Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Mistrall Match 4.20
Wędkarstwo - Forum Wędkarskie > Sprzęt wędkarski > Wędziska
Ryan93
Witam forumowiczów;)

Chciałbym dowiedzieć się od was czy miał ktoś styczność z wędziskiem
Mistrall Match 4.20
5-25g
3-sklady

szukam w internecie tego wędziska lecz nie mogę zbytnio znaleźć...
w sklepie polecano mi ten kijek... fakt fajnie leży w dłoni lecz chciałem się dowiedzieć czegoś więcej;)
jeśli ktoś miał styczność z tym wędziskiem to proszę pisać;)
adijos1
Podepnę sie pod temat żeby nie zakladać nowego.
W niedalekiej przyszłości planuję zakup jakiejś matchówki. Nie pytam się o jaką bo narazie bo to zapewne będzie jeden z niedrogich modeli. Taka mała odskocznia od spinningu czasami. Konkretnie chodzi mi o to czy użytkownicy matchówek polecaja te kije do spławikówek bardziej niż wędki teleskopowe. Myślę oczywiście o wędce trzyskładowej. Wszędzie piszą że są idealne do waglerów ale ja nie bardzo wierzę że nie ma problemów z "przechodzeniem" stoperów przez tak małe przelotki.
Prosiłbym o opinie użytkowników matchówek.
Psycholek
Ja mam matchówkę i floata.Bardziej mi się podoba łowienie na floata bo trochę większe przelotki ma i nie ma takich problemów ze stoperami jak przy matchówkach.Używałem niby stoperów sznurkowych ale po 3 latach musiałem wymienić przelotkę szczytową bo kaleczyła już żyłkę.
adijos1
Tez używam tele floata i ze stoperami nie ma problemów. Jest mniej tych przelotek no i większe.
Matchówki (trzyskładowe) znowu dzieki większej liczbie przelotek napewno mają ciekawsza akcję, no i hol rybki pewnie jest przyjemniejszy. No ale z tymi waglerami i spławikami i spławikami przelotowymi to tak myslałem że może byc problem.
robert 79
CYTAT(Ryan93 @ pon, 20 gru 2010 - 23:48) *
Witam forumowiczów;)

Chciałbym dowiedzieć się od was czy miał ktoś styczność z wędziskiem
Mistrall Match 4.20
5-25g
3-sklady

szukam w internecie tego wędziska lecz nie mogę zbytnio znaleźć...
w sklepie polecano mi ten kijek... fakt fajnie leży w dłoni lecz chciałem się dowiedzieć czegoś więcej;)
jeśli ktoś miał styczność z tym wędziskiem to proszę pisać;)

Mam ten kij.Model Champion 3,90.Jak dla mnie super sprawa.Wczesniej uzywałem Abu Garcia Entricer Pro Match i Colmica Victory Pro.Dla mnie były to kije za miękkie.Ładny pracowały pod rybą ale gdy trafiła się większa sztuka to robiła z kijem co chciała.Ja potrzebowałem wędki która da sobie radę na trudnym łowisku,która pozwoli mi zatrzymac rybę przed ucieczką np w grążele i jak dla mnie ten kij sie sprawdza.Mistrall jest przyjemnie sztywny,ale sprężysty.Lekki i świetnie wykończony.Zestawy 3-4g wyrzuca bardzo dobrze a z cięższymi poradzi sobie jeszcze lepiej.Machałem na sucho jeszcze modelem Aqua i Lexus.Wrażenia podobne jak w przypadku Championa.Cenowo są tańsze od tego mojego.To chyba za sprawą osprzętu.Musisz sobie sprawdzić w katalogu jakie przelotki itp.No i mają fajny serwis.Z mojej winy ułamała się przelotka szczytowa.Wymienili mi w ciągu dwóch tygodnia cały szczytowy element.
Ryan93
adijos1
No faktycznie wygodniejsze są float'y lecz wydaje mi się ze jakby flagowe modele odleglościówki to wersje match icon_wink.gif ilosc przelotek dochodzaca do 12-14 i wiecej icon_wink.gif Nie słyszałem jeszcze o tym czy rybkę lepiej holować na tych wędziskach ale skoro tak jest to ok icon_wink.gif tez zamierzałem się wlasnie bardziej do matcha niz floata...
wielkim plusem to faktycznie większe przelotki i nie ma problemu ze stoperami przy rzutach

robert 79

Oczywiście wielkie dzięki za informacje icon_wink.gif na przyszłość na pewno się przyda... A tym czasem już dokonałem zakupu wędziska od Daiwy model Aqualite... + dla mistralla to okazyjna cena oczywiscie bo 180,- o prawie identycznych parametrach co daiwa... za daiwe trzeba dac okolo 50-60,- więcej a zdecydowałem się na bo o mistrallu długo nic nie mogłem się dowiedzieć wiec wybrałem kij Aqualite...
Obecnie czekam za zamówieniem;)

Pozdrawiam!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.