Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wisła W Warszawie.

68 odpowiedzi w tym temacie

#61 jaromir

jaromir

Początkujący

• Members
  • 1 postów

Napisano 25 październik 2010 - 12:19

Ja mieszkam teraz w Ursusie ale jak jeszcze 5 lat temu przed kupnem mieszkania wynajmowałem kawalerkę na na ul Finlandzkiej, Saska Kępa/Praga południe tamte klimaty to często siedziałem od strony Pragi jakieś 100 m. na południe o mostu Poniatowskiego to tak do 2 godzin to szczupaczek ze 2 kg. można było wyciągnąć. Czasami cały dzień siedzenia i jeden sandacz albo i nic. Po drugiej stronie Poniatowskiego to widziałem większe tłumy z pontonami na wysepkach.

#62 sikor

sikor

Weteran

• Members
  • 173 postów
  • Zainteresowania:Karpiki, karpioszki, karpie, i karpiochy :-))))

Napisano 25 październik 2010 - 17:59

Siemka
Tez sie przeprowadzam będę mieszkał na ceramicznej i już trochę sie porozglądałem mówię wam Panowie gruba woda na tarchominie ;-D i rybki śa tylko kolektor mogli by w końcu zamknąć. Mam nadzieję że jakoś uda nam się zgadać na wspólne wypady mnie interesują tam głównie drapierzniki spinning i grunt

#63 tulipan

tulipan

Początkujący

• Members
  • 2 postów

Napisano 14 listopad 2010 - 19:01

Lowie w okolicach Żerania Szczupaki, Certy, Leszcze, Plocie, Okonie, złowiłem również jednego sandacza 58cm 1,5kg

#64 Rapala

Rapala

Weteran

• Members
  • 220 postów

Napisano 14 listopad 2010 - 20:03

Ja łowie w Wiśle od 2 lat w nurcie jak i w małych odnogach. I dam sobie głowe uciąć że masz tam szczupaki i okoniae ,sanadacze i sumy. Tylko wybadaj głębokość. Na Wiśle ( u mnie tak jest) są sezony w których dana ryba występuje. U mnie w zweszym roku buł kleń,jaź,płoć w tym roku nikt jeszcze nie złowił. Ale najlepiej powiedzą Ci tamtejsi wędkarze.Jaka dzielnica i mniej więcej wysokość ??

C&R
Spinning Style
Bez doświadczenia nie ma łowienia :)

#65 Asparuh93

Asparuh93

Weteran

• Members
  • 456 postów

Napisano 18 marzec 2011 - 16:49

A jak tam Wisełka w tym roku ? Ruszyło się już coś ?

#66 Marcin L-wo

Marcin L-wo

Wędkarz

• Members
  • 16 postów

Napisano 06 kwiecień 2011 - 12:30

Ja łowię w okolicach Jabłonny, jak do tej pory totalna lipa, na pikierka kilka drobnych chlapaków, płoć, jaź i leszcz jeszcze sie nie ruszyły. Coś dziwny ten rok, zawsze o tej porze roku miałem zadowalające wyniki.
Marcin

#67 PiotrEl

PiotrEl

Weteran

• Members
  • 627 postów

Napisano 07 maj 2011 - 20:36

Nad Wisłą ruch jak na Marszałkowskiej... O ile koło 5-6tej jeszcze spokój to później ludzi coraz więcej...

Dziś w ciągu 4 h 2 okonki: 18 i 23 cm + 2 niewymiarowe i szczupacze dziecko koło 30cm.

#68 Mortik

Mortik

Weteran

• Members
  • 108 postów

Napisano 01 marzec 2012 - 11:47

Siemanko!

Odnowię troszkę temat zapytaniem czy łowi ktos rybki na Wisełce w okolicach Gwiaździstej ? Wczoraj spacerowałem sobie w tych terenach i linia brzegowa ciekawa. Po drugiej stronie EC Żerań i wpadający kanałek żerański(to tak dla bliższego okreslenia miejsca). Każda sugestia i odpowiedź będzie przydatna.

Pozdrawiam!

#69 Mortik

Mortik

Weteran

• Members
  • 108 postów

Napisano 01 marzec 2012 - 11:47

.

Użytkownik Mortik edytował ten post 01 marzec 2012 - 11:47

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych