Skocz do zawartości

Zdjęcie

Tu Możesz Się Przywitac I Poznać Innych Forumowiczów

1510 odpowiedzi w tym temacie

#1 kurpiak

kurpiak

Wędkarz

• Members
  • 48 postów
  • Zainteresowania:wędkarstwo,kobiety,grzyby,motoryzacja

Napisano 10 kwiecień 2006 - 13:16

Polski zwyczaj się przywitaj, szukałem nie znalazłem robię to tu:Witam Moczykijów tego forum i Pozdrawiam Kurpiak znad Narwi icon_lol.gif

#2 Uklejowy_magik

Uklejowy_magik

Bulterier Spławika

• Moderator
  • 1238 postów

Napisano 10 kwiecień 2006 - 14:13

Hmm...nie wiem jak to potraktować icon_smile.gif

Miło mi mam na imie moderator i będe starał się wraz z innymi kolegami wskazać Ci właściwa drogę, bedziemy dbali o twoją poprawna polszczyzne i wychowanie w zakresie wędkarstwa.
WITAJ WŚRÓD SWOICH !

Gdybys miał jakies pytania o tematy czy sprawy czysto techniczne forum wal na PW (prywatne wiadomości) jak w dym icon_smile.gif

~~~~~~~~~~~~~~
Kurcze jak bym nie brał tego tekstu przemawia do mnie przesłanie: RAZ DWA PRÓBA KLAWIATURY icon_biggrin.gif:P Może poprostu nie jestem wychowany własciwie i nie znam wszystkich polskich zwyczajów...icon_wink.gif

#3 woblerek

woblerek

Weteran

• Members
  • 502 postów
  • Zainteresowania:WĘDKARSTWO

Napisano 10 kwiecień 2006 - 16:05

Dżem dobry!
Ja nazywam się woblerek i również witam na tym wspaniałym forum wędkarskim.
icon_wink.gif
Bez wędkarstwa życie straciło by sens... :)
Pozdrawiam woblerek.

#4 jepek

jepek

Początkujący

• Members
  • 6 postów

Napisano 10 kwiecień 2006 - 18:23

No to też się przywitam icon_smile.gif

#5 kloniu111

kloniu111

Początkujący

• Members
  • 8 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo

Napisano 10 kwiecień 2006 - 18:41

witam równiez i połamania kija

#6 Garfield

Garfield

Weteran

• Members
  • 475 postów

Napisano 10 kwiecień 2006 - 19:34

Ja tez również witam serdecznie i myśle ze sie dowiesz tu dużo ciekawostek tak jak ja icon_biggrin.gif

#7 swistman

swistman

Weteran

• Members
  • 161 postów

Napisano 11 kwiecień 2006 - 07:42

Witam.!!Niedługo skończą sę moje przygotowywania do sezonu!!
Mówie Ci na tym forum dowiesz sie bardzo dużo rzeczy!!
Ogame to moje hobby,wędkarstwo to uzależnienie
Nowa skórka do bani :/

#8 Uklejowy_magik

Uklejowy_magik

Bulterier Spławika

• Moderator
  • 1238 postów

Napisano 11 kwiecień 2006 - 14:02

Temat zmienia charakter na ogólny topic poswięcony witaniu się przedstawianiu i mówieniu czegoś o sobie.

pietruch napisał:
Hmm... nie jest nudne, nie jest brzydkie, nie jest wymagane, nic sie nie stanie jak się nie przywitasz... Dla mnie powinien być temat typu \"przyklejony\", o nazwie \"Przywitania- tu\", gdzie każdy nowy użytkownik mógłby się przywitać, powiedzieć coś o sobie itd. Jedno przywitanie takie wystarczy. Zapewniam

#9 kospel

kospel

Początkujący

• Members
  • 4 postów

Napisano 11 kwiecień 2006 - 18:13

Witam wszytkich, czytalem ta zazarta dyskusyjeeee hehehe o powitaniu sie wiec jak tego ma kultura osobista wymaga witam raz jeszcze starych bywalcow tego forum no i zeby nikt nie poczul sie obrazony bede sie wital rowniez jak bede pisal jakies posty itp icon_smile.gif klikam z Belgii i tu zamierzam troche powedkowac bo dotychczas robilem to na podlasiu i na warmi.Mam nadzieje ze moge liczyc na Wasza pomoc . Pozdro 4all

#10 gruntowiec

gruntowiec

Weteran

• Members
  • 105 postów

Napisano 15 kwiecień 2006 - 18:03

No to teraz moja kolej. Witam Was serdecznie dawno juz mnie tu niebyło ponieważ zrobiłem sobie przerwe z wędkowaniem ale tez z wizykami na tym forum. Sezon się zaczął wiec zaczynam wizyty na forum:)

#11 matcher

matcher

Weteran

• Members
  • 145 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo, Militaria, Motoryzacja

Napisano 16 kwiecień 2006 - 16:55

Witajcie!Jestem tu nowy choć wędeczke dzierżyłem nie raz więc myślę, że współpraca będzie obopólnie korzystna icon_exclaim.gif Jestem z Cracooffa i preferuję odległościówke(i ogólnie spławik) oraz spinning icon_exclaim.gif Jeszcze raz Wszystkich witam i pozdrawiam icon_exclaim.gif

#12 unkas

unkas

Wędkarz

• Members
  • 12 postów
  • Zainteresowania:WĘDKARSTWO

Napisano 18 kwiecień 2006 - 18:28

NO TO WITAM MIŁOŚNIKÓW WĘDKARSTWA I ŻYCZĘ WSZYSTKIM WSPANIAŁEJ POGODY NA DŁUGI WEEKEND MAJOWY icon_lol.gif Pozdrawiam ciepło i połamania.

#13 tymek_

tymek_

Wędkarz

• Members
  • 42 postów
  • Zainteresowania:wendkarstwo

Napisano 19 kwiecień 2006 - 22:13

Witam kolegów ja też chce uczestniczyć w tym forum, bardzo mi śie podoba i mam nadzieję że dowiem się wielu ciekawych rzeczy.... sam też chętnie służę pomocą aczkolwiek nie jestem zbyt doświadczony pozdrawiam icon_smile.gif)))
......niech śpiew waszych kołowrotków trwa w nieskończoność.....

#14 greg

greg

Wędkarz

• Members
  • 78 postów
  • Zainteresowania:informatyka, wedkarstwo, film

Napisano 20 kwiecień 2006 - 08:49

Witam wszystkich jestem nowa dusza icon_smile.gif Mam nadzieje ze dzieki temu forum dowiem sie wielu ciekawych rzeczy i zlowie duzo wielkich rybek icon_razz.gif no a potem podziele sie nabytym doswiadnieczem z chetnymi icon_smile.gif narazie jednak jestem juniorem w wedkowaniu i oby to sie zmienilo icon_smile.gif

Pozdrawiam
Tu nie chodzi o rybe, tu chodzi o przyjemność - zabawe :)
...a kłusowników wykłusować :evil:

#15 braJan

braJan

Początkujący

• Members
  • 1 postów

Napisano 21 kwiecień 2006 - 09:07

Witam wszystkich zapalonych moczykijów:) Jestem tu nowy i mam nadzieje a wrecz jestem pewien ze bede czesto tu zagladal po jakies porady oraz gdy mi sie uda chwalic sie swoimi okazami..pozdrawiam wszystkich gorąco i zycze połamania kija:)
..sam sobie sterem, zeglarzem, okretem...

#16 fishman

fishman

Weteran

• Members
  • 105 postów
  • Zainteresowania:wędkarstwo, fotografia, modelarstwo, paralotniarstwo, ojcostwo :)

Napisano 21 kwiecień 2006 - 19:05

Witam wszystkich! Stukam z pięknęgo Roztocza, wędkarstwem podniecam się już ... hmm ... już ze dwadziescia lat będzie ... Boże jak ten czas leci icon_sad.gif podczas wędkowania lubię zestrzelić (pstryknąć) jakiegoś skrzydlatego lotnika lub piękny widoczek icon_smile.gif forum to odwiedzam dość często ale nigdy nie miałem czasu się zarejestrować aż do dnia dzisiejszego icon_smile.gif mam nadzieję, że uda mi się (bez wazelinki) wejść w Wasze grono miłośników tak pięknego hobby jakim jest wędkarstwo.

pzdr all

#17 wyndkorz P@weł

wyndkorz P@weł

Weteran

• Members
  • 508 postów

Napisano 21 kwiecień 2006 - 19:43

Wszystkich serdecznie witam! Na imię mam Paweł jestem z Włocławka woj. kuj-Pom. Bardzo mi się podoba to forum. Życzę wam Taaakiej Ryby i nalegam dbajcie o przyrode o nasze piękne wody. Pzdrawiam !

#18 Uklejowy_magik

Uklejowy_magik

Bulterier Spławika

• Moderator
  • 1238 postów

Napisano 22 kwiecień 2006 - 13:09

O tak dbajcie o nasze piękne wody! Dzisiaj byłem na tzw "Czynie" jak ktoś nie zachowuje porządku dla przyrody to chociaż niech zrobi to dla moich i innych wolontariuszy pleców.
Jak mnie bolą o matko, łopata mi sie w łapie odcisnęła, ale nad woda ani jednego papierka icon_biggrin.gif

witam Fishman icon_smile.gif Na pewno bez problemu wejdziesz w nasze grono ...

#19 Matek

Matek

Początkujący

• Members
  • 2 postów

Napisano 23 kwiecień 2006 - 16:37

Witam was,jestem tu nowy.Mam nadzieję że znajde na tym forum odpowiedzi na moje pytania.

Pozdrawiam
Łowię te ryby które mi zaatakowały przynętę.

#20 Codiusz

Codiusz

Weteran

• Members
  • 171 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo

Napisano 25 kwiecień 2006 - 17:33

Cześć wszystkim, podobnie jak niektórzy jestem tutaj nowy. Muszę przyznać że dowiedziałem się bardzo wielu przydatnych rzeczy na forum i cieszę się że wśród wędkarzy panuje taka solidarność i chęć dzielenia się swoimi doświadczeniami i wiedzą z innymi. Dzięki:!:
Pozdrawiam wszystkich i życzę oczywiście połamania kija (tylko oby nie na drzewie icon_lol.gif )
...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych