Skocz do zawartości

Zdjęcie

Przyłapani Na Sexie

13 odpowiedzi w tym temacie

#1 galant

galant

Weteran

• Members
  • 864 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo

Napisano 16 sierpień 2007 - 13:27

Witam kolegów. Ten temat nie był chyba jeszcze poruszany icon_smile.gif A więc jak w temacie: czy podczas wypraw wedkarskich przyłapaliście (oczywiście niechcący icon_wink.gif ) jakąś parkę na numerku icon_biggrin.gif

Ja rok temu jesienią spinningowałem razem z kolegą w pobliskiej zatoczce. Przy samym brzegu zobaczyliśmy zaparkowanego poldusia caro (rzecz jasna że jak większość poldków był nieco podpicowany: na tylnej szybie wielka naklejka ALPINE, zamiast tuby z tyłu dwie kolumienki od mini wierzy heh, brakowało jeszcze pieska z latającą główką na tyle, no spojler, nieco mniejszy jak w bolidzie F1). Na początku myślelismy że to grzybiarze, ale gdzie w listopadzie grzyby icon_biggrin.gif Później opcja wędkarze. Lecz ani łodzi, ani na brzegu nikogo nie było widać. Po chwili kolega mówi patrz!!! Na przedniej szybie wklejone, raczej oparte dwie pary chamskich białych, frotowych skarpet icon_biggrin.gif A wyżej podskakująca blond główka niewiasty heh. Chwile postaliśmy, pośmialiśmy, ale nie chcieliśmy przerywać i odpłynęłliśmy zaraz. Nie chcieliśmy ich przestraszyć, bo w rezultacie nie wiadomo co by z tego wyszło. Może jakiś mały wodnik szuwarek heh. Mieliście podobne sytuacje? Pozdrawiam

#2 Mc_BOB

Mc_BOB

Szajbus

• Members
  • 1026 postów
  • Zainteresowania:Wiadomo....

Napisano 16 sierpień 2007 - 14:08

Też miałem taką przygodę chyba rok temu z bratem ciotecznym łaziliśmy ze spinem, to był chyba sierpień było dość ciepło, wychodzimy pod wał a tam parka na kocu icon_eek.gif troszkę nas zatkało, głowa kobity chodziła w górę i w dół... icon_eek.gif icon_mrgreen.gif (nie zauważyli nas) po chwili zawróciliśmy z inny kierunek płacząc ze śmiechu icon_lol.gif
Byliśmy bardzo zaskoczeni, szliśmy gawędząc i nagle nas zatkało, też sobie miejsce wybrali.. icon_rolleyes.gif
Nie chcę już więcej takich przygód! a napalonych parek nad wodą coraz więcej, często siedzą na stanowiskach na których mam ochotę powędkować ale cóż... nie będę ich wypraszał icon_mrgreen.gif
icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

Użytkownik Mc_BOB edytował ten post 16 sierpień 2007 - 14:12

#3 adams1999

adams1999

Szajbus

• Members
  • 2099 postów
  • Zainteresowania:Cyprinus Carpio

Napisano 16 sierpień 2007 - 14:25

u mnie takie sytuacje to normalka icon_smile.gif od wiosny do jesieni przychodzą parki i na kocyku icon_smile.gif jest jedna parka co codziennie sie spotyka facet zawesze przyjezdza pierwszy a po jakims czasie przyjezdza panienka i do samochodu icon_smile.gif raz widzieliwmy pedałów nawet kolega w nich butelką rzucił to nawet sie nie przejeli i nie przeszkadzali sobie

"catch and release" - złów i wypuść!!!!!!

#4 Sokoł

Sokoł

Weteran

• Members
  • 236 postów

Napisano 16 sierpień 2007 - 14:45

Ohhh gorąca sprawa ja gdybym tam był i oni by mie zobaczyli to ciekawe jaka reakccja by byłą icon_biggrin.gif:D Jeszcze nigdy sie niespotkałem z taką sytuacją icon_biggrin.gif ale coż jestm młody i wsyztko jeszccze przedemną mam 12 lat a żebym miał 50l jeszce to coś siezobaczy przez 50 lat icon_biggrin.gif:D pozdro wielkie

#5 Njangu

Njangu

Wędkarz

• Members
  • 75 postów

Napisano 16 sierpień 2007 - 14:48

To myśmy z kumplami mieli inny motyw. Zasuwamy na łowisko jakaś polna droga, na ktorej łatwo mozna zgubić miskę olejowa. Dojeżdżamy powoli w kierunku skrzyżowania drużek a tam na srodku stoi jakies Volvo. Drzwi otwarte na oścież, patrzymy a tu facet na panience leży i ja posuwa. Jako ze kierowcy sie spieszyło bo konkurencja nie śpi i chciał na łowisko zdążyć przed innymi zaczyna trąbić. Parka nic sobie nie zrobiła, nawet sie nie podnieśli i kontynuowali sexik. Po jakiś 5-10 minutach, gość skończył, wyszedł z samochodu, ubrał sie, panienka to samo i pojechali dalej. Wątpie czy zwrócili uwagę na kibiców bo wyglądali tak jakby nic sie nie stało a tam nas nie było. Zabrakło nam wtedy chipsów i piwa do pełni dopingu icon_mrgreen.gif

Użytkownik Njangu edytował ten post 16 sierpień 2007 - 14:51

#6 piotrek_pisz

piotrek_pisz

Szajbus

• Members
  • 1607 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo, kulturystyka,narciarstwo,myslistwo. :D

Napisano 16 sierpień 2007 - 18:40

Raz jechałem wzdłuż jeziora z ryb i też parka taka +-20 lat sobie siedziała na kocyku w takich haszczach to wiadomo co się będzie święcić za pare minut ale nie czekałem bo jak mnie zobaczyli to się speszyli.

Brat cioteczny mi opowiadał jak nad rzeką też spotkał jak w maluchu się posuwali widział tylko skaczące dupsko baby i nic więcej hehe .
Śmiesznie to wyglądało fotele powyjmowane aby miejsca było więcej icon_mrgreen.gif

Raz jechałem na jagody z bratem ciotecznym skręcam z asfaltówki do lasu patrze stoją dwie bety 4 cyganów i jeden taki boss cygański od nas z miasta icon_mrgreen.gif każdy z nich go w dupsko posuwał, a on zadowolony stoi oparty o samochód.Coś do nas zaczeli gadac to my szybko w pedały i sruuu w las icon_mrgreen.gif
PRECZ!!! Z!!!! KŁUSOWNICTWEM!!!! Brać wędki i tylko Sportowo!!!!!!!!!!

Wędkarstwo to nie hobby,to nie pasja...to sposób na życie...

#7 galant

galant

Weteran

• Members
  • 864 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo

Napisano 16 sierpień 2007 - 18:50

No z tymi gejami to ostry numer. Na szczeście czegoś takiego nie widziałem. zapewne skończyłoby się to pawikiem icon_biggrin.gif

#8 Njangu

Njangu

Wędkarz

• Members
  • 75 postów

Napisano 16 sierpień 2007 - 19:24

Dzisiaj mielismy inny motyw. Kumpel kupil terenówke i postanowilismy ja przetestowac a przy okazji wzielismy wedki i pojechalismy na prywatny staw do znajomego. Jedziemy sobie droga z pelna kulturka. Patrzymy a na ścieżce przy lesie, ok 1 km od drogi, stoi samochód a obok rozłożony kocyk i szykująca sie do baraszkowania para. Kumpel wpadł na genialny pomysł by porobić im trochę zdjęć. Wyciągnał swój sprzęt, założył najmocniejszy obiektyw jaki miał (440 mm) i poszedł w las by obejść ich od tyłu. Okazało się że parka była czujna i dojrzeli kumpla. Przez jakieś 30 minut kumpel krążył wokoło po własnych śladach nim sie skapował ze parka uciekła.

#9 Uklejowy_magik

Uklejowy_magik

Bulterier Spławika

• Moderator
  • 1238 postów

Napisano 16 sierpień 2007 - 19:28

Jedyne co było tam genialne to obiektyw pewnie icon_wink.gif 440 mm piękna sprawa...

#10 GrzegorzF20

GrzegorzF20

Szajbus

• Members
  • 2834 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo, motory, akwarystyka, siatkówka, audio, narty, & piękne kobiety:-)

Napisano 17 sierpień 2007 - 10:18

to ja opisze swoje .....icon_smile.gif

otoz ze mieszkam przy samej granicy i tirowek kolo mnie normalnie zatrzesienie!!! to na stawach jest normalka jak sie wraca albo jedzie to niemiec z panienka w aucie sie bzykaja:-) i najczesiej to jest tak ze niemiec zone zawozi do fryziera itp a sam jedzie na bzykanko -oni nie maja ....do tego najczesiej wybieraja te grube, brzydkie i stare na ktore bym nawet nie naplul -bleble ale oni sa tak perwersyjni ze to sie w glowie normalnego czlowieka nie miesci

ale kiedys najbardziej mnie zaskoczylo jedno

pojechalem na staw motorkiem ze spinem lapie sobie to tu rzuce to tam zmieniam miejsca itp

nagle ktos przyjezdza na czoperze patrze gosciu z dziewczyna, no mowie nic przyjechali zobaczyc stawy i patrze oni rozkladaja koc -a byli moze z 200m ode mnie a dziewczyna sie rozbiera calutka do naga i nagle koles to samo
no i chyba nie musze pisac co dalej sie dzialo na kocyku:-) a ja tak ze spinem akurat szedlem w tamta strone:-) no i to bylo perfidnie na srodu parkungu gdzie sporo osob jezdzi lub przynajmniej przejezdza -odwazni:-) ale niemiec pewno zaplacil wiecej wiec i mogl sobie..... najlepiej ze ja sobie z tego nic nie robilem i szedlem w ich strone a oni tez nic z tego sobie nie robili:-) na spieka zakonczyli hehe ubrali sie i pojechali a pozniej jak z lasu wyjezdzalem to biedna tirowka stala i sie obrucila chyba sie troche wstydzila ale mialem ubaw:-)

ale co tam numerki wsrod natury sa najlepsze sam cos takiego lubie:-) zreszta kto nie lubi???

dlatego nie mozna takim ludziom przeszkadzac!!! co innnego XXXX -taki smietnik robia w lesie ze masakra jakby to ktos z was zobaczyl to szok kondony porozrzucane po galeziach, jakies chusteczki, opakowania po.... jeden syf -kiedys fotke zrobie -ile razy bylo o mojej trasie ktora pokonuje codziennie na rybki w tv, gazetach -szok ile tego tu jest od wyboru do koloru- doslownie!!!

a tych w autach nawet nie bede opisywal bo ile tego bylo jak nie na masce to na tylnych siedzeniach itp ale jedziesz autem to nawet sie nie spesza itp:-) mogli by chociaz znalesc takie miejsce gdzie wedkarze nie jezdza!!! bo ja musze patrzec na te grube berty jak....no fakt niektore stoja takie ze mucha nie siada ale malo takich jest bo niemcy wola grube oblesle brbrb koncze bo nie bede mogl pomyslec o seksie przez kolejny miesiac:-)

no i kiedys chlopaki robili tak ze fotki niemcom robili a pozniej za kolesiem jechali i jak byl kolo domu to mu pokazaywali i musial im placic aby oni nie pokazali zonie icon_smile.gif ale szybko wkroczyli alfonsi i sie skonczylo

ale mowie wam na odcinku drogi ok 10-15km potrafilo stac po ponad 30 tirowek przynajmniej co jakis czas bylo na co oko rzucic - zawwsze sie smialem ze to punkty informacyjne:-)
niektore sa chore i np pokazuja dupy jak kierowca jedzie:-) ale koncze bo moglbym tak pisac i pisac

Użytkownik GrzegorzF20 edytował ten post 17 sierpień 2007 - 10:43

Burza gdy się zbiera w DOMU - idź na ryby po kryjomu!!!
RAPR

#11 Sokoł

Sokoł

Weteran

• Members
  • 236 postów

Napisano 17 sierpień 2007 - 14:21

Siema !!
Grzesiek współczuje !! Że jadąc na rybki musisz przezywać cos takiego ! Zrób fotke i na neta pósć icon_biggrin.gif Ale smiechu by było albo tu na forum icon_biggrin.gif:D pozdro

#12 Pablito

Pablito

Weteran

• Members
  • 462 postów
  • Zainteresowania:Wedkarstwo,Fotografia

Napisano 17 sierpień 2007 - 20:42

Oczywiscie mnie rowniez nie raz zdarzylo sie napotkac jakas Zakochana parke
(lub niekoniecznie zakochana) podczas plenerowych zajec praktycznych:)

Raz taka sytuacja mnie naprawde rozbawila...
Spinningowalem na Odrze,dosc trudny brzeg i w sumie to wzdluz lini brzegowej
prowadzila tylko jedna waska sciezka,wiec ide nia dalej na nastepne stanowisko..
Patrze icon_eek.gif Przy starym debie Laseczka, i gosc ja tam rozpracowuje od tylu..

Ze swojego doswiadczenia wiem ze dobrze jest jak nikt nie przeszkadza w takiej sytuacji wiec mysle wroce po cichu i porzucam jeszcze w tym miejscu co wczesniej.Po 15 minutach przemierzam te sama sciezke a tu powtorka z rozrywki ta sama pozycja bez zmian icon_twisted.gif
Pomyslalem Dlugodystansowiec jakis...Postanowilem wiec przejsc,moze mnie nie zauwaza
(odleglosc ok 30m tylem do mnie)
Nagle gosc sie odwraca a ja patrze na nich i stoje jak idiota jakis podgladacz jakby..
Wiec machnalem oburacz starajac sie przekazac zeby sobie nie przeszkadzali.

Gosc juz byl na takim etapie ze nie mogl juz przestac i pokracznie machnal reka,odebralem to tak jakby mialo to znaczyc OK !!!

Pozniej jeszcze spinningowalem do wieczora i smialem sie sam do siebie..

Wędkarskie wyprawy 2013r.
Cyprinus Carpio & Ctenopharyngodon idella

Wschod-Zachod Slonca Fazy Ksiezyca
Pogoda IMGW

#13 Njangu

Njangu

Wędkarz

• Members
  • 75 postów

Napisano 17 sierpień 2007 - 21:05

CYTAT(GrzegorzF20 @ pią, 17 sie 2007 - 11:18) Wyświetl post
dlatego nie mozna takim ludziom przeszkadzac!!! co innnego XXXX -taki smietnik robia w lesie ze masakra jakby to ktos z was zobaczyl to szok kondony porozrzucane po galeziach, jakies chusteczki, opakowania po.... jeden syf -kiedys fotke zrobie -ile razy bylo o mojej trasie ktora pokonuje codziennie na rybki w tv, gazetach -szok ile tego tu jest od wyboru do koloru- doslownie!!!

Znam to doskonale i co ciekawe nie od strony tirówek tylko małolat. W okolicach mojego miasta w czasie IIWŚ biegła linia bunkrow. Gdy NIemcy uciekli, na ich miejsc weszli Ruscy. Wokoł miasta zrobili 3 sklady amunicji zdobycznej. Jeden całkowicie usuniety a dwa istnieja ( jeden to sklad amunicji karabinowej i pistoletowej a drugi to sklad amunicji typu granaty, pociski artyleryjskie, moździerzowe i miny). Miejscowi wiedza co i gdzie leży a czasami jak ide z kumplem z wykrywka znajdujemy poza tymi miejscami niespodzianki w postaci zapalników lub calych pociskow. Nie daleko takie skladowiska jest bagienko i niewielki gesty zagajnik. Jak tam przypadkiem sie wepchalismy to znalezllismy caly pakiet kondomow, fragmentow garderoby i innych niespodzianek. Jednym słowem smiec na smieciu i smieciem poganiał.

Użytkownik Njangu edytował ten post 17 sierpień 2007 - 21:07

#14 Supergrover

Supergrover

Wędkarz

• Members
  • 38 postów

Napisano 01 kwiecień 2017 - 18:12

Miałem kilka sytuacji związanych z golizną, aczkolwiek nigdy nie było to bzykanko. Jestem strażnikiem SSR i dwa razy zdarzyło mi się wejść na panienki opalające się topless. Raz były to baaardzo urodziwe kobitki i zupełnie nic sobie nie zrobiły z tej naszej wizyty. Kiedyś też jakiś chłop przyjechał nad wodę z żoną. Taką 50+ ale nie w stylu gwiazdy filmowej, a raczej kobiety pracującej. Zrzuciła stelaż i za pomocą kremu przyczepiła sobie listki na sutki. Tak paradowała z dość zużytym biustem. Nic do takiego biustu nie mam (taka kolei rzeczy) ale wyglądało to na tyle nieestetycznie, że zmieniłem miejsce (mimo, że wcześniej zanęciłem).

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych