Skocz do zawartości

Zdjęcie

Tyczka....

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Malorski19

Malorski19

Weteran

• Members
  • 188 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo, Koszkówka, Siłka

Napisano 04 lipiec 2007 - 11:17

Witam, na wstępie chciałbym zaznaczyć że szukałem w "szuka" i albo jestem ślepy albo głupi ale nie moge znaleść żadnego tematu w "książkach" ...

A więc poszukuje książki poświęconej połowiniu tyczką ( zaznaczam że mam wędkr. grunt. cz.1 i 2 ) zaczynam łowić tą metodą i jestem zakochny icon_wink.gif dlatego szukam książki poświęconej łowieniu tyczka, prosze o szybką odpowiedź bo niedługo wyjeżdzam tj. za tydzień i chciałbym jakąś lekture na zaspokojenie chwili ciszy icon_wink.gif zresztą wicie dobrze o co chodzi ...
Wszystke linki księgarni itp. bardzo mile widziane prosze o odp. w najbliższych dniach

Wielkie dzieki icon_wink.gif

#2 Damian - Sensas

Damian - Sensas

Weteran

• Members
  • 358 postów

Napisano 04 lipiec 2007 - 11:31

Wiem ze niedawno ukazal sie filmik DVD o lowieniu tyczka chyba z Milewskim. Na allegro poszukaj, chyba to sie zwie Sekrety Tyczki

#3 Malorski19

Malorski19

Weteran

• Members
  • 188 postów

Napisano 04 lipiec 2007 - 12:19

icon_smile.gif To wiem też zamierzam to kupić, ale raczej nie obeże go w drodze dlatego czy zna ktoś jakąś książke o łowieniu tyczka. Damian thx. za pomoc icon_wink.gif

#4 nodan

nodan

Weteran

• Members
  • 159 postów

Napisano 04 lipiec 2007 - 15:13

nie ma takiej ksiazki. Jest w sieci kilka filmow o tyczce, ale po angielsku min. film Boba Nuda. Poszukaj w osiolkach po znanych wedkarskich nazwiskach

icon_smile.gif
NodaN kiedys mówili,że ja nawet w studni rybę złowię :)
www.tyczka.net
www.matchfishing.pl

#5 Malorski19

Malorski19

Weteran

• Members
  • 188 postów

Napisano 04 lipiec 2007 - 19:25

Hey Nodan mam pytanie bo mielismy kupować właśnie ten film Milewskiego z Cebulą111 (Miłoszem) mieliśmy znaleść jednaosobe jeszcze mozę jednak podzielimy się w 3 icon_wink.gif ?? bo trudno jest kogoś znaleść bo oprócz nas nie wem kto by chciał ten filmy pytałem pary ludzi ale nikt nie chce ... :/
Aha przy okazji wie ktos gdzie (najlepiej stronka) mozna kupić film Gutkiewicza cz. II Sztuka zanęcania wody bieżace bo na stronie gutka jest chwilowo niedostępna :/

#6 Damian - Sensas

Damian - Sensas

Weteran

• Members
  • 358 postów

Napisano 04 lipiec 2007 - 20:55

Nalepiej jest jechac do dobrego sklepu wedkarskiego gdzie jest spory asortyment jesli chodzi o wedkarstwo wyczynowe, tam napewno dostaniesz takie filmiki. Pozatym to zadzwon do redakcji WMH oni przeciez dawaja czasem filmy i moze kiedys byl o tyczce i moze go maja to by ci jeszcze sprzedali.

#7 Malorski19

Malorski19

Weteran

• Members
  • 188 postów

Napisano 04 lipiec 2007 - 21:02

Hmm nie wiem ... ale thx za pomysł, a czytał ktoś może książke Gutka Płoć Wzdręga ?? icon_neutral.gif

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych