Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Grunt -na Co Łowić Na Rzece
Wędkarstwo - Forum Wędkarskie > Metody > Grunt
niger
Witam mam pytanie jak w temacie,mianowicie na co mam łowić na rzece?łowię na grunt i nie wiem zbytnio co nałożyć na haczyk,możecie mi pomóc,biały robak i kukurydza to jak na razie stosowałem i zero rezultatów.Jeszcze jedno jak haczyk polecacie założyć? obecnie mam założony na jednej wędce 6 a na drugiej 8 i też nic
Pozdr icon_neutral.gif
=NOWY=
CYTAT(niger @ nie, 09 sie 2009 - 23:55) *
Witam mam pytanie jak w temacie,mianowicie na co mam łowić na rzece?łowię na grunt i nie wiem zbytnio co nałożyć na haczyk,możecie mi pomóc,biały robak i kukurydza to jak na razie stosowałem i zero rezultatów.Jeszcze jedno jak haczyk polecacie założyć? obecnie mam założony na jednej wędce 6 a na drugiej 8 i też nic
Pozdr icon_neutral.gif

Zalezy jakie są tam ryby ? jakbym nie wiedział co tam mozna złapac to bym zakładal białe robaki i zalozył bym haczyki 12
ale najlepiej popytac miejscowych wedkarzy
naruto2231993
ja często łowię na rzece konkretnie strzegomce i zakładam zawsze czerwonego robaka bo na białe nie biorą, a na czerwonego ładne pstrągi wchodzą
blackdog
pstragi na czerwonego ?!?!? - bez komentarza icon_evil.gif
niger
Witam a powiedzcie mi jeszcze jaką długość dać przyponu na rzekę i jaki haczyk do tego dodać bedę bardzo wdzięczny
Adam_sdz
CYTAT(naruto2231993 @ śro, 12 sie 2009 - 15:15) *
ja często łowię na rzece konkretnie strzegomce i zakładam zawsze czerwonego robaka bo na białe nie biorą, a na czerwonego ładne pstrągi wchodzą

Czy z moją pamięcią jest coś nie tak czy łowienie pstrągów na czerwonego jest ZAKAZANE!!
LarUs
Lepiej zebys zalozyl zolty ser albo rosowke moze czasami ciasto
Pacek
CYTAT(niger @ nie, 09 sie 2009 - 21:55) *
Pozdr icon_neutral.gif

Witam
A nęcisz czymś ? mnie ostatnio przy połowie leszczy dobrze sprawdziła sie copra melasa i piernik dodany do zanęty w sporych ilościach.
Pozdrawiam
niger
Niczym nie nęcę,po prostu staje i łowię podczas łowienia rzucę parę kulek i to tyle.Na moim łowisku niestety jest sporo osób co łapią w i być może w moim miejscu więc tak to wyglada icon_smile.gif
kj111
ja zakładam kolorowe robaczki w tym roku się przekonałem co do nich a brzypon to ok 50 - 30 cm wiele wędkaży używa mniejszego ale ja wole taki
matacz
naruto2231993 strzegomka jest rzeką górską a konkretnie jest to kraina pstrąga i lipienia!! łowi się tam tylko na sztuczne przynęty!! nóż w kieszeni się otwiera :/
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.