Skocz do zawartości

Zdjęcie

Fotel

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Picia01

Picia01

Wędkarz

• Members
  • 66 postów

Napisano 16 lipiec 2007 - 00:28

Witam

Chcę sobie zakupić fotel icon_cool.gif za nieduże pieniądze ale niechce także trafić w tzw. "Bubel" icon_mrgreen.gif . Czy w związku z tym możecie mi coś polecić icon_redface.gif ?? Foteli jest dużo na allegro ale tak jak napisałem niechce z nim wpaść żeby po jakimś niedługim czasie coś pękło albo się rozerwało .

#2 Bury

Bury

Szajbus

• Members
  • 1288 postów

Napisano 16 lipiec 2007 - 05:54

Sprecyzuj kwotę. Jeśli ta Cie nie przeraża to polecam: http://www.allegro.p...parcia_f5r.html

#3 Picia01

Picia01

Wędkarz

• Members
  • 66 postów

Napisano 16 lipiec 2007 - 11:18

Oglądałem te fotele i są super ale potrzebuje takiego który składa się w taki worek jak namiot ponieważ jeżdżę skuterem na rybki i wkładam sprzęt do torby .
Gdzie kamyki tam wyniki :D:D:D

#4 anusia

anusia

Początkujący

• Members
  • 2 postów

Napisano 16 lipiec 2007 - 11:34

Picia01 bury ci dobrze doradza ja wlasnie kupilem sobie ten fotelik i jestem bardzo zadowolony razem z przesylka zaplacilem 150 zl naprawde warto. jak zauwazyles fotel jest rozkladany i spokojnie mozna na nim spac. natomiast stanowczo odradzam ci fotele skladane jak namiot ja jeszcze nie dawno taki mialem i najpierw sie rozdarlo oparcie a potem polamaly sie nozki

#5 beniacz

beniacz

Wędkarz

• Members
  • 81 postów

Napisano 16 lipiec 2007 - 11:37

anusia dobrze mowi te foteliki sa super

#6 Picia01

Picia01

Wędkarz

• Members
  • 66 postów

Napisano 16 lipiec 2007 - 12:17

Zgadzam się ze wszystkimi ale jak już mówiłem nie będę miał jak go zabierać ze sobą . Widziałem Z Elektrostatyka takie składane , czy one są dobre ?? Jeżeli nic nie znajdę to chyba kupię to fotele po 25-35 zł na allegro ale wydaje mi się że to jest wyrzucenie pieniędzy w błoto , ale niemam już na czym siedzieć więc muszę się szybko zdecydować

Użytkownik Picia01 edytował ten post 16 lipiec 2007 - 12:18

Gdzie kamyki tam wyniki :D:D:D

#7 adams1999

adams1999

Szajbus

• Members
  • 2099 postów
  • Zainteresowania:Cyprinus Carpio

Napisano 16 lipiec 2007 - 21:04

sam mam kilka foteli wedkarskich i praktycznie zadnego nie uzywam
najmniejszy to mam taki sładany taborecik za 7zł wszedzie go wsadze ale nie jest za wygodny
tam gdzie teraz łowie mam styropiany w kawałkach 1m x 1m x 40cm i na takich styropiach mi sie najwygodniej siedzi, mam tez tam materac dmuchany i poprostu sobie leze jak macharadża indyjska w oczekiwaniu na branie icon_smile.gif a w tym miesiącu kupie łózko elektrostatyka to jeszcze wygodniej bede miał

co do fotela burego to radze dolozyc 30zł i kupic fotel elektrostatyka fk1 za 30zł wiecej masz sporo wiekszy i bardziej wygodniejszy fotel

"catch and release" - złów i wypuść!!!!!!

#8 pier87

pier87

Początkujący

• Members
  • 1 postów

Napisano 07 październik 2015 - 13:30

szajbus życie twoim plecom odmieniłby materac ortopedyczny, wiem co mówię bo sam takowy posiadam :) a tak serio to nie wiedziałem, że można napompować materac zapaliniczką samochodową

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych