Skocz do zawartości

Polecamy

Zapraszamy do sklepu

Zaprzyjaźnieni

ZPW
WWG-Wędkujący Internauci najlepsza strona dla wędkarzy

Zdjęcie

Łódź i okolice - łowiska karpiowe

51 odpowiedzi w tym temacie

#1 tomee

tomee

Weteran

• Members
  • 568 postów
  • Zainteresowania:wedkarstwo

Napisano 08 August 2006 - 04:41 PM

szukam dobrego karpiowego lowiska w okolicach lodzi. Kto zna niech pisze icon_smile.gif

#2 markosik1

markosik1

Weteran

• Members
  • 205 postów
  • Zainteresowania:Pilka nozna, wedkarstwo

Napisano 09 August 2006 - 09:15 PM

Witam, zalew sulejowski jest ok pod wzgledem karpia, szczegolnie maj - czerwiec i jak chcesz sie pobawic to karpiki na stawach hodowlanych, ale raczej niezbyt duze. - chociw

#3 Tomaszek

Tomaszek

Weteran

• Members
  • 756 postów

Napisano 10 August 2006 - 08:39 PM

Co znaczy dobrego? Czy to znaczy że chcesz łowić w dobrych warunkach? Czy chcesz łowić wielkie okazy? Czy to ma być łowisko komercyjne?

#4 tomee

tomee

Weteran

• Members
  • 568 postów

Napisano 10 August 2006 - 08:46 PM

Tomaszek chce polapac karpie,taka jest cgyba najlepsza odpowiedz. Chce zeby bylo blisko,moze byc komercyjne(pewnie chodzi ci o glinnik),mile widziane duze okazy(no ale to kazdy by tak chcial zeby bylo duzo i duze icon_smile.gif ) najlepiej zeby mozna tam bylo dojechac srodkami komunikacji miejskiej bo ostatnio jestem bez furaszki niestety. Czekam na twoje i innych takze propozycje i z gory wielkie THX!

#5 Tomaszek

Tomaszek

Weteran

• Members
  • 756 postów

Napisano 10 August 2006 - 09:19 PM

pewnie chodzi ci o glinnik
Zgadłeś. Ale tam bez rewelacji. Jak rozeznam jakieś jeszcze łowisko to dam znać na forum. Podobno niedaleko białej jest jakieś, ale nie mam własnych doświadczeń.

#6 tomee

tomee

Weteran

• Members
  • 568 postów

Napisano 10 August 2006 - 10:03 PM

Tomaszek a byles w tym roku na glinniku? ja jeszcze nie bylem w tym roku i sie wlasnie zastanawiam czy sie nie wybrac.

#7 Tomaszek

Tomaszek

Weteran

• Members
  • 756 postów

Napisano 11 August 2006 - 05:46 AM

Owszem byłem. Nałapałem masę linów, takich około 30 cm, oraz kilka karpików pomiędzy 1.7kg a 2.5kg. Choć gadałem z koleżką który twierdził że złapał 4-ro kilowca. No i oczywiście karasie. Mnie tam zawsze miło się wędkuje, więc jeśli mnie pytasz... wybierz się!

#8 tomee

tomee

Weteran

• Members
  • 568 postów

Napisano 11 August 2006 - 09:21 AM

ja tez bylem tam pare razy i milo sie wedkowalo,co prawda w tym roku jeszcze nie,ale kto wie... icon_smile.gif Nadal wolno wypuszczac zlowione ryby?

#9 Tomaszek

Tomaszek

Weteran

• Members
  • 756 postów

Napisano 11 August 2006 - 09:27 AM

Tak - bez problemu. Spokojnie możesz je wypuszczac.
Bezduszni! Nie krzywdźcie tego szlachetnego suma. Albowiem w jego piersi bije serce kochanka. A jeśli my zajrzymy do naszych, czyż nie znajdziemy tam serca suma?

#10 bartek640

bartek640

Weteran

• Members
  • 124 postów

Napisano 14 August 2006 - 08:25 PM

ja polecam łowisko które znajduje sie koło białej na ciosnach koło zgierz
Łowienie kosztuje 5 zł Są trzy stawy .W jednym jesiotry ,sumy karpie liny karasie w drugim sumy płoć karaś karp (dużo i duże)sum lin szczupak sandacz węgorz i inne ryby w trzecim tylko pstrąg
.Złowione ryby których się niechce (jeżeli nie są mocno skaleczone )można wypuszczać ceny za 1kg ryby nie są wygórowane

#11 marcin22

marcin22

Początkujący

• Members
  • 3 postów

Napisano 15 August 2006 - 05:53 PM

szukam pomocy chcialbym polapac gdzies ryby sa jakies stawy hodowlane na terenie lodzi i okolic

#12 tomee

tomee

Weteran

• Members
  • 568 postów

Napisano 15 August 2006 - 07:18 PM

no wlasnie caly czas rozmawiamy na ten temat icon_smile.gif
nr. tel. na glinnik:691750210 to jest kolo zgierza, tego lowiska na ciosnach kolo bialej nieznam,musisz bartka640 zapytac,ale dal dobre namiary i przedstawil cene icon_smile.gif

#13 bartek640

bartek640

Weteran

• Members
  • 124 postów

Napisano 18 August 2006 - 03:41 PM

mogę jeszcze polecić bardzo dobre łowisko komercyjne które jest niedaleko. Jest ono na poczatku ozorkowa (jedzie się drogą krajową ze zgierz w stronę ozorkowa kiedy jest tablica ozorków za chwile widzimy tartak i przestanek tranwajowy [po lewej stronie]i skręcamy w drogę za tym przestankiem ijedziemy prosto kiedy zobaczymy tablice "łowisko pacyfik" skręcamy i jesteśmy )
jest tam każda ryba leszcze płocie karpie jesiotry karasie złociste srebrzyste okonie ,duże szczupaki sumy i w małym stawie pstrągi
atmosfera miła [są kibelki , na miejscu można kupić zanętę robaki kukurydzę]ryby smaczne
a co do płatności
seniorzy -5 zł
juniorzy - 3 zł
wędkarstwo sportowe -10 zł
osoba towarzysząca 2 zł
ryby
karp/amur 11
karaś 6
lin 15
sum 18
resztę nie wiem

ostanio byłem 3 dni pod rząd 15,16, 17 złowiłem trochę karpia kroczka i dużego, trochę linka karasia leszcza płoci jadę także jutro

pozdrawiam

ps. znam jeszcze dużo stawów na których można łowić jak ktoś chce to mogę na pisać

#14 bastek858

bastek858

Początkujący

• Members
  • 4 postów

Napisano 20 August 2006 - 06:25 PM

witajcie znam ladne lowisko PZW za nowosolna jadac z lodzi id zjazdowej dojerzdzajac do nowosolnej do skrzyzowania odbijamy w lewo kierunek na Byszewy , skoszewy , BOGINIA jest tam lowisko PZW wystepuja tam karpie , szczupak , linek , sandacz ja czesto tam bywam i nie zaluje zawsze z ladnymi sztukami wracam w byszewach jest rowniez zaraz za znakiem ladne lowisko prywatne wstep 15/ 20 zl i ryba twoja dopiero bylem i przywiazlem 5 baczkow ok 90 dag i 4 karpie podad 1,5 kg mysle ze moge pomoc wam zapaszam jesli ktos jest chcetny wysle fotki z rybek gdzie bylem wlasnie na tym lowisku icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif

#15 tomee

tomee

Weteran

• Members
  • 568 postów

Napisano 21 August 2006 - 02:11 PM

bartek a za ryby sie placi osobno? czy moze nie trzeba ich brac i mozna wypuszczac?

#16 bartek640

bartek640

Weteran

• Members
  • 124 postów

Napisano 21 August 2006 - 02:59 PM

to jest tak
wchodzisz na łowisko i płacisz za łowienie np. 3zł lub 5 zł
łowisz łowisz łowisz jak coś złapiesz to bierzesz lub jak niechcesz wziąścć to wypuszczasz
jezeli coś weżniesz to jak konczysz łowienie idziesz zważyć i zapłacić
i odjeżdźasz
byłem tam w sobotę i w niedzielę złowiliśmy
W sobotę słabo troche linków i karasi w niedziele lepiej Złowiłem dużo linów karasiów ja złowiłem karpia 1,7 kg a mój brat 2,10 kg a na bata na czerwonego dorwałem takkże szczupaka 0,5 kg na szczęscie nie przeciął mi cieniutkiej żyłki

#17 bastek858

bastek858

Początkujący

• Members
  • 4 postów

Napisano 24 August 2006 - 03:39 PM

smialo moge polecic lowisko na ciosnach za zgierzem bylem naprawde podobalo mi sie i zlowilem kilka ryc wstep 5 zl ceny rym niewygorowane naprawde polecam z wielkim plusem icon_biggrin.gif:D:D:D:D

#18 bartek640

bartek640

Weteran

• Members
  • 124 postów

Napisano 24 August 2006 - 08:11 PM

porównując ciosny z łowiskie pod ozorkowem "pacyfik" lepszy jest ten drugi Na ciosnach panuje niemiła atmosfera
każdy patrzy czy wypuszczsz ryby czy nie Ludzie którzy prowadzą to łowisko nie są bardzo mili

ja wolę jeżdzić na pacyfik Mili ludzi i atmosfera
po drugie łowisko ciosny jest przy nowej autostradzie A2 tak wiec trochę słychać huki samochodów

#19 Tomaszek

Tomaszek

Weteran

• Members
  • 756 postów

Napisano 24 August 2006 - 10:02 PM

QUOTE(bartek640)
porównując ciosny z łowiskie pod ozorkowem \"pacyfik\" lepszy jest ten drugi

No ja na ciosnach nie byłem - ale pacyfik znam. Byłem tam raz i wrażenia mam odstraszające. Stado ludzi stłoczone nad zbiornikiem wielkości małego basenu p.poż. w którym kłębiły się pstrągi. I ci ludzie "sięgali" wędkami po te ryby. Nie wolno było oczywiście wypuszczać. Obok podobny "basen" przy którym tabliczka głosiła "sum" i poniżej cena. Ale nikogo nie było i łatwo było stwierdzić że ryb też tam nie ma. Była niedziela więc pewnie wszystkie wyłowili w sobotę icon_rolleyes.gif icon_eek.gif

Reszta kompleksu wyglądała jak zapomniane bajoro. Odjechałem z tamtąd i nie chcę wracać. Glinnik przy tym jest niemal "ekskluzywny".

#20 bastek858

bastek858

Początkujący

• Members
  • 4 postów

Napisano 25 August 2006 - 05:46 AM

potwierdzal nie lubie lowisk gdzie tylek przy tylku siedzi jeszcze jak typowo sie lowi na sprezyne wtedy juz murowane splatania sa nie cierpie czegos takiego a bylem wczoraj poraz pierwszy na ciosnach i wrazenia doskonale wstep 5 zl ryby kazdy gatunek biora naprawde jak szalone przy mnie facet wyciagna suma prawie 5 kg naprawde jest frajda i polecam powiedzialem ze teraz tylko tam bede jezdzil ryba co troche bierze naprawde super POLECAM icon_biggrin.gif icon_razz.gif

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Toggle shoutbox Shoutbox

@  wolfik : (29 August 2015 - 09:40 AM) @Arti/W-wa no i chyba najwazniejsza rzecz - responsywna wersja strony (mobilna)
@  wolfik : (29 August 2015 - 08:18 AM) @Arti/W-wa ficzery, ot chociażby rozbudowany i dobrze działający:
http://www.splawik.c...arch_app=forums
@  wolfik : (29 August 2015 - 07:42 AM) @Arti/W-wa przyprowadź kolegów, będzie nas więcej :)
@  wolfik : (29 August 2015 - 07:41 AM) @Arti/W-wa czas ustawiasz sobie sam w panelu.
@  Arti/W-wa : (28 August 2015 - 10:09 PM) z resztą, co tu sprzątać? środek sezonu a tu 50 aktywnych użytkowników (w ciągu ostatnich 5 minut)

1 użytkowników, 49 gości, 0 anonimowych
@  Arti/W-wa : (28 August 2015 - 10:06 PM) @wolfik, jakie to ficzery wpływają teraz na większą użyteczność forum? Bo z punktu widzenia zwykłego usera nie widzę żadnych, może w panelu moderatorskim jest coś więcej ale nie widzę, żeby tu ktokolwiek sprzątał.. :P Ot, po prostu ktoś ziścił swoją zachcewankę a reszta musi się przyzwyczaić...
@  Arti/W-wa : (28 August 2015 - 10:00 PM) zmieniliście szatę forum to może by i tak zegar ustawić, co?
@  wolfik : (28 August 2015 - 09:02 AM) Szybkość ładowania strony jest dużo większa co daje większy komfort użytkowania
@  wolfik : (28 August 2015 - 09:01 AM) @OLEK NAUTIC przyzwyczaisz się, po tylu latach patrzenia na stara wersję też na początku wydawało mi się dziwnie, ale po 2 dniach zacząłem odkrywać i doceniać nowe :)
@  OLEK NAUTIC : (28 August 2015 - 07:43 AM) Dla mnie stare forum było bardziej przejrzyste, to moje zdanie. Szybkość? Do pisania i czytania postów?
@  OLEK NAUTIC : (28 August 2015 - 07:38 AM) @wolfik przecież sam wiesz, że nie chodzi o przerost w angielskim
@  wolfik : (27 August 2015 - 02:25 PM) Pod względem użyteczności jesteśmy teraz lata świetlne do przodu. Poklikasz trochę i sam zobaczysz, że jest o wiele wygodniej i czytelniej niz było.
No i szybciej.
@  wolfik : (27 August 2015 - 02:23 PM) @OLEK NAUTIC brak spolszczenia w niektórych miejscach jest przerostem formy nad treścią ? :)
@  OLEK NAUTIC : (27 August 2015 - 12:01 PM) Jak dla mnie to forma przerosła treść w nowej odsłonie forum. Poprzednie było bardziej przejrzyste, daty i godziny mogły być polskie. Teraz wszystko przypomina inne forum. Takie skromne moje zdanie. Teraz chciałem wysłać lub opublikować a tu SHOUT
@  wolfik : (27 August 2015 - 08:57 AM) @BartasL2 dzięki :)
@  BartasL2 : (26 August 2015 - 04:48 PM) No no robi wrażenie:) pewnie sporo pracy kosztowała ta zabawa ale musze przyznać ze jest dużo lepiej :)
@  wolfik : (26 August 2015 - 12:13 PM) niespecjalnie jest tez możliwość robienia tutaj grup
@  wolfik : (26 August 2015 - 12:12 PM) do tej pory było to mało używane medium
@  Dinet : (26 August 2015 - 12:02 PM) ciekawy jestem jak zda egzamin jeden Shoutbox dla wszystkich grup wedkarskich, ale to czas pokaże
@  Dinet : (26 August 2015 - 11:59 AM) no pracy pewnie moc, ale efekt osiągniety :)