Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Gumy : Manns Predator
Wędkarstwo - Forum Wędkarskie > Metody > Spinning
pasq
Witam
Kupiłem 2 gumy [ perłowa , czerwono biała ] z firmy MANNS [predatror]
Jaką macie opinie o nich ?
bobesku
To proste-Jedne z najlepszych gum na rynku:)A ich cena wciąż rośnie i rośnie:P
pozdro
mastertaz
Bardzo dobre gumki icon_smile.gif
Narewa
Jedne z moich ulubionych i najłowniejszych gum w pudelku.
davidsonek
według mnie bardzo dobre zawsze na nie łowie jednak teraz pzrerzucielem sie na relaxa z powodu ceny ktoraw zrosla az 60%icon_biggrin.gif
dzionek99
Bardzo dobra firma. Używam tych w.w gum jak i również wiele innych gum tej firmy znajduje się w moim pudełku, chociaż macie i racje że cena rośnie i rośnie. Pozdrawiam i połamania
radkacz
Manns ogarnia, nawet małe ripperki fajnie pracują. Kupiłem teraz kilka lunatików dragona i powiem szczerze szału nie robią, jeden nawet w ogóle nie pracował (nawet w poadzie leciał jak kij), bez gotowania we wrzątku się nie obeszło, teraz guma jest znacznie bardziej miękka i troszke ją wyprostowałem, zobaczę jutro jak się spisuje.
jimyzoo
tez kupiłem lunatiki dragona, przy głowce 7g w opadzie w ogóle nie pracuje, za to przy prowadzeniu ciekawe "kolebie" sie na boki, dzisiaj wypad na sandacze wiec będą iały okazje sie wykazać chociaż praca nie napawa optymizmem
radkacz
Te lunatic, nadaja sie chyba bardziej do jerkowania niż do pracy wopadzie. Po dłuższych testach przynęty wiem, że już jej nie kupię, trzy dni po gotowaniu guma wraca do poprzedniej konsystencji. Nie polecam. Zdecydowanie lepiej kupić kpytka relaxa, albo sprawdzone ripperki mannsa. Krysiak z Team Dragon nieco stracił w moich oczach icon_smile.gif
zakrzak_z11
CYTAT(Narewa @ pią, 16 paź 2009 - 19:18) *
Jedne z moich ulubionych i najłowniejszych gum w pudelku.

hmmm...to tak jak u mnie:) w tym sezonie rewelacyjnie spisywały się w czerwcu, lipcu i sierpniu...Białe z niebieskim grzbietem to moje kilery icon_mrgreen.gif
gumki kusił głównie "większe" sztuki np. takie: http://www.splawik.com.pl/index.php?act=at...st&id=17949

Ps. o ile mnie pamięć nie myli to swojego pierwszego szczupaka złowiłem właśnie na predatora icon_biggrin.gif
acmorgop
Właśnie chciałem założyć następny temat, ale jednak podłączę go do tego.
Mianowicie mam takie pytanie:

Czy jest jakaś alternatywa do predatorów? Kiedyś miałem gumę o identycznym kształcie i podobnej pracy, jednak nie pamiętam jej nazwy. Możliwe, że było to Mikado, głowy nie dam. Poszukuję gum miękkich jak manns, ponieważ relax robi kopyta, które u mnie się nie sprawdzają (szczególnie większe modele).

Niestety wobec rosnącej ceny preadotorów w Lesznie, gdzie mieszkam, już nikt ich nie sprowadza.
radkacz
Mikado fishunter??
Pluciu
bluefox, mikado. Ale i tak najlepsze podróbki mannsa robią Chińczycy dostępne w sklepach wędkarskich, parę razy się pomyliłem i kupiłem właśnie te podróbki praca niemal identyczna tylko plastik twardszy. Na korpusie nie ma żadnych napisów.
Pacek
CYTAT(radkacz @ nie, 25 paź 2009 - 20:15) *
Mikado fishunter??

Witam
Potwierdzam . Na rippery Mikado 5 cm mam lepsze efekty niz na Mannsy 5,5 cm jeżeli chodzi o okonie . Troszkę szybciej się zużywają bo guma trochę bardziej miekka ale za to lepiej pracuje ogonek. Śmiało mogę polecić .
Pozdrawiam
acmorgop
Przed chwila przejrzałem allegro i rzeczywiście tamta guma to musiał być fishunter. Zatem niedługo wypróbuję parę sztuk i zobaczę, jak się prezentują
arcio99
ja na fishuntery lowilem szczupaki (perłowe z czarnym grzbietem i czerwonym ogonkiem) oraz sandacze (żółta fluoresencyjna, polecam!)
radkacz
Ja bez fishunterów nie wychodze na ryby. Cena tych gumek jest bardzo konkurencyjna w porównaniu do mannsów - relaxów. Łowię na te gumki głównie szczupaki. Mam swoje kolory również na bolenie i okonie. Wierzę w tą przynętę, bo miałem już na niej kilka ładnych rybek i mam powtarzalne rezultaty. Gumki faktycznie może nie sa osałamiająco jak żywotne, ale na jedną złapałem 3 szczupłe i 4 bolki, co prawda mam na miejsce tej gumki juz zamienny kolor, ale myślę, że jeszcze z jednego szczupłego wytrzyma.

Moje najłowniejsze kolork na bolki i szczupłe (sporadycznie okonie - jako przypadkowy przyłów):

kobikobi1
Predator-bardzo dobry wybór.Ale nie gorsze są nasze relax-y.
bobesku
Pytanie z ciekawości-Po ile teraz u was chodzą kopyta Mannsa predatory "3" 80mm??? U mnie 3.10zł
maarian
Kupilem ostatnio Mansy i relaxy- pani chyba sie pomylila i nabiłą na kase wszystko jako relax- z rabatem wyszlo za sztuke 1,95.
skinner
Matko swieta !!!!! Mans po 3.10?! u mnie po 2 do 2.50 max a 2 pln relax 4-L
Kier666
CYTAT(skinner @ śro, 09 cze 2010 - 23:19) *
Matko swieta !!!!! Mans po 3.10?! u mnie po 2 do 2.50 max a 2 pln relax 4-L

u mnie sa po 3.20...
radkacz
U mnie za predatora trzeba dać 3 zł a za zwykłego rippera ceny nieco wyższe.
bobesku
Dziewczyny a łowiła któraś może na gumy Trapera bo cena mega niska za 9.5cm kopyto 1.3zł widzę na allegro a wygląd zachęcający:) sprawdźcie to...
Kliknij, aby zobaczyć załącznik
Pluciu
CYTAT(bobesku @ sob, 12 cze 2010 - 09:29) *
Dziewczyny a łowiła któraś może na gumy Trapera bo cena mega niska za 9.5cm kopyto 1.3zł widzę na allegro a wygląd zachęcający:) sprawdźcie to...
Kliknij, aby zobaczyć załącznik

Ja łowiłem sandacz się uczepił icon_wink.gif śmierdzą okrutnie są miękkie szybko się rwą, ale łownością mi manns'y przebił. Warto wypróbować ale są mimo że są jednorazowe, do trwałości relaksa dużo im brakuje. Mieszane uczucia do nich mam. Chodzi o model "TURBO" bo ten na zdjęciu, to ciut inaczej wygląda o ile pamiętam.
radkacz
Ja łowiłem na Turbo i u mnie sie nie sprawdziły, znajomi na nie narzejają i w wędkarskim też chłopakom nie schodzą.
Tasiemiec13
Ja naszczeście za predatory te najmiejsze bodajże 3cm placilem dzizsija 50czy 70gr sztuka także nie jest tak zle icon_razz.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.