Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pomocy W Okolicy Nysa Kłodzka

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 elias

elias

Początkujący

• Members
  • 2 postów

Napisano 31 lipiec 2007 - 08:34

Witam
Jestem bardzo zainteresowany muszkarstwem ale nigdy nie widziałem na własne oczy sprzętu ani jak się łowi.
Poszukuję osoby która będzie łowić lub łowi w okolicy Nysa Kłodzka(opolskie) lub Kłodzko. Chętnie bym się nauczył. (TEORIA TO NIE WSZYSTKO) Dowiadywałem się u mnie w miejscowosci Otmuchów czy ktoś łowi na muchę ale nie znalazłem nikogo mimo tylu wędkarzyw naszym kole.
Pozdrawwiam wszystkich forumowiczów
ELIas

#2 ergie1

ergie1

Początkujący

• Members
  • 3 postów

Napisano 14 kwiecień 2016 - 10:48

Rafting pontonowy na Nysie Kłodzkiej to skandal !!!
Presja kajakarzy jest tak ogromna, że ta woda jest "zabita", wszelka ryba i inna zwierzyna wodna wypłoszona na amen. Natężenie spływu to kilkadziesiąt do stokilkadziesiąt kajaków na godzinę !!! Od Maja do końca Sierpnia -  od Młynowa do Barda nie da się łowić ani złowić ryby !!! SKANDAL I NISZCZENIE WODY !!!

Kto pozwala na takie niszczenie wody !!! My wędkarze wnosimy opłaty za łowienie a kajakarze niszczą nam rzekę !!

Kajakowcy tną kasę za spływy a my zarybiamy ją z naszych składek !!!

Skandal !! Jak można pozwolić na taką presję na tak małej rzece !! Pomiędzy Młynowem a Bardom rzadki kiedy głębokość rzeki przekracza 1 m, więc takie spływy płyciznami jałowią tę rzekę do dna !!!

#3 DarthV

DarthV

Wędkarz

• Members
  • 17 postów

Napisano 17 kwiecień 2016 - 18:37

To nie tylko dzieje się u Ciebie. U nas na Pilicy jest podobnie, tyle że rzeka jest większa. Polikwidowali naturalne przeszkody, zniszczyli brzegi i koryto tak aby kajaki mogły swobodnie pływać. Na domiar złego jeszcze wodą na zaporze regulują aby kajaki mogły pływać. Z wędkarzami praktycznie nikt się nie liczy!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych