Skocz do zawartości

Polecamy

Zapraszamy do sklepu

Zaprzyjaźnieni

Dobry Wędkarz
ZPW
WWG-Wędkujący Internauci najlepsza strona dla wędkarzy

Zdjęcie

AMURKI I SZCZUPACZEK

59 odpowiedzi w tym temacie

#1 tomek wedkarz

tomek wedkarz

Weteran

• Members
  • 698 postów

Napisano 08 June 2006 - 02:01 PM

WKLEJAM ZDJęCIA PONIEWAż SłYSZE ZE łOWIE DUZE RYBY I NIBY TO ZMYśLAM
OTO ONE :
AMUR na pierwszym zdjęciu ten większy ma 23
kilo , ten pod nim 15kg.
SZCZUPAK ma 15,5kg.
OSTATNI AMUR 17,5 kg.

chciałbym zdjęcia zadedykować rzecznej lynie poniewaz to on mi nie wierzył
dodam że amury te dwa pierwsze prezentuje kolega.

icon_wink.gif
połamania kija

#2 Codiusz

Codiusz

Weteran

• Members
  • 171 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo

Napisano 08 June 2006 - 02:10 PM

Piękne rybcie, na prawdę piękne icon_exclaim.gif Powiedziałbym że niezłe klocki icon_biggrin.gif Gratulacje icon_smile.gif
Jedno mnie tylko irytuje, fak że ktoś komuś zarzuca że zmyśla...uważam że jest to trochę nie w porządku, ale to tylko moje skromne zdanie icon_wink.gif
...

#3 VooDoo

VooDoo

Weteran

• Members
  • 979 postów

Napisano 08 June 2006 - 02:11 PM

O moj boze ale wielkoludy icon_surprised.gif Zglosiles tego szczupaka do wedkarza polskiego lub gdzie indziej ??

ciekawe ułozenie wedki macie w wodzie icon_biggrin.gif trzeba wyprobowac icon_smile.gif
user posted image

#4 tomek wedkarz

tomek wedkarz

Weteran

• Members
  • 698 postów

Napisano 08 June 2006 - 02:15 PM

QUOTE(VooDoo)
O moj boze ale wielkoludy icon_surprised.gif Zglosiles tego szczupaka do wedkarza polskiego lub gdzie indziej ??

ciekawe ułozenie wedki macie w wodzie icon_biggrin.gif trzeba wyprobowac icon_smile.gif

nie zgłaszałem , ale mam zamiar go zgłosić do konkursu Storma .
szczup rozgioł kotwice i kołka łącznikowe .
PS :nie piszczie prosze jednego słowa tylko jesli juz to coś więcej icon_wink.gif
a poza tym moge jeszcze zgłosić icon_wink.gif
połamania kija

#5 PeTeR_15

PeTeR_15

Weteran

• Members
  • 572 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo:D

Napisano 08 June 2006 - 03:15 PM

Ja mam do Ciebie takie pytanko, czy te rybki na pierwszym zdjęciu zostały złowione na wędkę czy w sieć icon_question.gif Bo tak wygląda to jakby ten drygi amurek był w sieci icon_twisted.gif icon_confused.gif aha i jeszcze jedno czemu nie zrobiłeś sobie fotek ze swoimi okazami amurów icon_confused.gif Nie bądź zły ale ja tylko mówię co widze icon_razz.gif
http://s7.bitefight.pl/c.php?uid=32876 Każde Wasze kliknięcie pomaga mi się rozwijać. W tej grze nazywam się PLANT i jestem wampirem. Dołączcie do niej jako wampiry, a służe Wam pomocą na servie 7 :)

#6 lukaszkondrusik

lukaszkondrusik

Weteran

• Members
  • 116 postów
  • Zainteresowania:Zapalony wędkarz

Napisano 08 June 2006 - 03:21 PM

na BanK to jest siec bo na podbierak to mi nie wygląda!!!!
PRECZ!!! Z!!!! KŁUSOWNICTWEM!!!! Brać wędki i tylko Sportowo!!!

#7 Guest_Kuba_*

Guest_Kuba_*
  • Guests

Napisano 08 June 2006 - 03:26 PM

Witam

Nie myśl sobie że chcę nabijać posty icon_smile.gif Po prostu muszę napisać że te ryby to naprawdę piękne sztuki, robią wrażenie.

Chciałem się jeszcze spytać, oczywiście jeśli mogę, gdzie złowiłeś te amury, jaka była przynęta oraz zanęta i oczywiście czy wymagały długotrwałego nęcenia ?

Pozdrawiam
Kuba

#8 adams1999

adams1999

Szajbus

• Members
  • 2099 postów
  • Zainteresowania:Cyprinus Carpio

Napisano 08 June 2006 - 03:27 PM

może w siatce tylko je trzymał bo do takiej normalnie się nie mieściły
ale mi te zdjęcia wyglądają jak by były z gazety albo były zrobione bardzo dawno temu a tak po za tym to chyba ładnie im po dodawałeś icon_smile.gif bo sam łowiłem amury podobnych rozmiarów i nie ważyły 23kg tylko 12kg
a ten szczupak spory ale na 15kg to mi nie wygląda jaką miał długość i kiedy był złowiony i gdzie

#9 tomek wedkarz

tomek wedkarz

Weteran

• Members
  • 698 postów

Napisano 08 June 2006 - 03:40 PM

a wiec tak :
to nie jest sieć , tylko taka siatka , bo w normalną sie nie mieściły .
teraz kupilem na zamówienie duzy worek karpiowy to problemu nie będzie .
ryby są oczywiście złowione na wędke , jakość jest słaba bo przerabiałem je na skanerze (były robione normalnym aparatem).

I PROSZę NIE PISAć POSTóW żE RYBY NIE WYGLąDAJą NA TAKIE bo nie mam zamiaru nic nikomu udowadniać .

jak nie chcesz to nie wierz .
sztuki poszczególne są podpisane .
zanętą była kukurydza i kulki proteinowe .
nęciliśmy przez jakies 2 tygodnie + nęcenie w trakcie łowienie (jakies kolejne 3 tygodnie)
to oczywiscie tylko niektore ryby.
na pierwszym zdjęciu rybe prezentuje kolega , poniewaz ,moje zdjęcie z tą rybą wyszło zamazane .
Zbiornik to mała tajemnica , ale widać ze to wielka zaporówka
do łukasza:nie oskarżaj kogoś jak nie wiesz jak te ryby były złowione .
do adamsa :szczup był złowiony w pewnym zbiorniku , przy kamiennej wyspie , kt. łączyła dwie zatoki na popera SALMO. tego dnia tylko ze rano wyjąłem z tamtąd szczupa 6 kg.
jak cos to zapraszam na rybki icon_wink.gif
połamania kija

#10 PeTeR_15

PeTeR_15

Weteran

• Members
  • 572 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo:D

Napisano 08 June 2006 - 03:43 PM

Aha spox, zwracam honor icon_smile.gif
http://s7.bitefight.pl/c.php?uid=32876 Każde Wasze kliknięcie pomaga mi się rozwijać. W tej grze nazywam się PLANT i jestem wampirem. Dołączcie do niej jako wampiry, a służe Wam pomocą na servie 7 :)

#11 tomek wedkarz

tomek wedkarz

Weteran

• Members
  • 698 postów

Napisano 08 June 2006 - 03:47 PM

QUOTE(adams1999)
może w siatce tylko je trzymał bo do takiej normalnie się nie mieściły
ale mi te zdjęcia wyglądają jak by były z gazety albo były zrobione bardzo dawno temu a tak po za tym to chyba ładnie im po dodawałeś icon_smile.gif bo sam łowiłem amury podobnych rozmiarów i nie ważyły 23kg tylko 12kg
a ten szczupak spory ale na 15kg to mi nie wygląda jaką miał długość i kiedy był złowiony i gdzie

nawet nie wiesz jakich rozmiarów były a juz jakies domysły icon_mad.gif
jak na tą wage , rzeczywiście ryby są "krótkie "[/url]
połamania kija

#12 lukaszkondrusik

lukaszkondrusik

Weteran

• Members
  • 116 postów
  • Zainteresowania:Zapalony wędkarz

Napisano 08 June 2006 - 03:55 PM

no i poco odrazu się drzeć jak stare prześceiradło spoko nie wiedziałem zwracam honor nigdy takich duzych ryb nie łapałem i wszystkie zawsze mi się miesciły w moim sadzyku icon_confused.gif SORRY icon_wink.gif
PRECZ!!! Z!!!! KŁUSOWNICTWEM!!!! Brać wędki i tylko Sportowo!!!

#13 Kazio

Kazio

Weteran

• Members
  • 347 postów

Napisano 08 June 2006 - 04:34 PM

Jezusicku... co za bydle... a raczej bydlaki... Piękne WIELKIE ryby. Te dwa pierwsze amury troche sztywne... hehe Ja nawet nie wiedzialem że istbnieją takie wielkie ryby hehe nie no żartuje GRATULACJE
"Wędkarstwo... ty ry ty ty ty I'm Love it" :D

#14 spinn

spinn

Weteran

• Members
  • 172 postów

Napisano 08 June 2006 - 07:18 PM

Gratuluje pięknych rybek. Musiałeś mieć z nimi świetną zabawę przy holu.

#15 gregorio

gregorio

Weteran

• Members
  • 178 postów
  • Zainteresowania:wedkarstwo

Napisano 08 June 2006 - 08:04 PM

kiedy złapałes szczupaka?
w tym roku?

pozdro

#16 rzeczka lyna

rzeczka lyna

Weteran

• Members
  • 466 postów

Napisano 08 June 2006 - 08:47 PM

hmmm nio dobra rybki mogą być, na tym 1 zdjeciu to mi ten "Pan" wyglada na twojego dziadzia a nie kolegę, choć tez mam kolegów po 50 lat i wiecej .
Ps : fajne loczki nie myślałes o zrobieniu dreadów icon_smile.gif icon_razz.gif
weekend bez wędki to weekend zmarnowany...
pozdrawiam Tomasz

Sklep Wędkarski "Ryb iOgon"

#17 tomek wedkarz

tomek wedkarz

Weteran

• Members
  • 698 postów

Napisano 08 June 2006 - 09:35 PM

QUOTE(rzeczka lyna)
hmmm nio dobra rybki mogą być, na tym 1 zdjeciu to mi ten \"Pan\" wyglada na twojego dziadzia a nie kolegę, choć tez mam kolegów po 50 lat i wiecej .
Ps : fajne loczki nie myślałes o zrobieniu dreadów icon_smile.gif icon_razz.gif

wystarczy że ty masz icon_razz.gif
włosy mam ścięte na krótko icon_wink.gif
a to jest moj kolega z wypraw karpiowych a nie dziadek , moze nie jest mlody ale wiedze ma że hoho... icon_biggrin.gif
połamania kija

#18 rzeczka lyna

rzeczka lyna

Weteran

• Members
  • 466 postów

Napisano 08 June 2006 - 10:54 PM

żeby nie było zmieniam post, i PRZEPRASZAM Tomasza jeżeli go uraziłem , to się więcej nie powtórzy,

ps: jak bym miał takie łowiska też bym za pewne takie łapał, ale dopiero u mnie na łowiskach zaczęto zapuszczać amura i tym podobne rybki..
weekend bez wędki to weekend zmarnowany...
pozdrawiam Tomasz

Sklep Wędkarski "Ryb iOgon"

#19 Killerek 27

Killerek 27

Weteran

• Members
  • 203 postów

Napisano 08 June 2006 - 11:17 PM

i już dogryzanie:/ Panowie dajcie juz spokój....
Komendant Grupy Terenowej SSR koła nr 32 Warszawa

#20 spinn

spinn

Weteran

• Members
  • 172 postów

Napisano 09 June 2006 - 07:55 AM

Ludzie to się zaczyna robic śmieszne, wystarczy że gość umieszcza zdjęcia naprawdę ładnych rybek i zaraz rzesza wszystkowiedzących
pseudo wędkarzy, którzy o podobnych wynikach nawet nie marzą zaczyna sie przypieprzać. A to siatka nie taka, a to 5 wędek, a to długość, a ciężar, zaraz ktoś napisze że ubrany był wieśniacko i dlatego nie mógł ich złapać.
DELIKATNY APEL :
ZAMIAST WYPISYWAĆ DYRDYMAŁY IDŹCIE NAD WODĘ DOSKONALCIE TECHNIKE, ZDOBYWAJCIE WIEDZĘ A WYNIKI PRZYJDĄ Z CZASEM.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Toggle shoutbox Shoutbox

@  Arti/W-wa : (31 August 2015 - 10:00 PM) Co do mobilnej wersji strony - to chyba najważniejsza zmiana, faktycznie
@  Arti/W-wa : (31 August 2015 - 10:00 PM) zobaczymy jak search będzie działał, jakoś nie korzystałem jeszcze - zawsze szukam na piechotę :P
@  wolfik : (29 August 2015 - 09:40 AM) @Arti/W-wa no i chyba najwazniejsza rzecz - responsywna wersja strony (mobilna)
@  wolfik : (29 August 2015 - 08:18 AM) @Arti/W-wa ficzery, ot chociażby rozbudowany i dobrze działający:
http://www.splawik.c...arch_app=forums
@  wolfik : (29 August 2015 - 07:42 AM) @Arti/W-wa przyprowadź kolegów, będzie nas więcej :)
@  wolfik : (29 August 2015 - 07:41 AM) @Arti/W-wa czas ustawiasz sobie sam w panelu.
@  Arti/W-wa : (28 August 2015 - 10:09 PM) z resztą, co tu sprzątać? środek sezonu a tu 50 aktywnych użytkowników (w ciągu ostatnich 5 minut)

1 użytkowników, 49 gości, 0 anonimowych
@  Arti/W-wa : (28 August 2015 - 10:06 PM) @wolfik, jakie to ficzery wpływają teraz na większą użyteczność forum? Bo z punktu widzenia zwykłego usera nie widzę żadnych, może w panelu moderatorskim jest coś więcej ale nie widzę, żeby tu ktokolwiek sprzątał.. :P Ot, po prostu ktoś ziścił swoją zachcewankę a reszta musi się przyzwyczaić...
@  Arti/W-wa : (28 August 2015 - 10:00 PM) zmieniliście szatę forum to może by i tak zegar ustawić, co?
@  wolfik : (28 August 2015 - 09:02 AM) Szybkość ładowania strony jest dużo większa co daje większy komfort użytkowania
@  wolfik : (28 August 2015 - 09:01 AM) @OLEK NAUTIC przyzwyczaisz się, po tylu latach patrzenia na stara wersję też na początku wydawało mi się dziwnie, ale po 2 dniach zacząłem odkrywać i doceniać nowe :)
@  OLEK NAUTIC : (28 August 2015 - 07:43 AM) Dla mnie stare forum było bardziej przejrzyste, to moje zdanie. Szybkość? Do pisania i czytania postów?
@  OLEK NAUTIC : (28 August 2015 - 07:38 AM) @wolfik przecież sam wiesz, że nie chodzi o przerost w angielskim
@  wolfik : (27 August 2015 - 02:25 PM) Pod względem użyteczności jesteśmy teraz lata świetlne do przodu. Poklikasz trochę i sam zobaczysz, że jest o wiele wygodniej i czytelniej niz było.
No i szybciej.
@  wolfik : (27 August 2015 - 02:23 PM) @OLEK NAUTIC brak spolszczenia w niektórych miejscach jest przerostem formy nad treścią ? :)
@  OLEK NAUTIC : (27 August 2015 - 12:01 PM) Jak dla mnie to forma przerosła treść w nowej odsłonie forum. Poprzednie było bardziej przejrzyste, daty i godziny mogły być polskie. Teraz wszystko przypomina inne forum. Takie skromne moje zdanie. Teraz chciałem wysłać lub opublikować a tu SHOUT
@  wolfik : (27 August 2015 - 08:57 AM) @BartasL2 dzięki :)
@  BartasL2 : (26 August 2015 - 04:48 PM) No no robi wrażenie:) pewnie sporo pracy kosztowała ta zabawa ale musze przyznać ze jest dużo lepiej :)
@  wolfik : (26 August 2015 - 12:13 PM) niespecjalnie jest tez możliwość robienia tutaj grup
@  wolfik : (26 August 2015 - 12:12 PM) do tej pory było to mało używane medium