Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zanety Gold Series Traper-a

52 odpowiedzi w tym temacie

#1 Bartekgruu

Bartekgruu

Wędkarz

• Members
  • 45 postów
  • Zainteresowania:Wedkarstwo wyczynowe

Napisano 18 czerwiec 2007 - 08:31

Witam. Lowie glownie na marcelu lecz coraz czesciej slysze ze zanety trapera sa rowniez dobre jak i tanie!!! Jakie jest wasze zdanie o serii zanet i dodatkow Gold? Czy macie jakies wlasne opracowane na podstawie tych zanet receptury? Z gory dziekuje za pomoc i pozdrawiam. icon_biggrin.gif

#2 WILCZEK

WILCZEK

Wędkarz

• Members
  • 12 postów

Napisano 18 czerwiec 2007 - 09:56

Zanęta trapera t dobra?? kto Ci on tym powiedział?? moim zdaniem to ona sie nadaje jedynie jako baza pod własna mieszankę. sama w sobie nie jest skutecznym rozwiązaniem.

#3 Malorski19

Malorski19

Weteran

• Members
  • 188 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo, Koszkówka, Siłka

Napisano 18 czerwiec 2007 - 10:21

Według mnie jest super, ponieważ od 2 lat stosuje są na zawodach z wynikiem w zeszłym roku miejsca 1-5 a w tym nie spadłem po 5 zawodach ponizej 3 miejsca icon_wink.gif

#4 juwa

juwa

Wędkarz

• Members
  • 25 postów

Napisano 18 czerwiec 2007 - 12:39

Trapera proponuje jako trutke na gryzonie, albo odstraszacz na wrony, to juz dawno przestaly byc dobre zanety.

#5 maverick

maverick

Weteran

• Members
  • 741 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo, Muzyka, motocykle, Budownictwo,

Napisano 18 czerwiec 2007 - 14:10

TRAPER- Bez Komentarza

#6 Bartekgruu

Bartekgruu

Wędkarz

• Members
  • 45 postów

Napisano 18 czerwiec 2007 - 20:06

widze ze dyskusja w toku icon_biggrin.gif he he moj znajomy lowi na nie od 2 lat nie ma zbyt dobrych wynikow lecz zle tesh nie jest. Slyszalem ze nawet zawodnicy z klubu TRAPER stosuja calkiem inne mieszanki wiec chyba pozostaje tylko marcel! Jakie firmy waszym zdaniem sa najlepsze (cena/jakosc)?

#7 Tomaszek

Tomaszek

Weteran

• Members
  • 756 postów

Napisano 18 czerwiec 2007 - 20:38

Zawsze na trapera miałem dobre wyniki. Ma on sowich zagorzałych przeciwników - ale ja wybierałem zawsze te zanęty. Fakt trzeba je trochę doprawić tym i owym (pinki, białe) i dodać trochę atraktora (najlepiej trapera).
Bezduszni! Nie krzywdźcie tego szlachetnego suma. Albowiem w jego piersi bije serce kochanka. A jeśli my zajrzymy do naszych, czyż nie znajdziemy tam serca suma?

#8 Bartekgruu

Bartekgruu

Wędkarz

• Members
  • 45 postów

Napisano 19 czerwiec 2007 - 06:43

no ale doprawiac do trzeba kazda zanete!

#9 piotrek_

piotrek_

Weteran

• Members
  • 282 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo i tenis stołowy

Napisano 19 czerwiec 2007 - 11:32

Na leszcze i na lato sprobuj slodkiego, belgijskiego mondiala. Na plocie prawie zawsze stosuje gardonsa.
Sprzętu kupa, a wędkarz du..

#10 ziomek2116

ziomek2116

Początkujący

• Members
  • 8 postów

Napisano 19 czerwiec 2007 - 11:57

koledzy, warto również napisać na jakich wodach to stosujecie icon_twisted.gif nawet najlepsza zanęta nie sprawdzi się na ***** łowisku, prawda ?

osobiście uważam, że zanęty gold series są dobre lecz nie znakomite, ale ich dodatki są kapitalne.....chociażby atraktory w płynie, dipy, powder dipy czy nowe atraktory w proszku seri GS.

Użytkownik ziomek2116 edytował ten post 19 czerwiec 2007 - 11:59

#11 Bartekgruu

Bartekgruu

Wędkarz

• Members
  • 45 postów

Napisano 19 czerwiec 2007 - 15:56

Tak tak to w duzej mierze zalezy od rodzaju lowiska. Potrzebowalbym cos na szybki kanal (6-20g) duza populacja leszcza 2-3 kg mniej ploci lecz za to jest wieksza jazie takze sa duze. Glebokosc okolo 2.3m. Prubowalem na Marcela Turbo Black i Record Silver ale to nie skutkuje. icon_evil.gif

#12 cezar80

cezar80

Weteran

• Members
  • 227 postów

Napisano 21 czerwiec 2007 - 16:35

bardzo dobre i tanie są zanęty Stila stosuje np bazę 2,5 kg za 6 zł Macie racje Traper się zepsuł Za dużo reklamy, firma poszła w komercję a nie jakość Tak było kiedyś z Gutkiewiczem Kiedyś wspaniałe zanęty a teraz tylko wspaniała cena

#13 maverick

maverick

Weteran

• Members
  • 741 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo, Muzyka, motocykle, Budownictwo,

Napisano 21 czerwiec 2007 - 16:56

Hmm w zanętach Gutkiewicza nie znajduje żadnych papierów , trocin ,sznurków itp. Uważam że to dobre zanęty ale łapie tylko na zawodnicze, co do innych nie mogę sie wypowiedać. Z firmy Stil to tylko Turbo lock jeszcze ujdzie bo reszta to lipa

#14 Damian - Sensas

Damian - Sensas

Weteran

• Members
  • 358 postów

Napisano 21 czerwiec 2007 - 17:07

Wedlug mnie TRAPER to przecenione znęty, ktoś ma wynik bo pewnie lowi tylko na nia i na tych samych zbiornikach, jednak jesli by pojechal gdzies indziej i ew. wyprobowal np marcela, moondiala czy sensasa, to zobaczylby, jaka roznice robi to pare zl, gdyz traper gs jest tanszy o kilka zl od np najtanszego sensasa ktory chodzi po ok 11zl. Ja trapera uzywalem kilka razy na innyc lowiskach, owszem ryby byly, ale w sladowej ilosci. Polecam zanety LORPIO SENSAS MARCEL VAN DEN EYDE i WYCZYNOWE GUTMIXY. Pozdro

#15 cebula111

cebula111

Szajbus

• Members
  • 1283 postów
  • Zainteresowania:wędkarstwo, siatkówka

Napisano 21 czerwiec 2007 - 17:36

Wyniki dobnre, ale to co czasmi znajduje w opakowaniach to mnie przeraża......... Masówka!! Po prostu idzie na zachód a my dostajemy zły towar ;/
NO ale cóż zanety jeśli się łączyz tymi które się powino efekty znkomite.
A ja wam powiem mondial F zrobi teraz karier ;pp
Gold Series czy Top Secret oto jest pytanie.

#16 gizmo

gizmo

Wędkarz

• Members
  • 12 postów

Napisano 22 czerwiec 2007 - 07:52

Krew mnie zalewa jak wchodze do wedkarskiego a facet podaje mi Trapera. Niestety mieszkam w miescie gdzie jest tylko 1sklep wiec kupuje to dziadostwo, bo nie mam czasu na bawienie sie we wlasne zanety.
Jeden sklep i jedna zaneta. Ale nie oto chodzi. Pretensje mozna byloby mec do wlasciciela a nie producenta, gdyby zanety te byly dobre.
Mam 40 lat i łowie od dziecka, pamietam trapera sprzed kilku lat< tez kupowalem bo nic innego nie bylo > to byly zupelnie inne zanety, teraz zwykla sieczka zmielona prawie na pyl do tego troche buly i kukurydzy i tak w kazdej paczce.
Smieszy mnie fakt ze porównujac 3 zanety tego producenta z tej samej najtanszej grupy tj. ploc,leszcz,uniwersalna najgrubsza byla plociowa, a leszczowa przypominala mieszanke na ukleje albo stynki.
Dla mnie producent ktory nie potrafi zachowac powtarzalnosci produktu jest niczym. Rozumiem ze duzo sprzedaja bo chyba nie ma sklepu w polsce ktory by tym nie handlowal i dzieki tej ogromnej sprzedazy nie sa wstanie zachowac odpowiedniej jakosci. Z roku na rok zmieniaja receptury bo brakuje im dobrych komponentow , dlatego miela na pyl co popadnie a my frajerzy to kupujemy.
No coz pozalilem sie , bo musialem, faceta nie przekonam do innych zanet bo twierdzi ze hurtownia w ktorej sie zaopatruje tez ma tylko te zmiotki i kolo sie zamyka.

I jeszcze jedno, jak czytam posty dzieciakow < doswiadczony wyga tak nigdy nie napisze > ze na trapera jak lowi to ryby mu same do siatki wchodza , a jak lowil na stila to nawet ukleje brac nie chcialy. Bzdura totalna i prymitywny brak wiedzy. Ludziki,dzieci kochane nie ma w 100% skutecznej zanety jesli ryba zeruje w danym dniu polowimy nawet na sama srute kukurydziana, jezeli ktos lowi tylko na jedna zanete czesto trafia na dobre brania, a jak raz na ruski rok zastosuje inny produkt i wlasnie nie bedzie bran wtedy stawia tezy o niskiej skutecznosci.
Ze swojej strony chcialbym tylko placic godziwe pieniadze za godziwy produkt, takie jest moje zyczenie, natomiast mlodym adeptom wedkarstwa radze szukac innych zanet jesli tylko macie ku temu okazje. I nie sluchajcie co wam w sklepie wciskaja, wybierajcie i testujcie sami.

#17 Bartekgruu

Bartekgruu

Wędkarz

• Members
  • 45 postów

Napisano 22 czerwiec 2007 - 10:00

Piekna wypowiedz!!! icon_smile.gif Jeste mlodym wedkarzem mam nie wielkie doswiadczenie ale nigdy nie powiedzialbym zlego slowa na Sensas-a Mondia-a czy Stil-a jedynie co to mam male watpliwosci do Marcela. Niektore mieszanki wydaja mi sie wielka bomba zapachowa nie wiem czy dobrze sadze lecz z porownaniem do innych zanet maja bardzo intensywny zapach. Chcialbym zapytac o taki sklad mieszanki na duze plocie zbiornik to niewielkie (5ha) jeziorko glebokosc do 1.80m dno reczej twarde piaszczyste znikome ilosci mulu:
1.Nullens Gardons 2kg
2.Epiceine
3.Browny roach (zapach jakby anyz w moich wodach jest bardzo dobry)
Wszystko Mondial-a
Wiadomo do necenia osobno jeszcze glina z jokiem i czerwonymi bo leszcze takze sie trafiaja.
Mieszanka ma byc stosowana pod koniec lata sierpien-wrzesien (ciepla jesien). Jesli macie jakies propozycje co do przerobki tej mieszanki to prosze o wypowiedz poniewaz beda to zawody na zakonczenie sezonu kola i jezeli je wygram bede pierwszym juniorem ktory od 6 lat wygra wszystkie zawody w sezonie icon_biggrin.gif Wszystkim z gory dziekuje za pomoc.

Użytkownik Bartekgruu edytował ten post 22 czerwiec 2007 - 10:02

#18 kciuk

kciuk

Weteran

• Members
  • 294 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo informatyka narciarstwo

Napisano 22 czerwiec 2007 - 10:47

dzisiaj kupiłem wszystko trapera była obniżka na gold series (swoją drogą mam nadzieje że tylko dlatego że sklep się rozpada a nie że nie chce zanęta schodzić). Na trapera łowię od wielu lat i rzecziwiście kiedyś zanęta była lepsza.

Co dziwne przez długi czas myślałem traper i jaxon ma 1 producenta bo obie firmy mają podobną jakość podobne plany marketingowe no i czasem zdarzają się super produkty ale większość to towar z najniższej pułki
Moja strona- http://wedkarz.prv.pl

#19 juwa

juwa

Wędkarz

• Members
  • 25 postów

Napisano 22 czerwiec 2007 - 19:23

CYTAT(kciuk @ pią, 22 cze 2007 - 11:47) Wyświetl post
dzisiaj kupiłem wszystko trapera była obniżka na gold series (swoją drogą mam nadzieje że tylko dlatego że sklep się rozpada a nie że nie chce zanęta schodzić). Na trapera łowię od wielu lat i rzecziwiście kiedyś zanęta była lepsza.

Co dziwne przez długi czas myślałem traper i jaxon ma 1 producenta bo obie firmy mają podobną jakość podobne plany marketingowe no i czasem zdarzają się super produkty ale większość to towar z najniższej pułki

Hehe, kolego to ty nie wiesz że dla jaxona zanety robi traper, a jaxon sprowadza dla trapera z chin wszystkie pierdołki!!

#20 alien

alien

Wędkarz

• Members
  • 49 postów

Napisano 23 czerwiec 2007 - 13:38

zanęty LORENC, dla mnie są dobre, mam po nich niezłe wyniki, jestem dosyc poczatkujacym wedkarzem ale Trapera tez czasami kupuje i musze przyznac ze az taka zla to ta zaneta nie jest, ale dla mnie bezkonkurencyjna jest zanęta LORENC, jezeli ktos chce to moge podac mieszanki zanety Lorenc i dodatki na poszczegolne ryby i kanały (rzeka,jezioro itp.), bo mam taka rozpsike i stosuje sie do niej i dziala bardzo dobrze icon_smile.gif
Pzdr.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych