci latem po przebiegnieciu 100m:-)no i jest strasznie wolny, ale kazdy wybiera co mu lepsze
RAPR

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych