Skocz do zawartości

Sklep Dragon

Polecamy

Zapraszamy do sklepu

Zaprzyjaźnieni

Dobry Wędkarz
ZPW
WWG-Wędkujący Internauci najlepsza strona dla wędkarzy

Amur

30 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_seba_*

Guest_seba_*
  • Guests

Napisano 29 September 2005 - 08:24 AM

witam chciałbym jeszcze przedstawic mojego pierwszego Amura 67 cm
został złapany metodą włosowom (2 gotowane kukurydze)

Załączone miniatury

• PICT0378.JPG

• Guests

Napisano 11 October 2005 - 10:09 PM

heh witaj no powiem ci tak amur ładny ale zdjęcie do dupy
postaraj sie z fotkami icon_wink.gif icon_wink.gif icon_wink.gif

#3 Guest_Mat-14_*

Guest_Mat-14_*
  • Guests

Napisano 03 December 2005 - 04:25 PM

Fajny kapelusz

• Guests

Napisano 13 January 2006 - 12:12 AM

niezła rybka

#5 Guest_pcr_*

Guest_pcr_*
  • Guests

Napisano 18 January 2006 - 05:58 PM

nawe nawet ryba gratuluje zlowienia

#6 adams1999

adams1999

Szajbus

• Members
  • 2099 postów
  • Zainteresowania:Cyprinus Carpio

Napisano 29 January 2006 - 01:26 AM

zgadzam sie z matem-14 rybka fajna ale ajki kapelusz no no pozazdoscic icon_smile.gif

#7 Gochu

Gochu

Wędkarz

• Members
  • 12 postów
  • Zainteresowania:wędkarstwo!!

Napisano 15 February 2006 - 01:36 PM

kotletyczny icon_wink.gif
Siaty Won!

#8 Centosz

Centosz

Weteran

• Members
  • 126 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo,gry wideo

Napisano 15 February 2006 - 03:07 PM

A czy to jakaś rewia mody jest icon_question.gif Bez przesady.Jesteśmy tu chyba zeby komentowac kto co złowił,a nie jak jest ubrany.Poza tym ładna sztuka.Gratulacje.

#9 Kazio

Kazio

Weteran

• Members
  • 347 postów

Napisano 14 July 2006 - 07:10 PM

Zgadzam sie z Centoszem... czy wy jak idziecie na ryby to ubieracie sie na galowo?? hmmm... ja jak ide na rybeczki to staram sie ubrać takie rzeczy w których juz nie chodze na codzien i których nie bede sie bał ubródzić icon_smile.gif

Ładna rybka Gratulacje icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_biggrin.gif:D:D
"Wędkarstwo... ty ry ty ty ty I'm Love it" :D

#10 Uklejarz

Uklejarz

Weteran

• Members
  • 463 postów
  • Zainteresowania:wędkarstwo, rower, fotografia, kłusole

Napisano 14 July 2006 - 07:27 PM

Właśnie! Popieram. A kapelusz bardzo praktyczny! icon_razz.gif
Ja też chodze na ryby w spodniach moro z BW
Ładna ryba! Gratulacje!

Swoją drogą to w akwarium trzymam 3 amury (3,5cm) i 2 karpie (też ~3,5cm) ...ostrzygły mi cały mech w akwarium...

#11 tomee

tomee

Weteran

• Members
  • 568 postów
  • Zainteresowania:wedkarstwo

Napisano 14 July 2006 - 08:38 PM

Trzymasz amury i karpie w baniaku???icon_eek.gif Jakie akwa masz? Z 500litrow?

#12 Korey

Korey

Wędkarz

• Members
  • 75 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo, programistyka

Napisano 14 July 2006 - 09:19 PM

ladna rybcia!
Kiedyś złowię dużo rybkę!
U mnie też klikajcie prosze:
http://s7.bitefight.pl/c.php?uid=83999

#13 chmielu

chmielu

Wędkarz

• Members
  • 44 postów
  • Zainteresowania:ryb(wędkowanie) ,komputer , internet

Napisano 14 July 2006 - 10:09 PM

gratki za pieknego amura!!! no co chociasz akwarium muwyczyscilo ...dobrze zrobiłes tez mam akwarium i wiem jak szybko rosnie mech na kamieniach i drewnie
Bierz tyle ILE zjesz !!!!!! :D CHMIELU

#14 wojna

wojna

Wędkarz

• Members
  • 56 postów
  • Zainteresowania:wędkarstwo-only

Napisano 15 July 2006 - 11:32 AM

Ładna rybka Gratulacje
POZDRAWIAM

#15 Uklejarz

Uklejarz

Weteran

• Members
  • 463 postów

Napisano 15 July 2006 - 03:21 PM

QUOTE(chmielu)
no co chociasz akwarium muwyczyscilo ...dobrze zrobiłes tez mam akwarium i wiem jak szybko rosnie mech na kamieniach i drewnie

ale to nie były glony icon_wink.gif tylko ozdobny mech icon_sad.gif
A jakie mam akwarium to nie powiem
nie chce sie ośmieszać icon_razz.gif :)jak by Greenpeace to przeczytało to by zaczeli okupować moje podwórko icon_wink.gif icon_razz.gif ale zbieram na 112l
Powiem tyle że to na pewno nie jest 500l icon_razz.gif
Tomee te ryby są wielkości gupika i pochodzą ze stawów hodowlanych icon_rolleyes.gif

a 89l jest zajęte przez inne ryby...

#16 tomee

tomee

Weteran

• Members
  • 568 postów

Napisano 15 July 2006 - 03:24 PM

no ale przeciez urosna i co wtedy? wypuscisz do stawu czy jeziora?

#17 PeTeR_15

PeTeR_15

Weteran

• Members
  • 572 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo:D

Napisano 15 July 2006 - 03:26 PM

Tomee ale ile takie rybki będą rosły icon_razz.gif
http://s7.bitefight.pl/c.php?uid=32876 Każde Wasze kliknięcie pomaga mi się rozwijać. W tej grze nazywam się PLANT i jestem wampirem. Dołączcie do niej jako wampiry, a służe Wam pomocą na servie 7 :)

#18 tomee

tomee

Weteran

• Members
  • 568 postów

Napisano 15 July 2006 - 03:30 PM

wiesz ile rosnie karp w stawie chodowlanym,do czasu kiedy jest gotow do sprzedazy? Z tego co sie orientuje to okolo2-3lata,po roku bedzie mial z pol kilo,to akwa tez musi chyba byc duze

#19 Uklejarz

Uklejarz

Weteran

• Members
  • 463 postów

Napisano 15 July 2006 - 03:30 PM

Mam staw.
Ale tylko tymczasowo je trzymam bo jak powiększe staw to je chyba tam wpuszcze.

P.S. Rybki mają sie dobrze icon_smile.gif Mają zamontowaną deszczownie, temp. jak w naturalnym środowisku (czyt. Azja)
zauważyłem że amury się ładnie wybarwiły a łuska nabrała połysku. icon_wink.gif

#20 PeTeR_15

PeTeR_15

Weteran

• Members
  • 572 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo:D

Napisano 15 July 2006 - 03:32 PM

Wiecie, że podobno amur w sprzyjających warunkach, czyli dużo jedzenia i ciepła woda, w ciągu roku od narodzin może osiągnąć nawet 5kg icon_eek.gif icon_exclaim.gif
http://s7.bitefight.pl/c.php?uid=32876 Każde Wasze kliknięcie pomaga mi się rozwijać. W tej grze nazywam się PLANT i jestem wampirem. Dołączcie do niej jako wampiry, a służe Wam pomocą na servie 7 :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Toggle shoutbox Shoutbox

@  wolfik : (01 September 2015 - 01:29 PM) @esox2b to nie jest reanimacja tylko zmiana :)
@  esox2b : (01 September 2015 - 12:26 PM) Dzięki za wyjaśnienie co znaczy "gość" i "użytkownicy". Jeśli około czterdziestu użytkowników (z grona ponad 13700 zarejestrowanych) to nic dziwnego... Trudno nie zauważyć - z przykrością - że forum ma tendencję do zaniku. Naprawdę chciałbym aby zmiany te przyczyniły się do większej aktywacji Forum. Obawiam się, że to nieco spóźniona reanimacja.Ponieważ to nie miejsce na polemikę ... kończę i Pozdrawiam !
@  wolfik : (01 September 2015 - 11:08 AM) @esox2b ale co w tym dziwnego? Użytkownicy to zalogowani, goście to niezalogowani.
Pokazuje statystyke za ostatnie 5 minut
@  esox2b : (01 September 2015 - 10:46 AM) Przed chwilą było 0 użytkowników i 39 gości ... To chyba nie przez zmiany na forum?
@  Arti/W-wa : (31 August 2015 - 10:00 PM) Co do mobilnej wersji strony - to chyba najważniejsza zmiana, faktycznie
@  Arti/W-wa : (31 August 2015 - 10:00 PM) zobaczymy jak search będzie działał, jakoś nie korzystałem jeszcze - zawsze szukam na piechotę :P
@  wolfik : (29 August 2015 - 09:40 AM) @Arti/W-wa no i chyba najwazniejsza rzecz - responsywna wersja strony (mobilna)
@  wolfik : (29 August 2015 - 08:18 AM) @Arti/W-wa ficzery, ot chociażby rozbudowany i dobrze działający:
http://www.splawik.c...arch_app=forums
@  wolfik : (29 August 2015 - 07:42 AM) @Arti/W-wa przyprowadź kolegów, będzie nas więcej :)
@  wolfik : (29 August 2015 - 07:41 AM) @Arti/W-wa czas ustawiasz sobie sam w panelu.
@  Arti/W-wa : (28 August 2015 - 10:09 PM) z resztą, co tu sprzątać? środek sezonu a tu 50 aktywnych użytkowników (w ciągu ostatnich 5 minut)

1 użytkowników, 49 gości, 0 anonimowych
@  Arti/W-wa : (28 August 2015 - 10:06 PM) @wolfik, jakie to ficzery wpływają teraz na większą użyteczność forum? Bo z punktu widzenia zwykłego usera nie widzę żadnych, może w panelu moderatorskim jest coś więcej ale nie widzę, żeby tu ktokolwiek sprzątał.. :P Ot, po prostu ktoś ziścił swoją zachcewankę a reszta musi się przyzwyczaić...
@  Arti/W-wa : (28 August 2015 - 10:00 PM) zmieniliście szatę forum to może by i tak zegar ustawić, co?
@  wolfik : (28 August 2015 - 09:02 AM) Szybkość ładowania strony jest dużo większa co daje większy komfort użytkowania
@  wolfik : (28 August 2015 - 09:01 AM) @OLEK NAUTIC przyzwyczaisz się, po tylu latach patrzenia na stara wersję też na początku wydawało mi się dziwnie, ale po 2 dniach zacząłem odkrywać i doceniać nowe :)
@  OLEK NAUTIC : (28 August 2015 - 07:43 AM) Dla mnie stare forum było bardziej przejrzyste, to moje zdanie. Szybkość? Do pisania i czytania postów?
@  OLEK NAUTIC : (28 August 2015 - 07:38 AM) @wolfik przecież sam wiesz, że nie chodzi o przerost w angielskim
@  wolfik : (27 August 2015 - 02:25 PM) Pod względem użyteczności jesteśmy teraz lata świetlne do przodu. Poklikasz trochę i sam zobaczysz, że jest o wiele wygodniej i czytelniej niz było.
No i szybciej.
@  wolfik : (27 August 2015 - 02:23 PM) @OLEK NAUTIC brak spolszczenia w niektórych miejscach jest przerostem formy nad treścią ? :)
@  OLEK NAUTIC : (27 August 2015 - 12:01 PM) Jak dla mnie to forma przerosła treść w nowej odsłonie forum. Poprzednie było bardziej przejrzyste, daty i godziny mogły być polskie. Teraz wszystko przypomina inne forum. Takie skromne moje zdanie. Teraz chciałem wysłać lub opublikować a tu SHOUT