Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Schematy zestawów na dany gatunek
Wędkarstwo - Forum Wędkarskie > Wędkarstwo > Forum ogólne
Rekin
Witam , kto z was ma linki do obrazków na których jest przedstawione co i jak zmontować zestaw na dany gatunek ryby
A_post_oł
Nie ma czegos takiego jak zestaw na dany gatunek.
Są zestawy do danej metody łowienia.

np na spławik spod powierzchni złowisz zarówno ukleje jak i słonecznice jak i wzdręgi albo płotki.

na skórkę od chleba na powierzchni możesz złowić tak karpia jak i klenia bądź jazia.

Na DS masz szanse na prawie każdą rybę.

Kulki proteinowe niby na karpie ale bedziesz miał i amury i duże leszcze.

Nie ma regół, że na tak przygotowany zestaw będą brały tylko te i żadne inne ryby.
Rekin
Moze inaczej to sprecyzowałem , chodzi mi bardziej obrazkowo jak się uzbraja dany zestaw np. na leszcza jak pokazują to czasem gazety wędkarskie ps. miałem taka gazete WW i w danym numerze było pokazane jak pamietaam 5 sposobów uzbrajania wedziska na szczupaka [zywiec], płoć ,leszcz ,kleń i takie tam
blackdog
owszem mozna zrobic zestaw na dany gatunek a przynajmniej sporo gatunkow wykluczyc takim zestawem jak np gruntowka i kulka proteinowa jak zauwazyles lapiesz tylko kilka gatunkow dochodza jeszcze liny zywcowka- sum sandacz szczupak wegorz ale tu mozna regulowac wielkoscia zywca i sposobem podania lub grunt z watroba do tego dochodza odpowiednie kije zylki kolowrotki itd wydaje mi sie ze rekinowi chodzi o ogulnik schemat ciezkiego i lekkiego gruntu, bliski i daleki splawik
Rekin
Interesuje mnie coś takiego :

to akurat jest alternatywa na okonia ___

To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.