Skocz do zawartości

Sklep Dragon

Polecamy

Zapraszamy do sklepu

Zaprzyjaźnieni

Dobry Wędkarz
ZPW
WWG-Wędkujący Internauci najlepsza strona dla wędkarzy

Zdjęcie

Nna co najlepiej bierze lin ???

27 odpowiedzi w tym temacie

#1 iceman1989

iceman1989

Początkujący

• Members
  • 4 postów

Napisano 01 July 2006 - 11:07 PM

Nie wiem co się dzieje jeżdze na pobliski staw. widac że liny tam są burzą i nie za bradzo biorą łapie na białe może wiecie na co mogą brać lepiej prosze o pomoc icon_smile.gif

#2 gregorio

gregorio

Weteran

• Members
  • 178 postów
  • Zainteresowania:wedkarstwo

Napisano 02 July 2006 - 12:02 AM

poczytaj posty duzo tu było na ten temat mowione

#3 Marek Furiusz

Marek Furiusz

Weteran

• Members
  • 140 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo tylko i wyłącznie. Przede wszystkim DS i spławik, a także łowienie na trupka i żywca, od czasu do czasu spinning. Łowię najczęściej we wrocławskiej i jej dopływach Odrze.

Napisano 02 July 2006 - 05:47 AM

Lina można złowic jeszcze na: kukurydze, rosówkę, ślimaka wodnego kostkę ziemniaka, pelet, ...
Pzdr.
Sen i praca czas łowienia skraca.

#4 iceman1989

iceman1989

Początkujący

• Members
  • 4 postów

Napisano 02 July 2006 - 09:45 AM

thx Marek pozdro

#5 Tomaszek

Tomaszek

Weteran

• Members
  • 756 postów

Napisano 02 July 2006 - 10:59 AM

Ja nałapałem sporo linów na kukurydzę lub kanapkę biały+kukurydza. Subiektywne odczucie mam takie że najlepiej sprawdzała się kukurydza wędkarska truskawkowa.

#6 karku

karku

Weteran

• Members
  • 291 postów

Napisano 02 July 2006 - 12:05 PM

Bardzo możliwe, że lin ma teraz tarło i dlatego nie możesz go złapać. Na lina: kukurydza (konserwowa), białe, czerwone.
ehhh... aby do kolejnej wyprawy ;)

#7 Luis522

Luis522

Weteran

• Members
  • 123 postów

Napisano 03 July 2006 - 11:10 AM

Na lina moim zdaniem dobre sa kanapki czerwony z bialym lyb z kukurydza i na odwrot mozna tez na zimniaczka gotowanego.
QUOTE(michaljanisz)
to da się łowić szczupaka na spławik?

#8 Mc_BOB

Mc_BOB

Szajbus

• Members
  • 1026 postów
  • Zainteresowania:Wiadomo....

Napisano 04 July 2006 - 04:50 PM

Moim zdaniem na lina najlepszą przynętą jest oczywiście rosówka icon_biggrin.gif i to właśnie na rosówke zrobiłem swój rekordzik linowy icon_cool.gif prawie 1,5 kilo......polecam icon_smile.gif

#9 SUZUKI_1991

SUZUKI_1991

Wędkarz

• Members
  • 45 postów

Napisano 04 July 2006 - 05:11 PM

Musisz wziąć też pod uwagę to czym jest najczesciej ryba w wstawie dokarmiana, a co do poprzednich wypowiedzi to sie znimi zgadzam, sam Ci polecam najbardziej kukurydze, jesli nic niebierze to zaloz same 3robaki biale, jesli nadal nic zaloz kanapke z bialego orazkukurydzy. Mozesz tez poprobowac na pszenice oraz mulaki czy rosowki pozdro

#10 vrona2006

vrona2006

Wędkarz

• Members
  • 11 postów

Napisano 24 July 2006 - 07:34 PM

musisz zanecac je przez 5 dni a pozniej zacznil lapac na waniliowa kukurydze i kol. robaka i to na 100% poskutkuje!!!!

#11 Mc_BOB

Mc_BOB

Szajbus

• Members
  • 1026 postów
  • Zainteresowania:Wiadomo....

Napisano 24 July 2006 - 09:08 PM

WITAM
Oto przynęty na które złapałem najwięcej linów w życiu:
Nr1: Czerwony,lub Kopany ten drugi jest lepszy......
Nr2:Biały,możesz sie spodziewadź drobnic icon_wink.gif
Nr3:kukurydza,i na nią biorą największe sztuki icon_biggrin.gif

POŁAMANIA KIJÓW.........

#12 vr6

vr6

Wędkarz

• Members
  • 59 postów
  • Zainteresowania:wędkarstwo

Napisano 19 August 2006 - 08:09 AM

na kukurydze dobrze bierze i zeby przyneta lezala na dnie

#13 jamal

jamal

Wędkarz

• Members
  • 34 postów

Napisano 09 March 2007 - 06:19 PM

Najlepsze wyniki w połowie lina miałem gdy na hak zakladalem wielką rosOwke(złapaną nie kupiona).Rosówke tzrzeba nabic bardzo dokladnie poniewaz liny sa bardzo delikatne i bez problemu sciąna zle nabitą rosówke tak ze na zadnym sygnalizatorze nie bedzie widac brania.

#14 piotrek_pisz

piotrek_pisz

Szajbus

• Members
  • 1607 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo, kulturystyka,narciarstwo,myslistwo. :D

Napisano 09 March 2007 - 08:38 PM

Ja swoje złowiłem na kanapke 3 gnojaki plus kukurydza odólnie trzeba popróbować , ja zeby złowić lina musiałem miec sporo na haczyku bo tak to brały małe rybki (płotki,krapie)
PRECZ!!! Z!!!! KŁUSOWNICTWEM!!!! Brać wędki i tylko Sportowo!!!!!!!!!!

Wędkarstwo to nie hobby,to nie pasja...to sposób na życie...

Weteran

• Members
  • 239 postów

Napisano 10 March 2007 - 11:35 AM

Na liny dobrymi przynętami są :
-kostki ziemniaków
-kukurydza
-rosówki
Ja łowie tak żeby przynęta była tuż nad roślinnością(jak łowie na spławik)
Nie zabijaj ryb-nigdy!

#16 Bartek_902

Bartek_902

Weteran

• Members
  • 241 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo!!!!

Napisano 10 March 2007 - 02:08 PM

według moich doświadczeń to kukurydza,białe i czerwone robaki icon_smile.gif można z tego tworzyć kanapki np kukurydza z czerwonym i napewno jakiś linek sie skusi icon_biggrin.gif

#17 piotrek_pisz

piotrek_pisz

Szajbus

• Members
  • 1607 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo, kulturystyka,narciarstwo,myslistwo. :D

Napisano 10 March 2007 - 04:03 PM

Ja łowie tak żeby przynęta była tuż nad roślinnością(jak łowie na spławik)

A ja zazwyczaj kłade na dnie lub czasem tak jak Ty nad dnem icon_smile.gif
PRECZ!!! Z!!!! KŁUSOWNICTWEM!!!! Brać wędki i tylko Sportowo!!!!!!!!!!

Wędkarstwo to nie hobby,to nie pasja...to sposób na życie...

#18 Sebass

Sebass

Wędkarz

• Members
  • 80 postów

Napisano 17 March 2007 - 11:36 AM

na lina jest wiele sposobów i wiele dobrych przynęt.
1 kula wodna w okolicy grążeli na haczyku skórka chleba to się sprawdza przy zachodzie słońca i trzeba też skórką nęcić wtedy lin dosyć agresywnie chwyta przynętę, ładny widok
2 spławik i grunt:
- kukurydza
- biały robak, czerwony
- rosówka
- ziemniak
- pszenica
- ślimak
- i wiele innych najważniejsze to dobrze zanęcić i łowić na to czym miejsce było nęcone.

#19 krompek

krompek

Początkujący

• Members
  • 9 postów

Napisano 24 March 2007 - 12:41 PM

Co tu dużo pisać kanapka
Biały - kukurydza
Ugotowany ziemniak - biały
Rosówka

Dowiedz się czym ryba jest najbardziej zainteresowana – i staraj jej tego dostarczyć
Kombinuj !!!!!!!!!!

Załączone miniatury

• lastscan.jpg

#20 chwytak

chwytak

Początkujący

• Members
  • 2 postów

Napisano 17 July 2012 - 11:15 AM

chodze na staw gdzie sa ogromne liny gosc zlowil ostatnio 3 a ja ani jednego ma ktos jakies pomysly na co moge poprobowac lowie z gruntu

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Toggle shoutbox Shoutbox

@  przemowlkp : (03 September 2015 - 08:44 AM) OK dzięki za info :) i powodzenia w szukaniu :)
@  wolfik : (03 September 2015 - 08:34 AM) @Astarot jeśli tylko opłacisz ich fakturę ...
@  Astarot : (02 September 2015 - 08:54 PM) wolfik wywal te reklame Raven Fishingu no chyba droższy to już jest tylko bass w Warszawie...
@  wolfik : (02 September 2015 - 11:04 AM) @przemowlkp tu jest pewien problem, gdyz nowa wersja zaskoczyła mnie możliwościami konfiguracji i nadal nie udało mi sie znaleźć miejsca, w którym to się zmienia :)
Ale cały czas szukam
@  przemowlkp : (02 September 2015 - 09:40 AM) główni uzytkownicy to Polacy, żyjemy w Polsce, mówimy po polsku, więc chciałbym aby daty na tej stronce którą dość rególarnie odwiedzamrównież były po Polsku. pozdrawiam
@  przemowlkp : (02 September 2015 - 09:39 AM) witam, czy można by zmienić daty z angielskich na Polskie
@  wolfik : (01 September 2015 - 01:29 PM) @esox2b to nie jest reanimacja tylko zmiana :)
@  esox2b : (01 September 2015 - 12:26 PM) Dzięki za wyjaśnienie co znaczy "gość" i "użytkownicy". Jeśli około czterdziestu użytkowników (z grona ponad 13700 zarejestrowanych) to nic dziwnego... Trudno nie zauważyć - z przykrością - że forum ma tendencję do zaniku. Naprawdę chciałbym aby zmiany te przyczyniły się do większej aktywacji Forum. Obawiam się, że to nieco spóźniona reanimacja.Ponieważ to nie miejsce na polemikę ... kończę i Pozdrawiam !
@  wolfik : (01 September 2015 - 11:08 AM) @esox2b ale co w tym dziwnego? Użytkownicy to zalogowani, goście to niezalogowani.
Pokazuje statystyke za ostatnie 5 minut
@  esox2b : (01 September 2015 - 10:46 AM) Przed chwilą było 0 użytkowników i 39 gości ... To chyba nie przez zmiany na forum?
@  Arti/W-wa : (31 August 2015 - 10:00 PM) Co do mobilnej wersji strony - to chyba najważniejsza zmiana, faktycznie
@  Arti/W-wa : (31 August 2015 - 10:00 PM) zobaczymy jak search będzie działał, jakoś nie korzystałem jeszcze - zawsze szukam na piechotę :P
@  wolfik : (29 August 2015 - 09:40 AM) @Arti/W-wa no i chyba najwazniejsza rzecz - responsywna wersja strony (mobilna)
@  wolfik : (29 August 2015 - 08:18 AM) @Arti/W-wa ficzery, ot chociażby rozbudowany i dobrze działający:
http://www.splawik.c...arch_app=forums
@  wolfik : (29 August 2015 - 07:42 AM) @Arti/W-wa przyprowadź kolegów, będzie nas więcej :)
@  wolfik : (29 August 2015 - 07:41 AM) @Arti/W-wa czas ustawiasz sobie sam w panelu.
@  Arti/W-wa : (28 August 2015 - 10:09 PM) z resztą, co tu sprzątać? środek sezonu a tu 50 aktywnych użytkowników (w ciągu ostatnich 5 minut)

1 użytkowników, 49 gości, 0 anonimowych
@  Arti/W-wa : (28 August 2015 - 10:06 PM) @wolfik, jakie to ficzery wpływają teraz na większą użyteczność forum? Bo z punktu widzenia zwykłego usera nie widzę żadnych, może w panelu moderatorskim jest coś więcej ale nie widzę, żeby tu ktokolwiek sprzątał.. :P Ot, po prostu ktoś ziścił swoją zachcewankę a reszta musi się przyzwyczaić...
@  Arti/W-wa : (28 August 2015 - 10:00 PM) zmieniliście szatę forum to może by i tak zegar ustawić, co?
@  wolfik : (28 August 2015 - 09:02 AM) Szybkość ładowania strony jest dużo większa co daje większy komfort użytkowania