Skocz do zawartości

Sklep Dragon

Polecamy

Zapraszamy do sklepu

Zaprzyjaźnieni

Dobry Wędkarz
ZPW
WWG-Wędkujący Internauci najlepsza strona dla wędkarzy

Zdjęcie

Kraków I Okolice

2645 odpowiedzi w tym temacie

#461 orni007

orni007

Weteran

• Members
  • 159 postów

Napisano 15 March 2008 - 08:15 PM

Witam
czy łowił już ktoś w tym sezonie na kanale ciepłej wody w nowej hucie??? Wybieram sie za niedługo sprawdzić czy karpie sie już ruszyły Jak ktos był to prosze o info co słychac na kanale

#462 Rafał78

Rafał78

Początkujący

• Members
  • 8 postów

Napisano 16 March 2008 - 12:35 PM

Powitać , mój pierwszy post na tym forum . Wczoraj byłem na rabie w okolicach Gdowa na pstrąga ale niestety powrót "o kiju" , polecam łowisko bardzo fajne z tym że uwaga jadąc od Krakowa-Wieliczki łowić możemy po lewej stronie od mostu w Gdowie aż do ujścia do Wisły, na prawo aż do mostu w Dobczycach jest odcinek "no kill" kolegów z koła "Przyjaciół Raby" , z tego co wiem ( mam kilku kolegów w tym kole ) to w ostatnim miesiącu były jakieś zarybienia więc warto popykać na Rabie .

ps.Dzięki kolegom z tego koła na Rabie ciężko uświadczyć kłusola bo praktycznie prawie każdy tam jest strażnikiem , dlatego nad Rabą warto przestrzegać przepisów.
Do tego odcinek jest "żywy" czyli widać że ludzie z koła tam sprzątają ( choćby nawet dziś tj.16.03 jest akcja kontroli i sprzątania) na prawdę warto się zainteresować tym odcinkiem od mostu w Gdowie do mostu w Dobczycach ( jeżeli ktoś bardzo chce połowić i jest w stanie dopłacić 90 zł za odcinek specjalny ) a jeżeli w ramach zwykłej składki to odcinek od mostu w Gdowie w przeciwną stronę .
Mam nadzieje że bardzo nie namieszałem w swoim pierwszym poście na tym forum icon_smile.gif

Użytkownik Rafał78 edytował ten post 16 March 2008 - 12:37 PM

#463 Rafał78

Rafał78

Początkujący

• Members
  • 8 postów

Napisano 16 March 2008 - 12:57 PM

CYTAT(BusteR @ czw, 17 sty 2008 - 20:23) Wyświetl post
Szanowni koledzy gdzie moge zapolowac na szczupaka lub sandacza w krakowie ?? Znacie jakies dobre miejsca ????

Kolego BusteR z tego co wiem to fajne miejsce sandaczowe mało znane ( chyba ) to jest odcinek od zapory Łączanch do Tyńca , dużo ludzi narzeka na "mięsożernych" ślązaków w tamtych okolicach ( i fakt maja racje bo jest ich sporo i trzepią wszystko co się rusza dosłownie ) ale warto spróbować porzucać od tej zapory do kilometra-dwóch , wiem że kolegi ojciec z Czernichowa wyciągną tam dwa sandaczyki po 6 i 8 kilo na słoninkę icon_smile.gif dokładnie na plasterek słoninki .Pozdrawiam. Jak będziesz chciał tam kiedy pojechać to daj znać możemy pyknąć na nockę albo wczesny ranek razem ,mam tam jedną fajną miejscówkę .

#464 BusteR

BusteR

Weteran

• Members
  • 424 postów
  • Zainteresowania:Sporty walki, Wędkarstwo, Kino, Książki, Podróże, Komputery

Napisano 16 March 2008 - 03:56 PM

Jak tylko skonczy sie ochronny na esoxa, chetnie wyskocze w te rejony icon_smile.gif

Tymczasem usilnie staram sie wyciagnac jakiegos ladnego kropka icon_razz.gif
Spining i Mucha :)

#465 xantia7

xantia7

Początkujący

• Members
  • 6 postów

Napisano 24 March 2008 - 10:45 AM

CYTAT(MARTINHO @ czw, 23 lis 2006 - 23:25) Wyświetl post
serwus,
zapraszam również do dyskusji pozostałych kolegów, na temat ciepłego kanału, wisełki oraz kłusownictwa na naszych "dzikich" krakowskich akwenach

pozdr
mx

pisze tu poraz pierwszy.lowie ryby od 1979r.caly moj wolny czas spedzam niedaleko.moj okreg to wypady od laczan do ujscia raby.wiosna szreniawa.z roku na rok, a pisze tu no powiedzmy o ostatnich 6 sezonach coraz mniej kontaktu z celem naszych wypraw czyli rybami.problem klusownictwa w naszych okolicach jest mi dobrze znany.dzwonienie,proszenie o przyjazd porazka.zato jak czlowiek jest kontrolowany czesto zostaje klusolem z minuty na minute.taki wlasnie przypadek spotkal mnie i kolege po kiju w tamtym roku na stopniu dabie.zostalo stwierdzone ze nie lowimy 200m od stopnia,a od kiedy to jest 200m od urzadzenia hydro...nie wspominajac juz o istnieniu jakichkolwiek tablic.poprostu dostalismy po mandacie i juz.troche sie wkurzylem,bo ja nawet nigdy ryb niezabieram tylko fotka i do wody.na ryby jezdze odpoczac od pracy ,spotkac kumpla po kiju,strzelic fotke rybitwie nad nasza wiselka.w ostatnim sezonie przylozylem sie do skawinki.nawet bylo niezle maj klenie potem brzany ,jakis sumek.niewiem gdzie juz jezdzic,a widze,ze wiekszosc tutaj przezucila sie na lowiska specjalne i komercyjne.ja uwazam jednak ze nie problem zlowic cos w stawie pelnym ryb to troche tak jak w tesco.wiem,ze to tak nie do konca ,ale jestem zdania,ze niema to jak dzika rzeka,w ktorej wszystko moze sie zdarzyc.kiedys chcialem pojezdzic na zawody z moim kolem pzw.no i pojechalem zawody odbywaly sie na ujsciu raby.dwie tury wszystko na wysoki polysk.nawet wyniki mialem niezle 1klenik pare okoni,ale ja nie otym.po skonczeniu zawodow sedziowie zebrali dwa WORY RYB w wiekszosci kleni trafily sie szczupaczki zapytali tylko czy ktos cos bierze nikt oczywiscie niechcial nic zabrac ,bo przeciez wstyd jesc smierdzace ryby i nie uwierzycie te dwa woru pelne ryb wyrzucili w krzaczory nad rzeka.od tej pory nie jezdze z elita wedkarstwa na zawody.wole samotne wyprawy nad szreniawe tez coraz mniej rybna choc niespodzianki sie zdarzaja.z wedkarskim pozdrowieniem ,udanego sezonu2008.xantia7

#466 mirekm

mirekm

Wędkarz

• Members
  • 89 postów

Napisano 24 March 2008 - 11:14 AM

CYTAT(xantia7 @ pon, 24 mar 2008 - 11:45) Wyświetl post
zostalo stwierdzone ze nie lowimy 200m od stopnia,a od kiedy to jest 200m od urzadzenia hydro...nie wspominajac juz o istnieniu jakichkolwiek tablic.poprostu dostalismy po mandacie i juz.troche sie wkurzylem

No chyba nie zapłaciłeś tego mandatu . Ja często jezdziłem w okolice stopnia Kościuszko i bardzo podobały mi się te tereny .
Wprawdzie w tamtym roku tam nie byłem ,lecz w tym na pewno tam zawitam parę razy . Może kiedyś gdzieś się tam spotkamy w okolicach Krakowa icon_wink.gif . Co do zawodów , to zawsze byłem im przeciwny , a twój post tylko mnie w tym utwierdza , choć oczywiście nie wszędzie jest tak tragicznie .

#467 xantia7

xantia7

Początkujący

• Members
  • 6 postów

Napisano 24 March 2008 - 01:29 PM

CYTAT(mirekm @ pon, 24 mar 2008 - 13:14) Wyświetl post
No chyba nie zapłaciłeś tego mandatu . Ja często jezdziłem w okolice stopnia Kościuszko i bardzo podobały mi się te tereny .
Wprawdzie w tamtym roku tam nie byłem ,lecz w tym na pewno tam zawitam parę razy . Może kiedyś gdzieś się tam spotkamy w okolicach Krakowa icon_wink.gif . Co do zawodów , to zawsze byłem im przeciwny , a twój post tylko mnie w tym utwierdza , choć oczywiście nie wszędzie jest tak tragicznie .

jakis kontakt i jedziemy.w moim przypadku dopoki mam czas,bo potem praca na okraglo,ale gdzies nad wiselke i skawinke to go

#468 orni007

orni007

Weteran

• Members
  • 159 postów

Napisano 24 March 2008 - 07:36 PM

Xantia jak możesz to daj mi namiary na jakąs miejscowośc w okolicy ujścia Raby Najlepiej z jakimś wytłumaczeniem dojazdu nad wodę. Podobno sporo tam ciekawych główek?? Nigdy tam nie byłem a chciałbym połazić za kleniami
A jesli chcesz połowić porządne rybki to polecam Dunajec Fakt czasami trafi sie że ryba nie bierze ale przynajmniej widac ją. Te furkoty brzan czy całe stada połyskujących świnek. Trafia sie kapitalny kleń, leszcz czy szczupak. Jak będziesz zainteresowany to pisz chętnie podpowiem Ci gdzie jechać.
Pozdrawiam

#469 Rafał78

Rafał78

Początkujący

• Members
  • 8 postów

Napisano 24 March 2008 - 07:44 PM

kolego xantia mysle że tak jak wielu zgodzę się z tobą o ilości ryb w naszych wodach , a nie wspomnę o kłusolach i ślązakach wszystkobieroących na odcinku łączany-stopień kosciuszko , zamierzam jak tylko zobacze takie sytuacje non stop dzwonic wszedzie gdzie się da a jak to nie pomoże to się wkurze i sam sobie zrobie kurs strażnika .Jeżeli chodzi o stopień to tam jest fajnie sam jeździłem i będe jeździł może nie ma rekordowych sztuk ale zabawa jest w dobry dzień w dwie godziny dwa sumiki , dwa leszcze , dwa karasie złapałem jak tylko można sie podłączyć to sie tez pisze na wspólne połowy .

#470 mirekm

mirekm

Wędkarz

• Members
  • 89 postów

Napisano 24 March 2008 - 08:23 PM

CYTAT(Rafał78 @ pon, 24 mar 2008 - 20:44) Wyświetl post
a nie wspomnę o kłusolach i ślązakach wszystkobieroących na odcinku łączany-stopień kosciuszko

Panie Rafał78 a kogo uważa pan za Ślązaka - tego co ma śląską rejestrację , czy tego co ma w dowodzie woj. śląskie , czy tego co widzisz że zabiera całe wory ryb .
Czy według ciebie ten co jest z Jaworzna to kłusol , a ten z Chrzanowa to taki porządny wędkarz którego ze świecą szukać .
A może etyczni wędkarze według ciebie są dopiero w promieniu 20 km. od Krakowa , a może jeszcze bliżej .
Sam jestem ślązakiem i wypraszam sobie takie uogulnianie problemu . Sam jeżdżę często nad wisłę w okolicach krakowa i prawie wszystkie ryby wypuszczam , a nawet jeśli nie to nigdy nie złamałem regulaminu w sprawie okresów ochronnych lub ilości złowionych ryb , więc wypraszam sobie . Wiele razy przyjeżdzając na wisłę sprzątałem całe stosy śmieci poozostawione przez wedkarzy lub plażowiczów z krakowską rejestracją i wcale nie wypisuję na forach że małopolanie zostawiają nad wodą sterty śmieci .

#471 loolekk

loolekk

Wędkarz

• Members
  • 32 postów

Napisano 24 March 2008 - 09:36 PM

No mirekm od czegos ta nazwa musiala sie wziasc tak samo ze polacy to zlodziej i alkoholicy a ślązacy to mięsiarze

Bardzo cieszy mnie twoja postawa na rybach i oby wszyscy tacy byli icon_smile.gif

Użytkownik loolekk edytował ten post 24 March 2008 - 09:38 PM

#472 mirekm

mirekm

Wędkarz

• Members
  • 89 postów

Napisano 24 March 2008 - 09:54 PM

CYTAT(loolekk @ pon, 24 mar 2008 - 22:36) Wyświetl post
No mirekm od czegos ta nazwa musiala sie wziasc tak samo ze polacy to zlodziej i alkoholicy a ślązacy to mięsiarze

Bardzo cieszy mnie twoja postawa na rybach i oby wszyscy tacy byli icon_smile.gif

No ale nie wiem czy można to tak bardzo uogulniać . Przynajmniej mnie to bardzo zabolało .
Tym bardziej ,że nie wiem czy obecnie w województwie śląskim mieszka chociaż z 50% ślązaków .
Reszta populacji poprzyjeżdżała z różnych rejonów Polski w okresie rozkwtu śląska i tu pozostała .
A teraz wszyscy z śląską rejestracją to kłusownicy i mięsiarze .

Użytkownik mirekm edytował ten post 24 March 2008 - 09:55 PM

#473 BusteR

BusteR

Weteran

• Members
  • 424 postów

Napisano 25 March 2008 - 04:33 PM

xantia7 wedkujesz na Szreniawie ?? Z tego co wiem powstala sekcja "Przyjaciele Szreniawy" i panowie wzieli sie ostro do pracy zarybienia akcje sprzatania. Cale szczescie ze sa ludzie ktorym zalezy na czystosci naszych rzek !! Popieram ich i jestem z nimi !!

www.przyjacieleszreniawy.pl

PS: jutro jade na jezioro roznowskie, czy zmienilo sie cos i potrzebuje jakas dodatkowa oplate czy mzoe sama skladka okregowa mi wystarczy ??

Użytkownik BusteR edytował ten post 25 March 2008 - 05:01 PM

#474 xantia7

xantia7

Początkujący

• Members
  • 6 postów

Napisano 26 March 2008 - 07:58 AM

[quote name='orni007' date='pon, 24 mar 2008 - 21:36' post='118632']
Xantia jak możesz to daj mi namiary na jakąs miejscowośc w okolicy ujścia Raby Najlepiej z jakimś wytłumaczeniem dojazdu nad wodę. Podobno sporo tam ciekawych główek?? Nigdy tam nie byłem a chciałbym połazić za kleniami
czesc.jezeli chcesz polowic to dopiero przelom kwietnia i maja oczywiscie jak trafisz na normalna wode w rabie,ale w tym okresie powinno byc juz ok.chociaz widzisz co dzieje sie za oknem.mozesz pojechac nad samo ujscie raby zreszta miejscowosc nazywa sie podobnie od strony bochni dojedziesz bez problemu lub przez hute na sandomierz w nowym brzesku w prawo na most potem w lewo i tez trafisz.odcinek konczacy rabe to taki troche kanal jak wszedzie mniej ryb pod koniec maja wchodzi piekna brzana z wisly wiem ze ma okres ochronny ale przy okazji lowienia kleni walka z ta ryba to niezapomniana przygoda ,a adrenalina rosnie jak zapniesz kilka takich na60-70centow.do wisly masz ze3km jak pojdziesz prawym brzegiem to ponizej sa fajne glowki,chociaz mysle ,ze tam to feederek bylby lepszy.w lewo do gory tez fajna woda bolki,lesie i ogromne plocie widzialem wiec masz pole do popisu.miejscowosc ta to Uscie solne auto najlepiej zostawic przed mostem po lewej na zjezdzie do domkow,chociaz jakbys pojechal dalej to dojedziesz do samej Wiselki polna droga,ale nie o to przecierz chodzi zeby wjechac autem do wody ,choc czesto nad Dunajcem tak wlasnie wedkarze no ci bez mozgu bez urazy podjerzdzaja.przykre ,ale prawdziwe.pozdro polamania .xantia7

#475 xantia7

xantia7

Początkujący

• Members
  • 6 postów

Napisano 26 March 2008 - 08:51 AM

CYTAT(BusteR @ wto, 25 mar 2008 - 18:33) Wyświetl post
xantia7 wedkujesz na Szreniawie ?? Z tego co wiem powstala sekcja "Przyjaciele Szreniawy" i panowie wzieli sie ostro do pracy zarybienia akcje sprzatania. Cale szczescie ze sa ludzie ktorym zalezy na czystosci naszych rzek !! Popieram ich i jestem z nimi !!

www.przyjacieleszreniawy.pl

PS: jutro jade na jezioro roznowskie, czy zmienilo sie cos i potrzebuje jakas dodatkowa oplate czy mzoe sama skladka okregowa mi wystarczy ??

sorki, ze niezdarzylem odpisac,ale zycze polamania jezeli pojechales

#476 Tomek 33 KR

Tomek 33 KR

Weteran

• Members
  • 179 postów

Napisano 29 March 2008 - 12:15 AM

Witam panowie, zapraszam do zaglądania na nasze forum www.przyjacieleszreniawy.pl . Sekcja działa od trzech miesięcy, chcemy docelowo aby wszyscy członkowie byli strażnikami SSR. Aktualnie 80% już jest. Organizujemy codziennie patrole na Szreniawie ( połapaliśmy już kilku kłusoli ). Zajmujemy sie zanieczyszczeniami, nielegalne spusty ( rurki ) z pobliskich domostw do rzeki, nielegalne ogrodzenia i zatrucia... Organizujemy kolejny kurs SSR

Pracy jest sporo, dlatego szukamy mądrych ludzi do pomocy ! Współpracujemy z władzami gmin, Burmistrzowie i Wójtowie poszczególnych Gmin zorganizowali pieniądze na czekające nas za miesiąc wielkie sprzątanie Szreniawy. Dostaniemy worki, rękawiczki, trznsport i oczywiście coś na ząb ( kiełbaski i soki ). Potrzeba nam ludzi do pomocy w sprzątaniu ! W tej akcji będą brać udział dzieciaki z gimnazjum znajdujących się we wszystkich gminach leżących w dorzeczu Szreniawy. Młodzież ze szkół średnich, straż pożarna i wędkarze z okolicznych kół. To My wędkarze będziemy z rzeki wydobywać śmieci z wody ( butelki, telewizory, lodówki, świnie i co tam jeszcze bozia dała a miejscowi wywalili.... ) a dzieciaki będą to wszystko do worów ładować ( segregować... metal, szkło i plastik ) Metal sprzedamy w punkcie skupu złomu ( kaska na zarybienie )

Jeśli macie ochotę poprawić stan tej rzeki ( wiem że jeździcie nad tą rzekę ) proszę Was o pomoc icon_smile.gif Warto poświęcić jeden dzień w roku na zrobienie czegoś dobrego dla naszej pasji jaką jest wędkarstwo ! Trzeba zabrać wodery i podbieraki do wydobywania butelek z wody.

Sprzątanie odbędzie się w dniu 25.04.2008 r. zainteresowanych proszę o wpisy na tym forum lub kontakt mail. Spotkanie o godz. 8.30 w Słomnikach Rynek

Na zakończenie ogniska na poszczególnych odcinkach. Poznacie naprawdę fajnych ludzi, można nawiązać kontakty, umawiać się na wspólne wypady nad wodę. Zdobyć doświadczenie wędkarskie.

Pozdrawiam i zapraszam icon_smile.gif

ps. Gwarantuję i daję słowo że śmieci dla nikogo nie zabraknie...

#477 BusteR

BusteR

Weteran

• Members
  • 424 postów

Napisano 29 March 2008 - 09:30 PM

W maju pstargi beda tam plywac w zrodlanej wodzie icon_smile.gif I bardzo dobrze bo lowisko podobno bardzo fajna icon_smile.gif Sam osobiscie dopiero zaczynam przygode ze Szreniawa i potrzebuje jakiegos dobrego przewodnika icon_smile.gif

Pozdrawiam Przemek

#478 xantia7

xantia7

Początkujący

• Members
  • 6 postów

Napisano 30 March 2008 - 12:34 AM

witaj tomku33.na wstepie gratulacje z ostatniego kropka ze szreni.mam maly problem po zarejestrowaniu sie na twoim forum niedostalem maila aby aktywowac konto.po prostu nie moge sie zalogowac prosze o pomoc.xantia7.na szreni lowie od zawsze i sprzatam tez co sie da oprocz flakow krowich ponizej proszowic wczoraj niedalem rady.bede pisal wiecej tylko aktywujcie mi konto z gory dziekuje.xantia7

#479 Tomek 33 KR

Tomek 33 KR

Weteran

• Members
  • 179 postów

Napisano 30 March 2008 - 10:26 AM

Witaj xantja7, zaloguj sie ponownie, najlepiej mieć mail w poczta.interia.pl , jeśli będziesz się logował to wpisz imię i nazwisko, taki mamy przyjęty zwyczaj, nawiąż potem kontakt mail z Iwanem w celu podania namiarów tel kom. Pozdrawiam

ps. Buster, jeśli możesz to zmień również wpis i zamiast buster podaj imię i nazwisko icon_biggrin.gif

Użytkownik Tomek 33 KR edytował ten post 30 March 2008 - 10:36 AM

#480 Rafał78

Rafał78

Początkujący

• Members
  • 8 postów

Napisano 30 March 2008 - 05:56 PM

CYTAT(mirekm @ pon, 24 mar 2008 - 22:23) Wyświetl post
Panie Rafał78 a kogo uważa pan za Ślązaka - tego co ma śląską rejestrację , czy tego co ma w dowodzie woj. śląskie , czy tego co widzisz że zabiera całe wory ryb .
Czy według ciebie ten co jest z Jaworzna to kłusol , a ten z Chrzanowa to taki porządny wędkarz którego ze świecą szukać .
A może etyczni wędkarze według ciebie są dopiero w promieniu 20 km. od Krakowa , a może jeszcze bliżej .
Sam jestem ślązakiem i wypraszam sobie takie uogulnianie problemu . Sam jeżdżę często nad wisłę w okolicach krakowa i prawie wszystkie ryby wypuszczam , a nawet jeśli nie to nigdy nie złamałem regulaminu w sprawie okresów ochronnych lub ilości złowionych ryb , więc wypraszam sobie . Wiele razy przyjeżdzając na wisłę sprzątałem całe stosy śmieci poozostawione przez wedkarzy lub plażowiczów z krakowską rejestracją i wcale nie wypisuję na forach że małopolanie zostawiają nad wodą sterty śmieci .

Panie Kolego mirekm , w obronie powiem tak , nie zaglądam każdemu spotkanemu wędkarzowi z rejstracją zaczynającą się na literkę "S" , i nie wiem dokładnie skąd oni są czy z Trzebini czy z Bytomia , tak jak ja nazywany jestem "lajkonik" na drodze czy "centuś" w całej Polsce , tak ja nazywam tak tych że ludzi "Ślązaki" ( na to wskazuje rejstracja samochodu ) , Jeżeli poczułeś się obrazony a z twej wypowiedzi tak wynika to cię bardzo przepraszam i powinienem ci pogratulować jako nieliczny wyjątek od reguły zjawiający się nad małopolskimi wodami . jeżeli chodzi o moja wypowiedź to była poparta kilkuletnimi obserwacjami na odcinku "TYLKO i WYŁĄCZNIE" : stopień kościuszki - Łączany , i 70% tychże ludzi zachowywało się tak samo ( przepraszam za swoją wypowiedź tych 30% ) , pozatym mam jeszcze wujka ( wędkarza ) mieszkającego w centrum Katowic i sam do nas przyjeżdża a odpowiadając na moje pytanie DLACZEGO ? odpowiada : "bo u nas już nic nie ma" .
Mówi samo za siebie , może kiedyś zdanie zmienie , ale myśle że nas polaków ciężko nauczyć abyśmy trzymali się narzuconych zakazów , bo w nas krązy odwieczne przekonanie że : "zakazy sa po to by je łamać " a przecierz robiąc karte wędkarską czy prawo jazdy sami się na te zakazy godzimy !!!!!!!
no nic , jestem od lat wędkarzem "samotnikiem" znalazłem to forum bo syn śmiga po internecie , chciałem poznac kogoś o podobnych zainteresowaniach , wniosek lepiej nadal zostać samotnikiem niż się sprzeczać i denerwować , pozdrawiam wszystkich i życze wiele sukcesów nad polskimi wodami . Myśle że to ostatni mój post tutaj z niewielu napisanych , zbliża się okres gdzie raczej nie będe miał czasu na internet .

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Toggle shoutbox Shoutbox

@  przemowlkp : (03 September 2015 - 08:44 AM) OK dzięki za info :) i powodzenia w szukaniu :)
@  wolfik : (03 September 2015 - 08:34 AM) @Astarot jeśli tylko opłacisz ich fakturę ...
@  Astarot : (02 September 2015 - 08:54 PM) wolfik wywal te reklame Raven Fishingu no chyba droższy to już jest tylko bass w Warszawie...
@  wolfik : (02 September 2015 - 11:04 AM) @przemowlkp tu jest pewien problem, gdyz nowa wersja zaskoczyła mnie możliwościami konfiguracji i nadal nie udało mi sie znaleźć miejsca, w którym to się zmienia :)
Ale cały czas szukam
@  przemowlkp : (02 September 2015 - 09:40 AM) główni uzytkownicy to Polacy, żyjemy w Polsce, mówimy po polsku, więc chciałbym aby daty na tej stronce którą dość rególarnie odwiedzamrównież były po Polsku. pozdrawiam
@  przemowlkp : (02 September 2015 - 09:39 AM) witam, czy można by zmienić daty z angielskich na Polskie
@  wolfik : (01 September 2015 - 01:29 PM) @esox2b to nie jest reanimacja tylko zmiana :)
@  esox2b : (01 September 2015 - 12:26 PM) Dzięki za wyjaśnienie co znaczy "gość" i "użytkownicy". Jeśli około czterdziestu użytkowników (z grona ponad 13700 zarejestrowanych) to nic dziwnego... Trudno nie zauważyć - z przykrością - że forum ma tendencję do zaniku. Naprawdę chciałbym aby zmiany te przyczyniły się do większej aktywacji Forum. Obawiam się, że to nieco spóźniona reanimacja.Ponieważ to nie miejsce na polemikę ... kończę i Pozdrawiam !
@  wolfik : (01 September 2015 - 11:08 AM) @esox2b ale co w tym dziwnego? Użytkownicy to zalogowani, goście to niezalogowani.
Pokazuje statystyke za ostatnie 5 minut
@  esox2b : (01 September 2015 - 10:46 AM) Przed chwilą było 0 użytkowników i 39 gości ... To chyba nie przez zmiany na forum?
@  Arti/W-wa : (31 August 2015 - 10:00 PM) Co do mobilnej wersji strony - to chyba najważniejsza zmiana, faktycznie
@  Arti/W-wa : (31 August 2015 - 10:00 PM) zobaczymy jak search będzie działał, jakoś nie korzystałem jeszcze - zawsze szukam na piechotę :P
@  wolfik : (29 August 2015 - 09:40 AM) @Arti/W-wa no i chyba najwazniejsza rzecz - responsywna wersja strony (mobilna)
@  wolfik : (29 August 2015 - 08:18 AM) @Arti/W-wa ficzery, ot chociażby rozbudowany i dobrze działający:
http://www.splawik.c...arch_app=forums
@  wolfik : (29 August 2015 - 07:42 AM) @Arti/W-wa przyprowadź kolegów, będzie nas więcej :)
@  wolfik : (29 August 2015 - 07:41 AM) @Arti/W-wa czas ustawiasz sobie sam w panelu.
@  Arti/W-wa : (28 August 2015 - 10:09 PM) z resztą, co tu sprzątać? środek sezonu a tu 50 aktywnych użytkowników (w ciągu ostatnich 5 minut)

1 użytkowników, 49 gości, 0 anonimowych
@  Arti/W-wa : (28 August 2015 - 10:06 PM) @wolfik, jakie to ficzery wpływają teraz na większą użyteczność forum? Bo z punktu widzenia zwykłego usera nie widzę żadnych, może w panelu moderatorskim jest coś więcej ale nie widzę, żeby tu ktokolwiek sprzątał.. :P Ot, po prostu ktoś ziścił swoją zachcewankę a reszta musi się przyzwyczaić...
@  Arti/W-wa : (28 August 2015 - 10:00 PM) zmieniliście szatę forum to może by i tak zegar ustawić, co?
@  wolfik : (28 August 2015 - 09:02 AM) Szybkość ładowania strony jest dużo większa co daje większy komfort użytkowania