Skocz do zawartości

Polecamy

Zapraszamy do sklepu

Zaprzyjaźnieni

ZPW
WWG-Wędkujący Internauci najlepsza strona dla wędkarzy

Zdjęcie

Octbox

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 fOkUsSsS

fOkUsSsS

Weteran

• Members
  • 233 postów

Napisano 10 December 2010 - 04:43 PM

Witam
Mam takie pytanko spotkal sie moze ktos lub ma kombajn firmy nordictakle?? warto dac 1400 zl za to ?? pozdrawiam

http://allegro.pl/ko...1318812218.html

#2 Bezel1994

Bezel1994

Weteran

• Members
  • 417 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo, rowery i traki.

Napisano 10 December 2010 - 10:22 PM

Niestety nie miałem styczności z tym kombajnem ale przymierzałem się do jego kupna z powodu na bardzo ciekawa konfigurację i możliwości tego kombajnu. Tyle co rozmawiałem ze znajomymi to mówili mi ze warto bo cena nie jest duża w porównaniu do wielu colmic-ów, sensas-ów itd. NIe kupiłem go tylko z powodu na to ze udało mi się kupić kombajn od znajomego w super stanie (używany jedem sezon) za małą kasę.

"Treningi i jeszcze raz treningi przepis na sukces na zawodach"
"Sprzęt wędkarza nie czyni, lecz jego umiejętności"
Tyczka nie oddam nigdy

#3 fOkUsSsS

fOkUsSsS

Weteran

• Members
  • 233 postów

Napisano 10 December 2010 - 10:37 PM

no ja wlasnie sie zastanawiam. Tam w zestawie jest juz prawie wszystko lacznie z balkonem tylko zastanawiam sie czy to nie za tanio, bo co tanie to drogie:/ szkoda ze nikt z Was niemial z nim stycznosci :/
pozdrawiam

#4 Bezel1994

Bezel1994

Weteran

• Members
  • 417 postów

Napisano 10 December 2010 - 10:52 PM

Właśnie to jest to. Może być tez to ze firma chce dopiero się wdrożyć i dlatego jest tak tanio. Szkoda ze sprzedający nie jest z Pl bo można by podejść i zobaczyć ten kombajn i go ocenić. Na zdjęciach wygląda super, i jest ogólnie ciekawie zrobiony najbardziej mi się podoba to ze mocowanie nóg znajduje się na dole kosza przynajmniej nogi się nie będą rozjeżdzać w czasie łowienia (taki problem występuje w koszach robinsona).
Pozdrawiam

Tyczka nie oddam nigdy

#5 fOkUsSsS

fOkUsSsS

Weteran

• Members
  • 233 postów

Napisano 11 December 2010 - 09:24 AM

dobrze wiedziec ze jest taki problem w koszach robinsona bo nad nimi tez sie zastanawialem, ale jakos wolalbym juz komplet zeby sie nie pierdzielic w dobieranie pozostalych akcesorjow.

#6 erdeef

erdeef

Weteran

• Members
  • 486 postów

Napisano 11 December 2010 - 02:24 PM

rok temu stałem przed podobnym dylematem ale na szczęście wybrałem kosz Matchpro III nie jest to rive ale jeśli chcę się mieć coś co jest w istocie mniejszym ST to mój wybór był idealny i nie żałuje każdej wydanej złotówki!
co się tyczy octbox'a miałem z nim styczność i fakt że ma wszystko przemawia na plus niestety to nie jest lekka konstrukcja cóż coś za coś
sam wolę dobrać sobie balkon czy uchwyty bo to najlepsze z rozwiązań
lepiej kup gołego rive club niż tego octboxa rive to rive poza tym z czasem go udoskonalisz wedle własnych potrzeb co w niektórych kombajnach graniczy z cudem

#7 fOkUsSsS

fOkUsSsS

Weteran

• Members
  • 233 postów

Napisano 11 December 2010 - 07:54 PM

no moze i racja z tym ze to wiaze sie z wiekszymi kosztami, a ten octbox jest juz tak jak mowilem kompletny. to ze jest ciezki to mi wogole nie przeszkadza, gdyz ja jestem wygodnym wedkazem i zawsze mam samochod pod reka icon_smile.gif a kilka razy na zawodach(bo nie na kazde stanowisko uda sie dojechac) to przeboleje icon_razz.gif
pozdrawiam

#8 Bezel1994

Bezel1994

Weteran

• Members
  • 417 postów

Napisano 11 December 2010 - 11:41 PM

To teraz FOkUsSsS musisz się dobrze zastanowić. Ja na Twoim miejscu brał bym nordictakle-a tym bardziej że waga Ci nie robi bo masz auto a poza tym jest też dostępny system transportowy który jest bardzo fajny.
Pozdro

Tyczka nie oddam nigdy

#9 fOkUsSsS

fOkUsSsS

Weteran

• Members
  • 233 postów

Napisano 14 December 2010 - 03:35 PM

Witam
Chcialem sie pochwalic icon_smile.gif kupilem ten kombajn i to nie drogo icon_smile.gif udalo mi sie wygrac aukcje 710 zl
tylko ze przelew ku....a 140 zl :/ ........bo to polska.....

pozdrawiam

#10 Bezel1994

Bezel1994

Weteran

• Members
  • 417 postów

Napisano 14 December 2010 - 08:28 PM

Gratuluje zakupu, jak dojdzie to liczę mały opis i zdjęcia icon_smile.gif.
Pozdro icon_wink.gif

Tyczka nie oddam nigdy

#11 erdeef

erdeef

Weteran

• Members
  • 486 postów

Napisano 15 December 2010 - 01:25 PM

CYTAT(fOkUsSsS @ wto, 14 gru 2010 - 06:35) Wyświetl post
Witam
Chcialem sie pochwalic icon_smile.gif kupilem ten kombajn i to nie drogo icon_smile.gif udalo mi sie wygrac aukcje 710 zl
tylko ze przelew ku....a 140 zl :/ ........bo to polska.....

pozdrawiam

gratki dobry wybór icon_smile.gif

#12 fOkUsSsS

fOkUsSsS

Weteran

• Members
  • 233 postów

Napisano 15 December 2010 - 04:30 PM

no na fotkach wyglada swietnie icon_smile.gif zobaczymy jak sie bedzie prezentowal w realu

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Toggle shoutbox Shoutbox

@  wolfik : (29 August 2015 - 09:40 AM) @Arti/W-wa no i chyba najwazniejsza rzecz - responsywna wersja strony (mobilna)
@  wolfik : (29 August 2015 - 08:18 AM) @Arti/W-wa ficzery, ot chociażby rozbudowany i dobrze działający:
http://www.splawik.c...arch_app=forums
@  wolfik : (29 August 2015 - 07:42 AM) @Arti/W-wa przyprowadź kolegów, będzie nas więcej :)
@  wolfik : (29 August 2015 - 07:41 AM) @Arti/W-wa czas ustawiasz sobie sam w panelu.
@  Arti/W-wa : (28 August 2015 - 10:09 PM) z resztą, co tu sprzątać? środek sezonu a tu 50 aktywnych użytkowników (w ciągu ostatnich 5 minut)

1 użytkowników, 49 gości, 0 anonimowych
@  Arti/W-wa : (28 August 2015 - 10:06 PM) @wolfik, jakie to ficzery wpływają teraz na większą użyteczność forum? Bo z punktu widzenia zwykłego usera nie widzę żadnych, może w panelu moderatorskim jest coś więcej ale nie widzę, żeby tu ktokolwiek sprzątał.. :P Ot, po prostu ktoś ziścił swoją zachcewankę a reszta musi się przyzwyczaić...
@  Arti/W-wa : (28 August 2015 - 10:00 PM) zmieniliście szatę forum to może by i tak zegar ustawić, co?
@  wolfik : (28 August 2015 - 09:02 AM) Szybkość ładowania strony jest dużo większa co daje większy komfort użytkowania
@  wolfik : (28 August 2015 - 09:01 AM) @OLEK NAUTIC przyzwyczaisz się, po tylu latach patrzenia na stara wersję też na początku wydawało mi się dziwnie, ale po 2 dniach zacząłem odkrywać i doceniać nowe :)
@  OLEK NAUTIC : (28 August 2015 - 07:43 AM) Dla mnie stare forum było bardziej przejrzyste, to moje zdanie. Szybkość? Do pisania i czytania postów?
@  OLEK NAUTIC : (28 August 2015 - 07:38 AM) @wolfik przecież sam wiesz, że nie chodzi o przerost w angielskim
@  wolfik : (27 August 2015 - 02:25 PM) Pod względem użyteczności jesteśmy teraz lata świetlne do przodu. Poklikasz trochę i sam zobaczysz, że jest o wiele wygodniej i czytelniej niz było.
No i szybciej.
@  wolfik : (27 August 2015 - 02:23 PM) @OLEK NAUTIC brak spolszczenia w niektórych miejscach jest przerostem formy nad treścią ? :)
@  OLEK NAUTIC : (27 August 2015 - 12:01 PM) Jak dla mnie to forma przerosła treść w nowej odsłonie forum. Poprzednie było bardziej przejrzyste, daty i godziny mogły być polskie. Teraz wszystko przypomina inne forum. Takie skromne moje zdanie. Teraz chciałem wysłać lub opublikować a tu SHOUT
@  wolfik : (27 August 2015 - 08:57 AM) @BartasL2 dzięki :)
@  BartasL2 : (26 August 2015 - 04:48 PM) No no robi wrażenie:) pewnie sporo pracy kosztowała ta zabawa ale musze przyznać ze jest dużo lepiej :)
@  wolfik : (26 August 2015 - 12:13 PM) niespecjalnie jest tez możliwość robienia tutaj grup
@  wolfik : (26 August 2015 - 12:12 PM) do tej pory było to mało używane medium
@  Dinet : (26 August 2015 - 12:02 PM) ciekawy jestem jak zda egzamin jeden Shoutbox dla wszystkich grup wedkarskich, ale to czas pokaże
@  Dinet : (26 August 2015 - 11:59 AM) no pracy pewnie moc, ale efekt osiągniety :)