Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Długośc Wędki
Wędkarstwo - Forum Wędkarskie > Wędkarstwo > Artykuły, komentarze, felietony
scream
tak sobie myslę czy nie zmienic wędki na inną dlugość, obecnie siedzę na 3 metrowej i tak mysle czy nie kupic taka 5 metrowej, ktos mi napisze czy taka tez jest wygodna i nie jest zbyt toporna?
wind
OK, ale co do jakiej metody ma to być ?
scream
spławikowa , przelotka
wind
proponuję 3,6 do 4,20m, popytaj o wędzisko match, bądź do metody odległościowej. Przyzwoite jakościowo i w miarę lekkie wędki można kupić już od kilkudziesięciu zł.
Jeżeli zaczynasz swoją przygodę z wędkarstwem to zaproponuję Ci abyś zaopatrzył się w bata, najlepiej 6m, gwarantuję, że zapewni Ci niezapomniane przeżycia. Są jednak stanowiska, gdzie batem nie połapiesz (plycizna)wtedy trzeba sięgnąć po odległościówkę.
poza tym poczytaj forum, do każdej metody masz opis, gdzie znajdziesz info o sprzęcie.
scream
nie no wędkuje juz dośc długo a jak pisalem mam wędke okolo 3metry więc 4 metrowa nie wchodzi w gre bo to nei duza roznica, dlatego myslalem na taka 5 bo 6 to chyba za duzy kolos
Narewa
najlepsze wedki o tych parametrach to mikado 666 lub mikado 777 super praca dlugosc 5-6m i bardzo lekkie . gwarantuje pelno wygode cena 666to okolo 100-110zl a 777 140 -200zl
jakub powiatowy
-
scream
ok dzięki icon_wink.gif

ps, wiem ze nie ten dział, zobaczylem po czasie icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2015 Invision Power Services, Inc.