Skocz do zawartości

Zdjęcie

Odra Od Kędzierzyna Do Opola

1152 odpowiedzi w tym temacie

#61 Medal

Medal

Weteran

• Members
  • 917 postów

Napisano 23 wrzesień 2007 - 18:12

Byłem na odrze, woda płynie normalnie, wyniki dobre. Masę płotek (kilka ładnych płoci po 30cm). Złapałem szczupaka(55cm) i okonia(35cm) na żywca. Dwa szczupaki mi "uciekły" jeden przy mojej ręce(nie miałem podbieraka, poszedł w połowie przypon wolframowy ! A drugiego nie widziałem, ale na pewno było bydle, żyłka 0,25 poszła w połowie, po moim błędzie, bo hamulec się zaciął(był dobrze uregulowany) Pogoda idealna, super się siedziało, tym razem atakuje na warte !

#62 Carlos1982

Carlos1982

Weteran

• Members
  • 161 postów

Napisano 27 wrzesień 2007 - 18:03

Ja bylem ostatnio na Odrze ze spinningiem w oklicach Krepnej i poszlo 7 ladnych okoni wszystkie powyzej 20 cm szczupak niestety nie bral - troche mi go brakuje bo dawno nie zlowilem zadnego - nie wiem co sie dzieje juz roznych gumek probuje musze kiedys przekonac sie do blaszek bo jeszcze nie lowielm na nie - zawsze Jig Master:)W sobote wybiore sie na stara Odre - zobaczymy co tam sie bedzie dzialo.

#63 michu1234

michu1234

Weteran

• Members
  • 405 postów

Napisano 05 październik 2007 - 06:10

co tam na odrze slychac jak z sandaczem wyglada sytuacja,bylem tydzien temu ale mizernie jedem maly pistolet 42 cm i kilkadziesiat plotek

#64 Carlos1982

Carlos1982

Weteran

• Members
  • 161 postów

Napisano 06 październik 2007 - 08:54

Ogolnie jest marnie - gdzie sie podzialy szczupaki jesienne??? Zszedlem ze spinningiem pare km i nic normlanie nic - kilka okoni - cos jest nie tak, az trudno uwierzyc. W nastepna niedziele wybieram sie na caly dzien takze mam nadzieje ze juz prawie ostatni wypady przed zima cos ciekawego przyniosa.

#65 zbeer

zbeer

Wędkarz

• Members
  • 59 postów

Napisano 08 październik 2007 - 13:18

chciałem sie dowiedziec jak wygląda sytuacja w porcie w kiędzierzynie kożlu jaki jest uciąg czy da sie łowic?prosze o odpowiedz bo chce sie znowu tam wybrac

#66 maju02

maju02

Wędkarz

• Members
  • 40 postów

Napisano 27 październik 2007 - 14:30

hej ludzie żyjecie?? co tam na odrze słychać? Jakie stany i czy cos w ogóle bierze? bo to juz chyba końcówka sezonu więc trzeba by sie wybrac ...

#67 michu1234

michu1234

Weteran

• Members
  • 405 postów

Napisano 14 grudzień 2007 - 04:59

jak koncowka sezonu ja lowie caly rok juz sie lodu nie moge doczekac , poki co dzis jade na odre moze sandaczyk na swieta padnie

#68 Carlos1982

Carlos1982

Weteran

• Members
  • 161 postów

Napisano 15 grudzień 2007 - 21:29

Ja jutro sie wybieram nad Odre na sandacza wlasnie na spinning. Ale tak na godzinke gdzies - zobaczymy moze na swieta wpadnie cos:) Dam znac jak bylo.

#69 Greg #2#

Greg #2#

Szajbus

• Members
  • 2691 postów

Napisano 15 grudzień 2007 - 23:39

Na odcinku Opolskim z sandaczem totalna klapa na porcie tylko wyjołem 2 krótkie i to na troka icon_wink.gif

A jak tam wyzej z nurtem jest uciag czy normalnie?
... Sama Wedka Wedkarzem Nie Czyni...

#70 Carlos1982

Carlos1982

Weteran

• Members
  • 161 postów

Napisano 16 grudzień 2007 - 07:57

Ja bede w Zdzieszowicach probowal sil kolo promu. Pogoda na razie nie najgorsza byle nie padl snieg bo tego nie lubie - w oczach sie chrzani:) Mam nadzieje ze cos siadzie.

#71 czester1

czester1

Wędkarz

• Members
  • 14 postów

Napisano 18 grudzień 2007 - 16:44

bylem na wekend na nocke i kaplica, za to rano w porcie jeden sandacz 51 na woblera icon_wink.gif

#72 maju02

maju02

Wędkarz

• Members
  • 40 postów

Napisano 21 luty 2008 - 17:50

witam, jak wygląda sytuacja na odrze??

#73 Medal

Medal

Weteran

• Members
  • 917 postów

Napisano 15 marzec 2008 - 22:18

Witam !

Panowie jak tam w Kędzierzynie ? Bierą... ? icon_biggrin.gif

Jak to jest w tym roku, czy można łapać na wyspie, tam gdzie są tzw betony (chodzi mi o tą stronę gdzie nie ma tamy)

#74 Carlos1982

Carlos1982

Weteran

• Members
  • 161 postów

Napisano 16 marzec 2008 - 14:10

Sezona się zaczal wiec mozna zaczac jezdzic - narazie tylko biala ale tez fajnie po takiej zimowej przerwie. Bylem dzis na Odrze w Zdzieszowicach na lewo od promu na tych 3 glowkach ale powiem otwarcie nic!!!!!!!! ani brania probowalem wszystkiego czerwony, bialy, pinka, kukurydza, pozniej mieszalem i nic nawet nie drgnie takze nie wiem co sie dzieje ale manie to wyglada jak narazie. Mam nadzieje ze z czasem bedzie lepiej.

#75 Greg #2#

Greg #2#

Szajbus

• Members
  • 2691 postów

Napisano 16 marzec 2008 - 18:02

CYTAT(Carlos1982 @ nie, 16 mar 2008 - 14:10) Wyświetl post
Sezona się zaczal wiec mozna zaczac jezdzic - narazie tylko biala ale tez fajnie po takiej zimowej przerwie. Bylem dzis na Odrze w Zdzieszowicach na lewo od promu na tych 3 glowkach ale powiem otwarcie nic!!!!!!!! ani brania probowalem wszystkiego czerwony, bialy, pinka, kukurydza, pozniej mieszalem i nic nawet nie drgnie takze nie wiem co sie dzieje ale manie to wyglada jak narazie. Mam nadzieje ze z czasem bedzie lepiej.

W Centrum to samo... icon_neutral.gif
... Sama Wedka Wedkarzem Nie Czyni...

#76 michu1234

michu1234

Weteran

• Members
  • 405 postów

Napisano 17 marzec 2008 - 06:26

byłem w sobotę na odrze w zdzieszowicach 12 leszczy od 1 kg do 2,5 kg i jeden klen 46 cm lowilem boloneka 7 m w 6 metrowym dole za przelewem

#77 maju02

maju02

Wędkarz

• Members
  • 40 postów

Napisano 20 marzec 2008 - 10:12

CYTAT(michu1234 @ pon, 17 mar 2008 - 08:26) Wyświetl post
byłem w sobotę na odrze w zdzieszowicach 12 leszczy od 1 kg do 2,5 kg i jeden klen 46 cm lowilem boloneka 7 m w 6 metrowym dole za przelewem

czyli wychodzi na to ze na bolonke biorą a na feedera nie...ciekawe czym to jest spowodowane?a na co łowiłeś?? pinka ,czerwony?

#78 Medal

Medal

Weteran

• Members
  • 917 postów

Napisano 20 marzec 2008 - 10:15

Też miałem podobną sytuację, na feederka ani drgnie natomiast na spławik non stop coś brało.

#79 maju02

maju02

Wędkarz

• Members
  • 40 postów

Napisano 20 marzec 2008 - 10:25

ciekawe jak daleko trzeba rzucać zeby były efekty na spławik? bolonką pewnie łatwiej ale jak ktoś nie ma to treba sie męczyc normalnym teleskopem, swoją drogą jestem bardziej przekonany do feedera(moze dlatego ze tylko na feedera miałem ładne leszcze icon_biggrin.gif) najlepsze jest to ze nadchodzą święta ,bedzie wiecej wolnego czasu wiec mozna by sie wybrac na oderke ,tylko gdzie skoro ryba ogólnie nie bierze?? A moze na swięta zacznie szaleć??<rotfl2>

#80 Medal

Medal

Weteran

• Members
  • 917 postów

Napisano 20 marzec 2008 - 10:44

Miałem jechać na kanał Gliwicki, w lany poniedziałek, ale pogoda jest jaka jest i nici z wypadu... icon_sad.gif

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych