Skocz do zawartości

Zdjęcie

W Jakim Wieku Zaczęliście Wędkowac

227 odpowiedzi w tym temacie

#41 stoban

stoban

Weteran

• Members
  • 189 postów

Napisano 12 styczeń 2008 - 11:43

Ja rybki zacząłem łowić w podstawówce, chodziło się całą bandą na dzikie stawki znajdujące się w okolicy, jedyne co łowiliśmy to karasie i linki. Potem zaczęła się szkoła średnia, studia, praca i jakoś wędka poszła w kąt. Po ślubie przeprowadziłem się do Łowicza, teraz do bzury mam jakieś 100 m, któregoś razu pojechałem rowerem pozwiedzać okolice, zobaczyłem jak dwóch dziadków łowi sobie rybki, przystanąłem popatrzyłem i zew natury dał znać o sobie, od trzech lat znowu zająłem sie tym wspaniałym hobby jakim jest wędkarstwo. icon_mrgreen.gif

#42 jakub powiatowy

jakub powiatowy

Szajbus

• Members
  • 3172 postów

Napisano 12 styczeń 2008 - 11:48

-

Użytkownik jakub powiatowy edytował ten post 10 listopad 2009 - 13:28

#43 blazmex

blazmex

Wędkarz

• Members
  • 45 postów

Napisano 12 styczeń 2008 - 15:29

moja stycznosc z wedkowaniem zaczela sie gdy mialem 8 lat. Glownie byly to polowy splawikowe. Moje pierwsze rybki to byly karasie od 8cm i malutkie linki na prywatnym zbiorniku:) kiedys nawet udalo mi sie zlowic na czerwnego robaka 3 15cm szczupaczki... Ale frajda... Nie zapomne tego nigdy!!! te okazy;)

#44 El_Nino_90

El_Nino_90

Początkujący

• Members
  • 8 postów

Napisano 19 styczeń 2008 - 18:11

Witam.
Ja zacząłem wędkować w wieku 14 lat. icon_smile.gif Teraz mam 17 lat. Od tego roku przeżucam się tylko na spinning. Kocham tak łowić...spacerki wzdłuż rzeki itp. icon_biggrin.gif A narazie nie brałem udziały w żadnych zawodach. Może w tym roku wystartuję, ale tylko na spinnig icon_biggrin.gif:D Pozdrawiam icon_smile.gif szczególnie spinningistów icon_razz.gif

#45 Nergal

Nergal

Wędkarz

• Members
  • 46 postów

Napisano 20 styczeń 2008 - 00:16

Ja zaczynałem pod okiem ojca i dziadka w wieku 6 lat (dziś 21) karasiami i ploteczkami... to były czasy... dzisiaj dalej mam 'radoche' idąc na dobrze znany sobie staw gdzie zaczynałem i łowie karasie ...

Użytkownik Nergal edytował ten post 20 styczeń 2008 - 00:17

#46 ElF

ElF

Wędkarz

• Members
  • 59 postów

Napisano 20 styczeń 2008 - 11:04

Ja swoją przygode z wędkarstwem zaczelem w wieku 7 lat obecnie mam 21.Mam troche pucharow zdobytych.W tym straciłem tytuł mistrza koła w wędkartwie spławikowym przez wojsko.W tym roku planuje odzyskac tytuł. icon_biggrin.gif

#47 Mesiu

Mesiu

Wędkarz

• Members
  • 33 postów

Napisano 22 styczeń 2008 - 20:22

Ja zacząłem 7 lat temu. Teraz mam 15 wiec jak mialem 8 latek. Pierwszymi rybkami na zestaw złożony z kija leszczyny, zyłki 12, małego haczyka, splawika 2,5g i ciężarkow. Łowiłem z kuzynem uklejki i spore ( tak 25cm) płotki. W mojej "karierze" nie odnosilem wiekszych sukcesow. Raz złapałem płoć 32cm i to wszystko. icon_biggrin.gif

Weteran

• Members
  • 239 postów

Napisano 22 styczeń 2008 - 20:30

Ja łowię od 6 lat.Czyli zacząłem w wieku 11 lat.
Nie zabijaj ryb-nigdy!

#49 szczczurek24055

szczczurek24055

Wędkarz

• Members
  • 24 postów

Napisano 07 luty 2008 - 18:23

Ja zacząłem wędkować w wieku 11lat.

#50 Adisław

Adisław

Wędkarz

• Members
  • 13 postów

Napisano 12 luty 2008 - 11:17

Pierwsze spotkanie z wędkarstwem w wieku 15 lat. Wypady z kolegą na zapomniane przez świat śródleśne jeziorko. Spławiczek rzecz jasne i prośba o zawiązanie haczyka kiedy go urwałem (a co drugi rzut kończył się nie w wodzie ale na drzewie icon_redface.gif ) Ale to były piękne czasy i choć to jeziorko już zarasta to czasem miło wpaść nad nie i powspominać.

#51 marbo30

marbo30

Weteran

• Members
  • 561 postów

Napisano 12 luty 2008 - 11:31

ja zaczalem wedkowac w wieku ok 10lat zarazil mnie tata,jemu przeszlo,a mi zostalo:)bylo to gdzies ok 27 lat temu,wedki i kolowrotki robilo sie samemu:)a jak dostalem pierwszego delfina z ZSRR bylem strasznie zadowolony,zepsul mi sie po miesiacu ale i tak mile to wspominam

#52 urbichampion

urbichampion

Weteran

• Members
  • 629 postów
  • Zainteresowania:wędkarstwo:)

Napisano 12 luty 2008 - 12:18

ja mialem jakies 6 lat.....oczywiscie pierwsze wypady tylko z tata ale juz ze swoja wedka, do PZW przystapilem w wieku 11 lat...a teraz mam 22 i nadal jaram sie lowieniem jak malolat....icon_smile.gif

#53 KWICUR89

KWICUR89

Wędkarz

• Members
  • 78 postów

Napisano 12 luty 2008 - 16:38

pierwszy kontakt z wędka mailem we wieku sześciu może siedmiu lat. wujek zabrał mnie na okoliczny staw. dostałem swoja wędkę i probowałem coś tam wyciągać z tej wody... brały małe karasie ale po pól godzinnej zabawie wyjąłem pól kilowego karasia, ale to była radocha icon_razz.gif

#54 Konrad_K

Konrad_K

Wędkarz

• Members
  • 25 postów

Napisano 14 luty 2008 - 18:16

Łowić zacząłem w wieku 5 lat (teraz mam 14) mój Tata zabrał mnie na komercyjne łowisko i złowiłem swojego pierwszego karpia. Teraz mam na koncie 8 wygranych zawodów karpiowych i nie mam zamiaru przestać wędkować do końca życia...

#55 Czarnyy

Czarnyy

Szajbus

• Members
  • 2407 postów

Napisano 14 luty 2008 - 19:13

zaczalem w wieku 10 lat, czyli w tym roku stuka mi 13scie lat lowienia, kilka sukcesow jest, bylem mistrzem kola i jestem aktualnym wice mistrzem w seniorach w spinningu, kilka zawodow splawikowych w seniorah rowniez wygralem, 13 miejsce w misatrzostwach okregu, 4 druzynowo. Wedkarstwo to duzy wydatek: sprzet + samochod na utrzymaniu... to kosztuje
www.carpholic.pl

#56 bakus

bakus

Wędkarz

• Members
  • 16 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo :), siatkówka, komputery i nauka.

Napisano 06 marzec 2008 - 14:45

Hej
Ja zacząłem łowić rok temu a mam 13 lat i mam własną kartę wędkarską. Patrzałem jak raz mój kolega (16 lat) wyłowił karpia i mi się spodobało. Wszystkiego mnie nauczyli ludzie łowiący na naszych stawach bo tylko ja w rodzinie łowie no może poza wujkiem ale on mieszka dosyć daleko.

#57 kuba_karpiarz

kuba_karpiarz

Wędkarz

• Members
  • 92 postów

Napisano 06 kwiecień 2008 - 19:42

ja mialem 11 lat gdy pierwszy raz pojechalem z wojkiem na ryby, zlapalem 6 wymiarowych leszczy i wtedy sie zaczelo.
teraz mam 15 lat i na ryby chodze kiedy tylko moge.

pozdro

#58 domen88330

domen88330

Weteran

• Members
  • 511 postów

Napisano 12 kwiecień 2008 - 13:36

ja pierwszy raz poszedlem na ryby w wieku 9lat i zlapalem jakies plotki 10cm ;P teraz mam 15lat i karte wedkarska oczywiscie. Ryby lowie kiedy tylko mam czas
pozdro

Użytkownik domen88330 edytował ten post 02 lipiec 2009 - 18:51

#59 none

none

Początkujący

• Members
  • 2 postów

Napisano 13 kwiecień 2008 - 14:51

to było dosyć późno, jak byłem mały to parę wypadów z wujkiem było, potem ze znajomym co się tym interesował a tak poważniej to gdzieś w wieku 18 lat.

#60 Homegeon

Homegeon

Nabijacz postów :)

• Members
  • 4352 postów
  • Zainteresowania:K1 Wędkarstwo Muzyka Kobiety Siłownia

Napisano 13 kwiecień 2008 - 15:07

to był 1999rok - bąbel 7lat icon_smile.gif wędkarz polski wrzesień/1999 od tego wszystko sie zaczęło, a spininguje od 2005r icon_smile.gif

Użytkownik Homegeon edytował ten post 13 kwiecień 2008 - 15:08

flaga.gifPiszę poprawnie po polsku
regulamin.JPG
szukaj.JPG

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych