Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zatoka Gdańska

2244 odpowiedzi w tym temacie

#41 Waldi69lx

Waldi69lx

Weteran

• Members
  • 137 postów

Napisano 18 październik 2008 - 09:41

...Jak się woda uspokoi to jutro kieruję się na północ...
......Babcię jadę odwiedzić... icon_wink.gif

#42 maniekjaskol

maniekjaskol

Weteran

• Members
  • 173 postów
  • Zainteresowania:spining, wędkarstwo morskie - dorsze

Napisano 18 październik 2008 - 13:12

CYTAT(Waldi69lx @ sob, 18 paź 2008 - 12:41) Wyświetl post
...Jak się woda uspokoi to jutro kieruję się na północ...
......Babcię jadę odwiedzić... icon_wink.gif

Oj chyba w niedzielę nie powalczysz z dorszami chyba że szyper ze swojej jednostki będzie chciał zrobić kolejny wrak na bałtyku.
Pozdrawiam

#43 Waldi69lx

Waldi69lx

Weteran

• Members
  • 137 postów

Napisano 20 październik 2008 - 05:03

...No i wykrakałeś Maniek... Nie dojechaliśmy do morza... zawróciliśmy... I to właściwie nie z powodu złej pogody, tylko ten... ten...(nie mogę znaleźć odpowiednio brzydkiego słowa... icon_evil.gif ) krystian... od "Babci"... przewalił sobie na całego...! ...Umawia się a potem wyłącza telefon...
...W związku z powyższym, nie polecam tej jednostki... tym bardziej z w.w. za sterem !!!
...Z tego co wiem P. Henio już nie pływa na Babci... a Babcia bez P. Henia za sterem, po prostu traci sens...!!! icon_cool.gif
......Chodzą słuchy, że P. Henio uruchamia własną jednostkę... gdyby ktoś był w temacie to proszę o kontakt... icon_wink.gif
...Pozdrawiam...

#44 lion0000

lion0000

Weteran

• Members
  • 136 postów

Napisano 20 październik 2008 - 18:39

CYTAT(maniekjaskol @ sob, 18 paź 2008 - 16:12) Wyświetl post
Oj chyba w niedzielę nie powalczysz z dorszami chyba że szyper ze swojej jednostki będzie chciał zrobić kolejny wrak na bałtyku.
Pozdrawiam

To nie krystian tylko Tadeusz armator kutrow. Dziwi mnie tylko ze ty zawsze masz jakies dziwne klopoty z zamawianymi rejsami. O tym ze pogoda jest zla wie kazdy kto ma dostep do neta. generalnie prawie 2 tygodnie jest bez rejsow, wtorek chyba ruszy armada na morze. Henio faktycznie ma zaczac uprawiac samodzielne plywanie, jednostki jeszcze nie widzialem, sluchy jednak chodza w tej sprawie. tadeusz aktualnie plywa na babci, wyniki podobne do tych z heniem, babcia anna nie polecam jak na razie, musi sie dotrzec i szyper i jednostka.
Mysle ze do weekendu beda juz jakies wiesci z wody.

#45 Brachi

Brachi

Wędkarz

• Members
  • 22 postów

Napisano 20 październik 2008 - 19:20

CYTAT(Waldi69lx @ pon, 20 paź 2008 - 08:03) Wyświetl post
...No i wykrakałeś Maniek... Nie dojechaliśmy do morza... zawróciliśmy... I to właściwie nie z powodu złej pogody, tylko ten... ten...(nie mogę znaleźć odpowiednio brzydkiego słowa... icon_evil.gif ) krystian... od "Babci"... przewalił sobie na całego...! ...Umawia się a potem wyłącza telefon...
...W związku z powyższym, nie polecam tej jednostki... tym bardziej z w.w. za sterem !!!
...Z tego co wiem P. Henio już nie pływa na Babci... a Babcia bez P. Henia za sterem, po prostu traci sens...!!! icon_cool.gif
......Chodzą słuchy, że P. Henio uruchamia własną jednostkę... gdyby ktoś był w temacie to proszę o kontakt... icon_wink.gif
...Pozdrawiam...

Też słyszałem ,że Henio już od 3 tygodni nie pływa na Babci bo szlifuje swoją łajbę . Zabronili rybakom połowów to kutrów do wędkowania przybywa(niebawem trzecia jednostka od Babci) Dorsze mają przechlapane icon_smile.gif
pozdrawiam - Brachi

#46 Waldi69lx

Waldi69lx

Weteran

• Members
  • 137 postów

Napisano 20 październik 2008 - 20:44

...lion... ja nie mam kłopotów... ja je tylko opisuję... icon_cool.gif ...Dla mnie to tylko stracone troche kasy i czasu... choć wolałbym za tą kasę napić się dobrego trunku w dobrym towarzystwie... icon_wink.gif ...Jednak inni koledzy muszą brać wolne w pracy, załatwiać zastępstwa itp. I nie wiem czy to krystian czy tadeusz... w poczcie nagrany jest krystian, więc tak napisałem... Więc jak się mówi A , to trzeba powiedzieć też B... a nie chować się za wyłączonym telefonem... I problemem nie była wcale pogoda w tym przypadku...
...A Babcia bez P. Henia po prostu przestaje istnieć... I ja bym się nie ośmielił porównywać tadeusza do P. Henia... icon_cool.gif czy chociażby wyników przez nich osiąganych...
...Ciekawe, czy Granik i Hestia pływały dzisiaj... miały komplet... bo chcieliśmy się załapać...
...A Gretę polecasz lion...?
Pozdrawiam...

#47 Brachi

Brachi

Wędkarz

• Members
  • 22 postów

Napisano 21 październik 2008 - 04:35

CYTAT(Waldi69lx @ pon, 20 paź 2008 - 23:44) Wyświetl post
...lion... ja nie mam kłopotów... ja je tylko opisuję... icon_cool.gif ...Dla mnie to tylko stracone troche kasy i czasu... choć wolałbym za tą kasę napić się dobrego trunku w dobrym towarzystwie... icon_wink.gif ...Jednak inni koledzy muszą brać wolne w pracy, załatwiać zastępstwa itp. I nie wiem czy to krystian czy tadeusz... w poczcie nagrany jest krystian, więc tak napisałem... Więc jak się mówi A , to trzeba powiedzieć też B... a nie chować się za wyłączonym telefonem... I problemem nie była wcale pogoda w tym przypadku...
...A Babcia bez P. Henia po prostu przestaje istnieć... I ja bym się nie ośmielił porównywać tadeusza do P. Henia... icon_cool.gif czy chociażby wyników przez nich osiąganych...
...Ciekawe, czy Granik i Hestia pływały dzisiaj... miały komplet... bo chcieliśmy się załapać...
Pozdrawiam...

Hestia miała wolne

#48 lion0000

lion0000

Weteran

• Members
  • 136 postów

Napisano 21 październik 2008 - 05:55

CYTAT(Waldi69lx @ pon, 20 paź 2008 - 23:44) Wyświetl post
Pozdrawiam...

Na grecie moge ci sam zorganizowac rejsik tylko niech pogoda sie unormuje. jak uzbierasz grupke albo dolaczysz do mojej ekipki to mozemy ustalic trase i dam ponaplywac. Mozesz sprawdzic co to znaczy dogodzic wedkarzom i czy sie to tobie uda.

Użytkownik lion0000 edytował ten post 21 październik 2008 - 05:56

#49 adamech

adamech

Początkujący

• Members
  • 8 postów

Napisano 21 październik 2008 - 10:36

Granik 20.10 pływał ale efekty nie powalały... Trzeba przeczekać pogodę bo mi iż zapis był piękny to niestety w toni i żadna sztuka nie była zaczepiona za pysk....

#50 mariuszgd1

mariuszgd1

Weteran

• Members
  • 248 postów
  • Zainteresowania:wędkarstwo

Napisano 21 październik 2008 - 21:36

Witam ja wybieram się 26.10 na GRANIKA może pogoda się poprawi i połapiemy.ADAMECH piszesz że efektów nie było ale coś do domu zabrałeś.Pozdrawiam MANIEK

#51 adamech

adamech

Początkujący

• Members
  • 8 postów

Napisano 21 październik 2008 - 22:36

poza wspomnieniami, tym razem nic icon_smile.gif)) Zająłem wygodne miejsce pod pokładem i musiałem to jakoś przeczekać chociaż "SEREK" napływał i robil co mógł, ale siła wyższa pozwoliła łącznie na około 30 sztuk na wszystkich.... Mam nadzieję, że w listopadzie będzie lepiej icon_biggrin.gif Pozdrawiam.

#52 mariuszgd1

mariuszgd1

Weteran

• Members
  • 248 postów

Napisano 22 październik 2008 - 18:57

Jestem dobrej myśli jeśli chodzi o niedzielny wyjazd na Granika . Jak pogoda dopisze i będą efekty to napewno powturze wyjazd pod koniec listopada ale teraz robie przygotowania do tego wyjazdu .Pozdrawiam Narka

#53 mariuszgd1

mariuszgd1

Weteran

• Members
  • 248 postów

Napisano 24 październik 2008 - 22:39

No i wyjazd spalił na panewce . Dostałem tel.z informacją że w niedzielę ma być 10siątka.Tyle się czeka a tu nici ale już złożyłem rezerwacje na 9.11.może wtedy będzie mniej dmuchać. Pozdrowionka dla wszystkich którzy nie wyjadą na niedzielne łowy.

#54 lion0000

lion0000

Weteran

• Members
  • 136 postów

Napisano 25 październik 2008 - 19:00

CYTAT(mariuszgd1 @ sob, 25 paź 2008 - 01:39) Wyświetl post
No i wyjazd spalił na panewce . Dostałem tel.z informacją że w niedzielę ma być 10siątka.Tyle się czeka a tu nici ale już złożyłem rezerwacje na 9.11.może wtedy będzie mniej dmuchać. Pozdrowionka dla wszystkich którzy nie wyjadą na niedzielne łowy.

Narazie w Gdansku nie wieje ale cos jednak ostrzegaja o wietrze do 9 chociaz wydaje mi sie ze to przesadzone. Ale lepiej odczekac niz sie przejechac nad wode wyjsc w morze na falach slabo polapac a placic trzeba. ryb jest tyle ze i tak cos zawsze zostanie do zlapania wiec lepiej poczekac na lepsza pogode. lapanie przy dryfie 1,5 wezla nawet na plytkiej wodzie nie jest normalne.

#55 Waldi69lx

Waldi69lx

Weteran

• Members
  • 137 postów

Napisano 30 październik 2008 - 22:51

...Dzięki lion za propozycję... za tydzień jesteśmy umówieni na Gretę... jak pogoda dopisze... icon_wink.gif
...W poniedziałek byliśmy u Kazika D. na Baśce... icon_wink.gif ...Wiało nieźle... mimo to wypłynęliśmy... Kazik nie pęka... icon_cool.gif ...Chwilami było ostro, woda kryła pokład... ale "powalczyliśmy" dobrze... i o to chodzi...

#56 lion0000

lion0000

Weteran

• Members
  • 136 postów

Napisano 31 październik 2008 - 07:09

CYTAT(Waldi69lx @ pią, 31 paź 2008 - 01:51) Wyświetl post
...Dzięki lion za propozycję... za tydzień jesteśmy umówieni na Gretę... jak pogoda dopisze... icon_wink.gif
...W poniedziałek byliśmy u Kazika D. na Baśce... icon_wink.gif ...Wiało nieźle... mimo to wypłynęliśmy... Kazik nie pęka... icon_cool.gif ...Chwilami było ostro, woda kryła pokład... ale "powalczyliśmy" dobrze... i o to chodzi...

Ja chyba płynę 11.11.2008 wczesniej to bardziej Marcin, no i oczywiscie pogoda niech wytrzyma.

#57 darbarian

darbarian

Weteran

• Members
  • 173 postów

Napisano 31 październik 2008 - 07:16

A był ktoś na krypie "GRANIK" z górek zachodnich wypływa ? Jeśli tak to dajcie znać panowie bo na 16 listopada jestem zamusztrowany

Użytkownik darbarian edytował ten post 31 październik 2008 - 07:16

#58 mariusz żerków

mariusz żerków

Wędkarz

• Members
  • 93 postów

Napisano 01 listopad 2008 - 22:37

Nigdy niesłyszałem o takiej łajbie. Zdaj relacje jak było.
My płyniemy 12.11 na wspomnianym wyżej przezemnie Majaal-u. Zobaczymy jak będzie bo tydzień temu obrodziło:-D

#59 mariuszgd1

mariuszgd1

Weteran

• Members
  • 248 postów

Napisano 03 listopad 2008 - 18:29

Witaj LIONN czy mógłby podać num.tel.na GRETE mam ekipe 8 i szukam dobrej łódki na 11.11. to jest wtorek POZDRAWIAM MARIUSZ

#60 Waldi69lx

Waldi69lx

Weteran

• Members
  • 137 postów

Napisano 03 listopad 2008 - 20:58

CYTAT(mariuszgd1 @ pon, 03 lis 2008 - 20:29) Wyświetl post
Witaj LIONN czy mógłby podać num.tel.na GRETE mam ekipe 8 i szukam dobrej łódki na 11.11. to jest wtorek POZDRAWIAM MARIUSZ

...Mariusz... juz Ci lion podawał namiary na Gretę, na pierwszej stronie tego wątku... icon_cool.gif

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych