Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wędkowanie W Uk

1288 odpowiedzi w tym temacie

#41 chef

chef

Weteran

• Members
  • 263 postów

Napisano 14 październik 2007 - 23:32

Cześć panowie jak weekend minął?/ja niestety pracowałem i z ryb nici.A jak u was?

#42 SlimLine

SlimLine

Weteran

• Members
  • 143 postów

Napisano 15 październik 2007 - 22:21

Ahh u mnie to niebardzo... kazda sobote pracje.. wiec w weekend mi ciezko wyskoczyc.. niedziele spedzam z reguly z panna wiec tez sie nie da. W tygodniu mam 2 dni wolne, to jak moge to jade... musze sie jakos wybrac porzucac blaszkami ale czy z czasem wyrobie teraz to niewiem

#43 chef

chef

Weteran

• Members
  • 263 postów

Napisano 15 październik 2007 - 23:31

Hej.gdzie ty mieszkasz SlimLine bo ja na south ealing.moglibysmy sie styknac na spinery tak pod koniec miesiaca jak myslisz?tez z reguly mam w tygodniu wolne bo pracuje w restauracji

#44 SlimLine

SlimLine

Weteran

• Members
  • 143 postów

Napisano 16 październik 2007 - 16:25

Mieszkam niedaleko Wood Green. Ogolnie ja pracuje w kazda sobote no i w tygodniu mam 2 dni wolnego. Tylko ze te dni mi sie zmieniajawiec nie bede mgol ci podac jakiejs daty narazie. No i do 30 go beda mojej panny rodzice u nas wiec nie bede mogl sie urwac. Mi najbardziej pasi poczatek listopada icon_biggrin.gif

#45 chef

chef

Weteran

• Members
  • 263 postów

Napisano 16 październik 2007 - 16:59

Ok.mi tez wypada zawsze inaczej wolne jak nam wypadnie w te same dni to sie ustawimy.pzdr.

#46 SlimLine

SlimLine

Weteran

• Members
  • 143 postów

Napisano 19 październik 2007 - 13:21

Ok sprawdzilem sobie kiedy mi wypada wolne icon_biggrin.gif
No i 6 i 7 listopad mam wolne.. takze mozemy wtedy udezac icon_biggrin.gif

#47 chef

chef

Weteran

• Members
  • 263 postów

Napisano 20 październik 2007 - 23:04

Super SlimLine postaram sie zagadac o wolne pozdro icon_smile.gif

#48 swiegot

swiegot

Początkujący

• Members
  • 4 postów
  • Zainteresowania:Wedkarstwo-oczywiscie , Fotografika , Podroze ,Samochody / Szybkie /

Napisano 23 październik 2007 - 14:58

CYTAT(SlimLine @ wto, 02 paź 2007 - 12:46) Wyświetl post
Enoo to ja nie nazekam na brania tutaj... tylko ja wedkuje w Lea Valey park na calej dlugosci rzeki Lea, czasem na jakis staw zajade.
Co do wedkowania w UK mam nadzieje ze wiecie ze ryb sie nie zabiera i ze od razu sie je wypuszcza. A jeszcze wieksza mam nadzieje ze bedziecie to przestrzegac i nie robic z siebie glupkow....bo jakby was zlapali z ryba to juz by byl chyba koniec swiata.
Juz teraz w kazdej gazecie o Wedkarstwie pisza co i jak emigranci ze wschodniej europy zrobili... glownie klusownictwo... i takie tam..
Pamietajcie ze jestescie u nich i trzeba sie trzymac ich warunkow lowienia... a nie jak w Polsce... mamy piekne rzeki, piekne stawy i jeziora... tylko ze puste bo wszystkie ryby sa dawno wylowione.

Co do Licencji to kosztuje 25 F i kupuje sie ja na poczcie bez zadnych glupokwatych egzaminow itp.
Potrzebna ona jest na kazdym lowisku i czesto i gesto to sprawdzaja.

PS. Sorki ze troche wybuchlem .. ale denerwuje mnie to jak angole podchodza do ludzi z europy wschodniej... na lowiskach itp.
Znam to ze swojego przykladu... Szukam jakiegos miejsca na stawie... i zagaduje jednego... i naprawde jak koles sie dowiedzial ze jestem z POLSKI to w momencie mi powiedzial ze nie zabiera sie tutaj ryb, ze ich sie stad nie je i wogole caly wyklad...
A wiecie co w tym najgorsze.... ze to wszystko nasza wina... b
Wedkarstwo tutaj to sport, hobby a nie sposob na napelnienie taleza... i dlatego osiaga sie tutaj dobre wyniki i jakos nie mialem jeszcze wypadu bez kilku rybek.
PS2. za niedlugo wstawie przykladowy regulamin z lowiska

Swiegot

#49 swiegot

swiegot

Początkujący

• Members
  • 4 postów
  • Zainteresowania:Wedkarstwo-oczywiscie , Fotografika , Podroze ,Samochody / Szybkie /

Napisano 23 październik 2007 - 15:11

A czego ty sie stary spodziewales ? ze angole beda zadowoleni z zachowania polaka i calej reszty ktora rozpiepsza w 2 lata lowiska stworzone 60 - 80 lat temu ??? Lowiska, o ktore kilka pokolen wedkarzy dbalo , i szanowalo ??? Kiedy Ja zaczolem lowic na wspomnianej powyzej zece LEA NAWIGATION 10 lat temu wystarczylo zabrac ze zoba kilka mepsow zeby miec frajde caly dzien /15 do 20 szcupakow/ .Teraz nawet szkoda Czasu marnowac.Man tylko nadzieje ze wkoncu ktos wezmie sie porzadnie za miesiarzy z polski ukrainy lotwy itp.
Swiegot

#50 SlimLine

SlimLine

Weteran

• Members
  • 143 postów

Napisano 23 październik 2007 - 15:34

No to witaj w klubie bo ja tez mam taka nadzieje. Chociaz gdzies czytalem, slyszalem.. ze np. duzo angoli jezdzi teraz na ryby do Irlandii.... bo swoje juz wylapali icon_biggrin.gif... wiadomo z pomoca eur. wsch.
BTW. Pochwal sie jakimis rybkami jak masz fotki icon_biggrin.gif

#51 chef

chef

Weteran

• Members
  • 263 postów

Napisano 24 październik 2007 - 19:32

Czy ktoś z was wędkuje na Tamizie?Znacie może jakieś dobre rejony do wędkowania na tej rzece?

#52 SlimLine

SlimLine

Weteran

• Members
  • 143 postów

Napisano 24 październik 2007 - 23:13

No ja tez z mila checia bym sie dowiedzial... kiedys widzialem jakis dziadkow ale to w samym centrum... takze niewiem czy to fajne wedkowanie tam. Mysle ze gdzies przed londynem.... moze okolice windsor..

#53 chef

chef

Weteran

• Members
  • 263 postów

Napisano 25 październik 2007 - 13:03

No właśnie trzeba by gdzieś ruszyć za miasto.
Ja dziś byłem na kanale.Trzy szczupaki i okonezdjecia_272.jpg kzdjecia_275.jpg .jpg]

Załączone miniatury

• zdjecia_270.jpg

#54 SlimLine

SlimLine

Weteran

• Members
  • 143 postów

Napisano 25 październik 2007 - 14:09

No ja jak najbardziej za.. zeby ruszyc gdzies za miasto.
Wiesz samochod mam .. troche grat ale dojedzie gdzie powinnien icon_biggrin.gif takze tylko nam znalezc jakies fajne lowisko i jazda icon_biggrin.gif
Niezle rybki icon_biggrin.gif

#55 chef

chef

Weteran

• Members
  • 263 postów

Napisano 26 październik 2007 - 17:12

To świetnie że masz samochód.Stawiam na dużą rzeke nigdy nie łapałem na Tamizie i chciałbym spróbować do piątego trzeba sie naradzić pozdro icon_biggrin.gif

#56 SlimLine

SlimLine

Weteran

• Members
  • 143 postów

Napisano 26 październik 2007 - 23:27

OK.. tylko sluchaj mi juz odpadla data 6-go takze zostaje nam 7 listopad.
Najwazniejsze to znalezc fajne miejsce, no i zeby mozna bylo tam lapac i zeby nie byla to woda jakiegos klubu. Ja tez nigdy nie lapalem na tamizie.. i juz rozgrzewam sprzecik na sama mysl... zeby nam tyylko pogoda dopisala icon_biggrin.gif

#57 chef

chef

Weteran

• Members
  • 263 postów

Napisano 27 październik 2007 - 01:20

Tu można zobaczyć gdzie możemy sie wybrać ewentualniehttp://www.visitthames.co.uk/text/106/free_fishing.html
Chyba że pojedziemy gdzieś na Medway

#58 SlimLine

SlimLine

Weteran

• Members
  • 143 postów

Napisano 27 październik 2007 - 20:21

hmm a co myslisz o tym: http://www.go-fish.c.../venue_2173.htm
Moze to nie rzeka ale na czyms takim tez nie wedkowalem..
Ogolnie fajna stronka poszperaj tez tam

#59 chef

chef

Weteran

• Members
  • 263 postów

Napisano 28 październik 2007 - 01:45

Ciekawe łowisko. icon_wink.gif
A znasz może jakiś dobry sklep ze sprzętem spiningowym gdzie mają duzy wybór obrotówek woblerow itp.
A na co sie nastawiamy?Żywca czy spining?

#60 SlimLine

SlimLine

Weteran

• Members
  • 143 postów

Napisano 29 październik 2007 - 09:04

hmmm sklep w ktorym kupuje to ma bardzo slaby wybor... ogolnie poznalem ostatnio goscia co mi mowil o innym sklepie niedaleko mnie ale nie bylem i niewiem.
Co do wyprawy .. ja to wole takie bardziej zasiadowe.. no moze od czasu do czasu porzucac spinem.. jak wolisz no i zalezy w koncu gdzie pojedziemy. Ja napewno bede mial jakies martwe rybki ze soba. Pozdrawiam icon_biggrin.gif

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Bing (1)