Skocz do zawartości

Sklep Dragon

Polecamy

Zapraszamy do sklepu

Zaprzyjaźnieni

Dobry Wędkarz
ZPW
WWG-Wędkujący Internauci najlepsza strona dla wędkarzy

Zdjęcie

Na Amura - Pływająca Czy Tonąca?

13 odpowiedzi w tym temacie

#1 Garfield

Garfield

Weteran

• Members
  • 475 postów

Napisano 23 May 2006 - 08:36 PM

Jak waszym zdnaiem będzie lepiej podana kulka na karpia i amura pływaąca czy tonąca a może bałwanek??

#2 urbichampion

urbichampion

Weteran

• Members
  • 629 postów
  • Zainteresowania:wędkarstwo:)

Napisano 23 May 2006 - 08:57 PM

ja polecam tonaca:)

#3 tomek wedkarz

tomek wedkarz

Weteran

• Members
  • 698 postów

Napisano 25 May 2006 - 12:36 PM

ja polecam napewno pływającą!!!!!!!
nie stosuj bałwanka , jezeli sie szykujesz na amura bo on często urywa tylko jedną kulke icon_biggrin.gif
stosuj jedną -pływającą
połamania kija

#4 Garfield

Garfield

Weteran

• Members
  • 475 postów

Napisano 25 May 2006 - 12:39 PM

A może ktoś wie jak zawiązać kilka przyponów do kulek pływających (różnymi sposobami) . Do tej pory łapałem na tonące ale czs spróbować na pływające icon_smile.gif

#5 Longwa

Longwa

Wędkarz

• Members
  • 70 postów
  • Zainteresowania:wedkarstwo

Napisano 26 May 2006 - 05:11 PM

Na stronie ''CARP PASION'' znajdziesz wszystkie wiadomości na ten temat.

#6 tomek wedkarz

tomek wedkarz

Weteran

• Members
  • 698 postów

Napisano 26 May 2006 - 08:39 PM

ja robiętakie przypony na pływające na amura .
przypon z zyłki , hak 1/0 , dowiązuje włos z plecionki i zakładam jedną kulke .
na karpia mozesz dac 2 kulki , ale jak w lowisku występują amury to daj jedna bo mogą też podejść icon_cool.gif
połamania kija

#7 Garfield

Garfield

Weteran

• Members
  • 475 postów

Napisano 26 May 2006 - 09:09 PM

1/0 nie zaduzy mi 2 wydaje się ogromna i myśle że z amurem nie będzie problemu z zacięciem a niektórzy stosują 4.

#8 tomek wedkarz

tomek wedkarz

Weteran

• Members
  • 698 postów

Napisano 27 May 2006 - 11:54 AM

zalezy jakie wielkości stosujesz przynęty ... napisz na co lowisz itp.
w moim lowisku wystepują amury ponad 30 kg. takze stosuje 1/0 , a jak wezmie amur ok 12 kg. to i tak to jest mały ;p
połamania kija

#9 PeTeR_15

PeTeR_15

Weteran

• Members
  • 572 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo:D

Napisano 27 May 2006 - 05:30 PM

zalezy jakie wielkości stosujesz przynęty ... napisz na co lowisz itp.
w moim lowisku wystepują amury ponad 30 kg. takze stosuje 1/0 , a jak wezmie amur ok 12 kg. to i tak to jest mały ;p

Jaki to zbiornik??

#10 tomek wedkarz

tomek wedkarz

Weteran

• Members
  • 698 postów

Napisano 27 May 2006 - 07:35 PM

mam pewien, kto nie zna jego dna czy odpowiednich miejsc to złowi nie wiele icon_cool.gif
gdzie mieszkasz Piter ?
połamania kija

#11 PeTeR_15

PeTeR_15

Weteran

• Members
  • 572 postów

Napisano 27 May 2006 - 08:17 PM

W Nowinach nieopodal Częstochowy icon_smile.gif
http://s7.bitefight.pl/c.php?uid=32876 Każde Wasze kliknięcie pomaga mi się rozwijać. W tej grze nazywam się PLANT i jestem wampirem. Dołączcie do niej jako wampiry, a służe Wam pomocą na servie 7 :)

#12 tomek wedkarz

tomek wedkarz

Weteran

• Members
  • 698 postów

Napisano 27 May 2006 - 08:47 PM

wiele osób z częstochowy jeździ na mój zbiornik za dużymi karpiami oraz wielkimi amurami icon_wink.gif ,to profesjonaliści , chdociaż częśto podrzucają zestawy pod nasze icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif
juz wiesz co to za zbiornik icon_question.gif
połamania kija

#13 PeTeR_15

PeTeR_15

Weteran

• Members
  • 572 postów

Napisano 27 May 2006 - 09:21 PM

Niestety nie jestem profesjonalistą więc raczej nie wiem icon_sad.gif Patrzałem na mapkę i widziałem tam jedynie zbiornik koło Zakrzewu (też mam niedalako miescowość Zakrzew icon_smile.gif) Jeśli chodzi o to to ja jestem kulturalnym wędkarzem i jeśli na łowisku nie ma miejsca na wędkowanie wole poczekoć niż pchać się komuś na "podwórko" icon_biggrin.gif
http://s7.bitefight.pl/c.php?uid=32876 Każde Wasze kliknięcie pomaga mi się rozwijać. W tej grze nazywam się PLANT i jestem wampirem. Dołączcie do niej jako wampiry, a służe Wam pomocą na servie 7 :)

#14 tomek wedkarz

tomek wedkarz

Weteran

• Members
  • 698 postów

Napisano 28 May 2006 - 11:12 AM

to jest zbiornik jeziorsko icon_cool.gif
połamania kija

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Toggle shoutbox Shoutbox

@  Astarot : (02 September 2015 - 08:54 PM) wolfik wywal te reklame Raven Fishingu no chyba droższy to już jest tylko bass w Warszawie...
@  wolfik : (02 September 2015 - 11:04 AM) @przemowlkp tu jest pewien problem, gdyz nowa wersja zaskoczyła mnie możliwościami konfiguracji i nadal nie udało mi sie znaleźć miejsca, w którym to się zmienia :)
Ale cały czas szukam
@  przemowlkp : (02 September 2015 - 09:40 AM) główni uzytkownicy to Polacy, żyjemy w Polsce, mówimy po polsku, więc chciałbym aby daty na tej stronce którą dość rególarnie odwiedzamrównież były po Polsku. pozdrawiam
@  przemowlkp : (02 September 2015 - 09:39 AM) witam, czy można by zmienić daty z angielskich na Polskie
@  wolfik : (01 September 2015 - 01:29 PM) @esox2b to nie jest reanimacja tylko zmiana :)
@  esox2b : (01 September 2015 - 12:26 PM) Dzięki za wyjaśnienie co znaczy "gość" i "użytkownicy". Jeśli około czterdziestu użytkowników (z grona ponad 13700 zarejestrowanych) to nic dziwnego... Trudno nie zauważyć - z przykrością - że forum ma tendencję do zaniku. Naprawdę chciałbym aby zmiany te przyczyniły się do większej aktywacji Forum. Obawiam się, że to nieco spóźniona reanimacja.Ponieważ to nie miejsce na polemikę ... kończę i Pozdrawiam !
@  wolfik : (01 September 2015 - 11:08 AM) @esox2b ale co w tym dziwnego? Użytkownicy to zalogowani, goście to niezalogowani.
Pokazuje statystyke za ostatnie 5 minut
@  esox2b : (01 September 2015 - 10:46 AM) Przed chwilą było 0 użytkowników i 39 gości ... To chyba nie przez zmiany na forum?
@  Arti/W-wa : (31 August 2015 - 10:00 PM) Co do mobilnej wersji strony - to chyba najważniejsza zmiana, faktycznie
@  Arti/W-wa : (31 August 2015 - 10:00 PM) zobaczymy jak search będzie działał, jakoś nie korzystałem jeszcze - zawsze szukam na piechotę :P
@  wolfik : (29 August 2015 - 09:40 AM) @Arti/W-wa no i chyba najwazniejsza rzecz - responsywna wersja strony (mobilna)
@  wolfik : (29 August 2015 - 08:18 AM) @Arti/W-wa ficzery, ot chociażby rozbudowany i dobrze działający:
http://www.splawik.c...arch_app=forums
@  wolfik : (29 August 2015 - 07:42 AM) @Arti/W-wa przyprowadź kolegów, będzie nas więcej :)
@  wolfik : (29 August 2015 - 07:41 AM) @Arti/W-wa czas ustawiasz sobie sam w panelu.
@  Arti/W-wa : (28 August 2015 - 10:09 PM) z resztą, co tu sprzątać? środek sezonu a tu 50 aktywnych użytkowników (w ciągu ostatnich 5 minut)

1 użytkowników, 49 gości, 0 anonimowych
@  Arti/W-wa : (28 August 2015 - 10:06 PM) @wolfik, jakie to ficzery wpływają teraz na większą użyteczność forum? Bo z punktu widzenia zwykłego usera nie widzę żadnych, może w panelu moderatorskim jest coś więcej ale nie widzę, żeby tu ktokolwiek sprzątał.. :P Ot, po prostu ktoś ziścił swoją zachcewankę a reszta musi się przyzwyczaić...
@  Arti/W-wa : (28 August 2015 - 10:00 PM) zmieniliście szatę forum to może by i tak zegar ustawić, co?
@  wolfik : (28 August 2015 - 09:02 AM) Szybkość ładowania strony jest dużo większa co daje większy komfort użytkowania
@  wolfik : (28 August 2015 - 09:01 AM) @OLEK NAUTIC przyzwyczaisz się, po tylu latach patrzenia na stara wersję też na początku wydawało mi się dziwnie, ale po 2 dniach zacząłem odkrywać i doceniać nowe :)
@  OLEK NAUTIC : (28 August 2015 - 07:43 AM) Dla mnie stare forum było bardziej przejrzyste, to moje zdanie. Szybkość? Do pisania i czytania postów?