Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zanety Gold Series Traper-a

52 odpowiedzi w tym temacie

#21 nodan

nodan

Weteran

• Members
  • 159 postów

Napisano 23 czerwiec 2007 - 18:40

A ja ostatnio kupiłem pare paczek Bruda i muszę wam powiedzieć ,że bardzo jestem z niej zadowolony. Są dobrze zmielone. ładnie pracują w wodzie. I zapaszek też niczego sobie.

#22 kciuk

kciuk

Weteran

• Members
  • 294 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo informatyka narciarstwo

Napisano 26 czerwiec 2007 - 09:01

CYTAT(juwa @ pią, 22 cze 2007 - 22:23) Wyświetl post
Hehe, kolego to ty nie wiesz że dla jaxona zanety robi traper, a jaxon sprowadza dla trapera z chin wszystkie pierdołki!!

Tak myślałem właśnie z jakości.

A propos nie wiem czy ktoś to będzie jeszcze czytał: Do sklepów trafiły zanęty jaxona co o nich sądzicie? czy ktoś już na nie łowił??
Moja strona- http://wedkarz.prv.pl

#23 maverick

maverick

Weteran

• Members
  • 741 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo, Muzyka, motocykle, Budownictwo,

Napisano 26 czerwiec 2007 - 10:27

Powiem że zapewne jeszcze większe gówno niż Traper, tak uważam

#24 ds-fan

ds-fan

Weteran

• Members
  • 546 postów

Napisano 26 czerwiec 2007 - 13:23

CYTAT(maverick @ wto, 26 cze 2007 - 11:27) Wyświetl post
Powiem że zapewne jeszcze większe gówno niż Traper, tak uważam

maverik jak mogą być jeszcze więkrzym gównem jeśli jak twierdzisz produkuje je jedna i ta sama firma??

#25 dudek333

dudek333

Wędkarz

• Members
  • 51 postów

Napisano 26 czerwiec 2007 - 13:49

ja trapera uzywam tylko na treningach i to tez nie zawsze ...na zawody wole wiecej zainwestowac i miec lepszy efekt ;]

#26 maverick

maverick

Weteran

• Members
  • 741 postów

Napisano 26 czerwiec 2007 - 19:08

Już tłumacze zagadnienie. Wiadomo że jak robisz coś dla siebie to zrobisz to dobrze a jak dla kogoś to dowalasz jak najszybciej aby mieć to z głowy. Uważam że tak samo jest i w tym przypadku

#27 juwa

juwa

Wędkarz

• Members
  • 25 postów

Napisano 26 czerwiec 2007 - 20:33

CYTAT(maverick @ wto, 26 cze 2007 - 20:08) Wyświetl post
Już tłumacze zagadnienie. Wiadomo że jak robisz coś dla siebie to zrobisz to dobrze a jak dla kogoś to dowalasz jak najszybciej aby mieć to z głowy. Uważam że tak samo jest i w tym przypadku

Traper chce cos na tym zarobic wiec sypie jeszcze wiecej smieci, jaxon przywali swoje piec groszy i cena jest jaka jest a w srodku szajs totalny!!

#28 ds-fan

ds-fan

Weteran

• Members
  • 546 postów

Napisano 27 czerwiec 2007 - 12:05

CYTAT(maverick @ wto, 26 cze 2007 - 20:08) Wyświetl post
Wiadomo że jak robisz coś dla siebie to zrobisz to dobrze....

maverick Czyżbyś zmieniał zdanie o traperze????

Użytkownik ds-fan edytował ten post 27 czerwiec 2007 - 12:06

#29 maverick

maverick

Weteran

• Members
  • 741 postów

Napisano 27 czerwiec 2007 - 18:08

NIGDY W ŻYCIU. Chodzi oto że dobrze jak dla trapera czyli do dupy jednym słowem.

#30 ds-fan

ds-fan

Weteran

• Members
  • 546 postów

Napisano 27 czerwiec 2007 - 18:21

BZDURA!!!BZDURECZKA!!!BZDURUNIA!!
Każdy wie że traper robi jedne z najlepszych zanęt!!
może ty dlatego nie odnosisz sukcsów na zanęty trapera bo ty poprostu łowić nie potrafisz?????
i skończmy te głupią dyskusje na temat wyższości tej lub innej zanęty.

Użytkownik Tomaszek edytował ten post 01 lipiec 2007 - 12:59

#31 maverick

maverick

Weteran

• Members
  • 741 postów

Napisano 27 czerwiec 2007 - 20:24

Nie będę się z tobą kłócić bo widzę że fanatyk jesteś Firmy traper, może dla nich pracujesz tego nie wiem. Ale traper to największe gówno jakie w życiu widziałem. Przykład: Kupiłem zanętę lin- karaś specjal i co po otworzeniu paczki - zanęta składał się z niezmielonych paluszków, płatków jęczmiennych barwionych na zielono i krakersów paprykowych których nawet nie zmieli dokładnie. Widać z tego ze TRAPER to takie nie zanęty tylko odpady po produkcyjne . Zanęty te nie służą do ściągania ryb w łowisko tylko do zaśmiecania wody!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pod względem jakościowym i pod każdym innym to SYF
I nie wywalaj ni że nie umiem łapać.

Dziękuje za przeczytanie

Użytkownik Tomaszek edytował ten post 01 lipiec 2007 - 12:58

#32 ds-fan

ds-fan

Weteran

• Members
  • 546 postów

Napisano 27 czerwiec 2007 - 21:34

CYTAT(maverick @ śro, 27 cze 2007 - 21:24) Wyświetl post
Kupiłem zanętę lin- karaś specjal i co po otworzeniu paczki - zanęta składał się z niezmielonych paluszków, płatków jęczmiennych barwionych na zielono i krakersów paprykowych których nawet nie zmieli dokładnie. Widać z tego ze TRAPER to takie nie zanęty tylko odpady po produkcyjne .

Mi sie nic takiego nie przytrafiło z zanętami traper a łowie na nie od 18 lat,łowie też na inne zanęty ale nie zauważyłem jakichś wielkich różnic w wynikach. Po prostu trzeba wiedzieć ile i czego dodać do zanęty.
Niestety dla trapera nie pracuje(choć chciał bym) fanatykiem też nie jestem,przecierz używam także innych zanęt
po prostu nie lubie przepłacać jaki sęs jest płacić 3 razy więcej za zanęt jeśli nie widać byt wielkich różnic w wynikach??

#33 Damian - Sensas

Damian - Sensas

Weteran

• Members
  • 358 postów

Napisano 27 czerwiec 2007 - 21:40

CYTAT(ds-fan @ śro, 27 cze 2007 - 22:34) Wyświetl post
Mi sie nic takiego nie przytrafiło z zanętami traper a łowie na nie od 18 lat,łowie też na inne zanęty ale nie zauważyłem jakichś wielkich różnic w wynikach. Po prostu trzeba wiedzieć ile i czego dodać do zanęty.
Niestety dla trapera nie pracuje(choć chciał bym) fanatykiem też nie jestem,przecierz używam także innych zanęt
po prostu nie lubie przepłacać jaki sęs jest płacić 3 razy więcej za zanęt jeśli nie widać byt wielkich różnic w wynikach??

Po prostu trzeba wiedzieć ile i czego dodać do zanęty

No wlasnie, tu racja, jesli z najtanszej bazowki ( ale nie najgorszej z kawalkami sznurkow itp ) po dodaniu odpowiednich dodatkow, moze wyjsc naprawde dobra mieszanka.

#34 ds-fan

ds-fan

Weteran

• Members
  • 546 postów

Napisano 27 czerwiec 2007 - 22:05

CYTAT
....z kawalkami sznurkow itp

sęk w tym że kilka razy w o wiele droższych zanętach też sie czasami zdażają.....
zresztą i tak każdą zanęte sie przciera przez sito.

#35 maverick

maverick

Weteran

• Members
  • 741 postów

Napisano 28 czerwiec 2007 - 00:57

Kurcze jak łapię 12 lat to tylko w Traperze trafiają mi sie takie niespodzianki. Nie lubię trapera, mam co do tego postawy i powiem jeszcze raz że to gówno!!!!!!
Powiedz mi o co chodzi z tym przepłacaniem bo nie wiem co mam o tym myśleć? Ja na zanęty sensas nie łapie na każdej wyprawie, bardzo rzadko je kupuje. Co innego dodatki sensas. Porównując dodatki sensas a trapera od razu widać różnicę i wcale nie są droższe jak sie powszechnie uważa. Jak jade sobie tak połapać dla przyjemności to biorę zanętę Gutkiewicza albo Lorpio i dodaje parę rzeczy. Porównując Gutkiewicza Lorpio i Trapera < ten sam przedział cenowy 5zł/kg > traper tak tragicznie wypada że głowa boli.

#36 gizmo

gizmo

Wędkarz

• Members
  • 12 postów

Napisano 28 czerwiec 2007 - 06:49

Traper to syf nad syfami !!!! Od początku była to firma sprzedajaca zapakowane odpadki poprodukcyjne !
Kupuja je za bezcen i sprzedają takim frajerom jak wy ! Kupujcie dalej to g...o i nabijajcie kabze cwaniakom !!

#37 trembecki

trembecki

Wędkarz

• Members
  • 26 postów

Napisano 28 czerwiec 2007 - 08:07

Traper jest dobry, jeżeli wie się gdzie go kupować. Zauważyłem, że traper robi rózne mieszanki i albo wysyła je na masówke, albo sprzedaje w miejscach gdzie kupują je wyczynowcy na treningi. Osobiście uważam, że przy jedno dniowym nęceniu (nawety z najlepszymi dodatkami) są do dupy, ale gdy nęci się nimi łowisko przez 2 tygodnie to daje to naprawde dobry efekt.

#38 Damian - Sensas

Damian - Sensas

Weteran

• Members
  • 358 postów

Napisano 28 czerwiec 2007 - 08:52

Kolego ty chcesz necic zaneta kupna 2 tygodnie ? 14dni x 5zl za najtansza mieszanke = 70zl, za taka kase kupujesz kupe pszenicy i kukurydzy na bazarze to przyzadzasz tymnecisz 2 tyg i zaloze sie ze wyniki bedz o niebo lepsze.... DLugo terminowo neci sie najczesciej ziarnami, bo przeciez chyba nienecisz 2 tyg zeby sobpie plotek polapac tylko cos wiekszego, jesli idziesz na plotki to wlasciwie po podneceniu kupna powinna sama odrazu wejsc a nie po 2 tyg

#39 Damian - Sensas

Damian - Sensas

Weteran

• Members
  • 358 postów

Napisano 28 czerwiec 2007 - 08:52

Kolego ty chcesz necic zaneta kupna 2 tygodnie ? 14dni x 5zl za najtansza mieszanke = 70zl, za taka kase kupujesz kupe pszenicy i kukurydzy na bazarze to przyzadzasz tymnecisz 2 tyg i zaloze sie ze wyniki bedz o niebo lepsze.... DLugo terminowo neci sie najczesciej ziarnami, bo przeciez chyba nienecisz 2 tyg zeby sobpie plotek polapac tylko cos wiekszego, jesli idziesz na plotki to wlasciwie po podneceniu kupna powinna sama odrazu wejsc a nie po 2 tyg

#40 trembecki

trembecki

Wędkarz

• Members
  • 26 postów

Napisano 28 czerwiec 2007 - 09:00

Przez 2 tygodnie daje jakieś 20kg kupnej zanęty i około 30kg ziaren. Wtedy efekty mam naprawde super.

Użytkownik trembecki edytował ten post 28 czerwiec 2007 - 09:49

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych