Skocz do zawartości

Polecamy

Zapraszamy do sklepu

Zaprzyjaźnieni

Dobry Wędkarz
ZPW
WWG-Wędkujący Internauci najlepsza strona dla wędkarzy

Zdjęcie

Schematy zestawów na dany gatunek

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Rekin

Rekin

Weteran

• Members
  • 443 postów

Napisano 14 August 2006 - 08:57 PM

Witam , kto z was ma linki do obrazków na których jest przedstawione co i jak zmontować zestaw na dany gatunek ryby

#2 A_post_oł

A_post_oł

Szajbus

• Members
  • 1044 postów
  • Zainteresowania:ryby też

Napisano 15 August 2006 - 11:52 AM

Nie ma czegos takiego jak zestaw na dany gatunek.
Są zestawy do danej metody łowienia.

np na spławik spod powierzchni złowisz zarówno ukleje jak i słonecznice jak i wzdręgi albo płotki.

na skórkę od chleba na powierzchni możesz złowić tak karpia jak i klenia bądź jazia.

Na DS masz szanse na prawie każdą rybę.

Kulki proteinowe niby na karpie ale bedziesz miał i amury i duże leszcze.

Nie ma regół, że na tak przygotowany zestaw będą brały tylko te i żadne inne ryby.
Na ryby w każdziuteńki wolny czas...

Piszę poprawnie po polsku.

#3 Rekin

Rekin

Weteran

• Members
  • 443 postów

Napisano 15 August 2006 - 12:12 PM

Moze inaczej to sprecyzowałem , chodzi mi bardziej obrazkowo jak się uzbraja dany zestaw np. na leszcza jak pokazują to czasem gazety wędkarskie ps. miałem taka gazete WW i w danym numerze było pokazane jak pamietaam 5 sposobów uzbrajania wedziska na szczupaka [zywiec], płoć ,leszcz ,kleń i takie tam
Spinn i Feeder to mnie rajcuje ! Wędkowanie to moja pasja :) Pozdrawiam REKIN

#4 blackdog

blackdog

Weteran

• Members
  • 695 postów

Napisano 15 August 2006 - 03:18 PM

owszem mozna zrobic zestaw na dany gatunek a przynajmniej sporo gatunkow wykluczyc takim zestawem jak np gruntowka i kulka proteinowa jak zauwazyles lapiesz tylko kilka gatunkow dochodza jeszcze liny zywcowka- sum sandacz szczupak wegorz ale tu mozna regulowac wielkoscia zywca i sposobem podania lub grunt z watroba do tego dochodza odpowiednie kije zylki kolowrotki itd wydaje mi sie ze rekinowi chodzi o ogulnik schemat ciezkiego i lekkiego gruntu, bliski i daleki splawik
nie ma ryb ,ktore nie biora sa tylko ryby, które sa nieumiejetnie wabione do brania

#5 Rekin

Rekin

Weteran

• Members
  • 443 postów

Napisano 15 August 2006 - 10:33 PM

Interesuje mnie coś takiego :

to akurat jest alternatywa na okonia ___

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Toggle shoutbox Shoutbox

@  wolfik : (29 August 2015 - 09:40 AM) @Arti/W-wa no i chyba najwazniejsza rzecz - responsywna wersja strony (mobilna)
@  wolfik : (29 August 2015 - 08:18 AM) @Arti/W-wa ficzery, ot chociażby rozbudowany i dobrze działający:
http://www.splawik.c...arch_app=forums
@  wolfik : (29 August 2015 - 07:42 AM) @Arti/W-wa przyprowadź kolegów, będzie nas więcej :)
@  wolfik : (29 August 2015 - 07:41 AM) @Arti/W-wa czas ustawiasz sobie sam w panelu.
@  Arti/W-wa : (28 August 2015 - 10:09 PM) z resztą, co tu sprzątać? środek sezonu a tu 50 aktywnych użytkowników (w ciągu ostatnich 5 minut)

1 użytkowników, 49 gości, 0 anonimowych
@  Arti/W-wa : (28 August 2015 - 10:06 PM) @wolfik, jakie to ficzery wpływają teraz na większą użyteczność forum? Bo z punktu widzenia zwykłego usera nie widzę żadnych, może w panelu moderatorskim jest coś więcej ale nie widzę, żeby tu ktokolwiek sprzątał.. :P Ot, po prostu ktoś ziścił swoją zachcewankę a reszta musi się przyzwyczaić...
@  Arti/W-wa : (28 August 2015 - 10:00 PM) zmieniliście szatę forum to może by i tak zegar ustawić, co?
@  wolfik : (28 August 2015 - 09:02 AM) Szybkość ładowania strony jest dużo większa co daje większy komfort użytkowania
@  wolfik : (28 August 2015 - 09:01 AM) @OLEK NAUTIC przyzwyczaisz się, po tylu latach patrzenia na stara wersję też na początku wydawało mi się dziwnie, ale po 2 dniach zacząłem odkrywać i doceniać nowe :)
@  OLEK NAUTIC : (28 August 2015 - 07:43 AM) Dla mnie stare forum było bardziej przejrzyste, to moje zdanie. Szybkość? Do pisania i czytania postów?
@  OLEK NAUTIC : (28 August 2015 - 07:38 AM) @wolfik przecież sam wiesz, że nie chodzi o przerost w angielskim
@  wolfik : (27 August 2015 - 02:25 PM) Pod względem użyteczności jesteśmy teraz lata świetlne do przodu. Poklikasz trochę i sam zobaczysz, że jest o wiele wygodniej i czytelniej niz było.
No i szybciej.
@  wolfik : (27 August 2015 - 02:23 PM) @OLEK NAUTIC brak spolszczenia w niektórych miejscach jest przerostem formy nad treścią ? :)
@  OLEK NAUTIC : (27 August 2015 - 12:01 PM) Jak dla mnie to forma przerosła treść w nowej odsłonie forum. Poprzednie było bardziej przejrzyste, daty i godziny mogły być polskie. Teraz wszystko przypomina inne forum. Takie skromne moje zdanie. Teraz chciałem wysłać lub opublikować a tu SHOUT
@  wolfik : (27 August 2015 - 08:57 AM) @BartasL2 dzięki :)
@  BartasL2 : (26 August 2015 - 04:48 PM) No no robi wrażenie:) pewnie sporo pracy kosztowała ta zabawa ale musze przyznać ze jest dużo lepiej :)
@  wolfik : (26 August 2015 - 12:13 PM) niespecjalnie jest tez możliwość robienia tutaj grup
@  wolfik : (26 August 2015 - 12:12 PM) do tej pory było to mało używane medium
@  Dinet : (26 August 2015 - 12:02 PM) ciekawy jestem jak zda egzamin jeden Shoutbox dla wszystkich grup wedkarskich, ale to czas pokaże
@  Dinet : (26 August 2015 - 11:59 AM) no pracy pewnie moc, ale efekt osiągniety :)