Skocz do zawartości

Polecamy

Zapraszamy do sklepu

Zaprzyjaźnieni

ZPW
WWG-Wędkujący Internauci najlepsza strona dla wędkarzy

Zdjęcie

Gumy : Manns Predator

26 odpowiedzi w tym temacie

#1 pasq

pasq

Wędkarz

• Members
  • 23 postów

Napisano 16 October 2009 - 02:04 PM

Witam
Kupiłem 2 gumy [ perłowa , czerwono biała ] z firmy MANNS [predatror]
Jaką macie opinie o nich ?
www.cs-playon.czo.pl = Zapraszam !

#2 bobesku

bobesku

Szajbus

• Members
  • 3272 postów

Napisano 16 October 2009 - 02:08 PM

To proste-Jedne z najlepszych gum na rynku:)A ich cena wciąż rośnie i rośnie:P
pozdro
WĘDKARSKI KLUB SPORTOWY PZW POZNAŃ
WKS "SZCZUPAK ROGALINEK"
http://www.szczupakrogalinek.pl.tl/
Towarzystwo Przyjaciół Rzeki Wełny

#3 mastertaz

mastertaz

Weteran

• Members
  • 118 postów

Napisano 16 October 2009 - 04:29 PM

Bardzo dobre gumki icon_smile.gif

#4 Narewa

Narewa

Szajbus

• Members
  • 1074 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co związane ze sportem!!

Napisano 16 October 2009 - 06:18 PM

Jedne z moich ulubionych i najłowniejszych gum w pudelku.
YOU'LL NEVER WALK ALONE
FC LIVERPOOL !!
1892.

#5 davidsonek

davidsonek

Weteran

• Members
  • 136 postów

Napisano 16 October 2009 - 06:52 PM

według mnie bardzo dobre zawsze na nie łowie jednak teraz pzrerzucielem sie na relaxa z powodu ceny ktoraw zrosla az 60%icon_biggrin.gif

#6 dzionek99

dzionek99

Weteran

• Members
  • 165 postów

Napisano 16 October 2009 - 07:26 PM

Bardzo dobra firma. Używam tych w.w gum jak i również wiele innych gum tej firmy znajduje się w moim pudełku, chociaż macie i racje że cena rośnie i rośnie. Pozdrawiam i połamania

Użytkownik dzionek99 edytował ten post 16 October 2009 - 07:27 PM

#7 radkacz

radkacz

Szajbus

• Members
  • 1354 postów

Napisano 17 October 2009 - 12:08 AM

Manns ogarnia, nawet małe ripperki fajnie pracują. Kupiłem teraz kilka lunatików dragona i powiem szczerze szału nie robią, jeden nawet w ogóle nie pracował (nawet w poadzie leciał jak kij), bez gotowania we wrzątku się nie obeszło, teraz guma jest znacznie bardziej miękka i troszke ją wyprostowałem, zobaczę jutro jak się spisuje.

Użytkownik radkacz edytował ten post 17 October 2009 - 12:10 AM

#8 jimyzoo

jimyzoo

Weteran

• Members
  • 367 postów

Napisano 17 October 2009 - 08:26 AM

tez kupiłem lunatiki dragona, przy głowce 7g w opadzie w ogóle nie pracuje, za to przy prowadzeniu ciekawe "kolebie" sie na boki, dzisiaj wypad na sandacze wiec będą iały okazje sie wykazać chociaż praca nie napawa optymizmem
Catch&Release!!

#9 radkacz

radkacz

Szajbus

• Members
  • 1354 postów

Napisano 22 October 2009 - 02:38 PM

Te lunatic, nadaja sie chyba bardziej do jerkowania niż do pracy wopadzie. Po dłuższych testach przynęty wiem, że już jej nie kupię, trzy dni po gotowaniu guma wraca do poprzedniej konsystencji. Nie polecam. Zdecydowanie lepiej kupić kpytka relaxa, albo sprawdzone ripperki mannsa. Krysiak z Team Dragon nieco stracił w moich oczach icon_smile.gif

#10 zakrzak_z11

zakrzak_z11

Weteran

• Members
  • 101 postów

Napisano 22 October 2009 - 03:25 PM

CYTAT(Narewa @ pią, 16 paź 2009 - 19:18) Wyświetl post
Jedne z moich ulubionych i najłowniejszych gum w pudelku.

hmmm...to tak jak u mnie:) w tym sezonie rewelacyjnie spisywały się w czerwcu, lipcu i sierpniu...Białe z niebieskim grzbietem to moje kilery icon_mrgreen.gif
gumki kusił głównie "większe" sztuki np. takie: http://www.splawik.c...t...st&id=17949

Ps. o ile mnie pamięć nie myli to swojego pierwszego szczupaka złowiłem właśnie na predatora icon_biggrin.gif

Użytkownik zakrzak_z11 edytował ten post 22 October 2009 - 03:28 PM

~Catch & Release~

#11 acmorgop

acmorgop

Weteran

• Members
  • 153 postów

Napisano 25 October 2009 - 06:52 PM

Właśnie chciałem założyć następny temat, ale jednak podłączę go do tego.
Mianowicie mam takie pytanie:

Czy jest jakaś alternatywa do predatorów? Kiedyś miałem gumę o identycznym kształcie i podobnej pracy, jednak nie pamiętam jej nazwy. Możliwe, że było to Mikado, głowy nie dam. Poszukuję gum miękkich jak manns, ponieważ relax robi kopyta, które u mnie się nie sprawdzają (szczególnie większe modele).

Niestety wobec rosnącej ceny preadotorów w Lesznie, gdzie mieszkam, już nikt ich nie sprowadza.

#12 radkacz

radkacz

Szajbus

• Members
  • 1354 postów

Napisano 25 October 2009 - 07:15 PM

Mikado fishunter??

#13 Pluciu

Pluciu

Weteran

• Members
  • 291 postów

Napisano 25 October 2009 - 07:17 PM

bluefox, mikado. Ale i tak najlepsze podróbki mannsa robią Chińczycy dostępne w sklepach wędkarskich, parę razy się pomyliłem i kupiłem właśnie te podróbki praca niemal identyczna tylko plastik twardszy. Na korpusie nie ma żadnych napisów.

#14 Pacek

Pacek

Weteran

• Members
  • 350 postów

Napisano 25 October 2009 - 07:40 PM

CYTAT(radkacz @ nie, 25 paź 2009 - 20:15) Wyświetl post
Mikado fishunter??

Witam
Potwierdzam . Na rippery Mikado 5 cm mam lepsze efekty niz na Mannsy 5,5 cm jeżeli chodzi o okonie . Troszkę szybciej się zużywają bo guma trochę bardziej miekka ale za to lepiej pracuje ogonek. Śmiało mogę polecić .
Pozdrawiam

#15 acmorgop

acmorgop

Weteran

• Members
  • 153 postów

Napisano 25 October 2009 - 09:07 PM

Przed chwila przejrzałem allegro i rzeczywiście tamta guma to musiał być fishunter. Zatem niedługo wypróbuję parę sztuk i zobaczę, jak się prezentują

#16 arcio99

arcio99

Szajbus

• Members
  • 2335 postów
  • Zainteresowania:wędkowanie, motoryzacja

Napisano 25 October 2009 - 09:37 PM

ja na fishuntery lowilem szczupaki (perłowe z czarnym grzbietem i czerwonym ogonkiem) oraz sandacze (żółta fluoresencyjna, polecam!)
.....::::: !! WODOM CZEŚĆ !! :::::.....

Piszę poprawnie po polsku

#17 radkacz

radkacz

Szajbus

• Members
  • 1354 postów

Napisano 25 October 2009 - 10:14 PM

Ja bez fishunterów nie wychodze na ryby. Cena tych gumek jest bardzo konkurencyjna w porównaniu do mannsów - relaxów. Łowię na te gumki głównie szczupaki. Mam swoje kolory również na bolenie i okonie. Wierzę w tą przynętę, bo miałem już na niej kilka ładnych rybek i mam powtarzalne rezultaty. Gumki faktycznie może nie sa osałamiająco jak żywotne, ale na jedną złapałem 3 szczupłe i 4 bolki, co prawda mam na miejsce tej gumki juz zamienny kolor, ale myślę, że jeszcze z jednego szczupłego wytrzyma.

Moje najłowniejsze kolork na bolki i szczupłe (sporadycznie okonie - jako przypadkowy przyłów):

Użytkownik radkacz edytował ten post 25 October 2009 - 10:17 PM

#18 kobikobi1

kobikobi1

Wędkarz

• Members
  • 28 postów

Napisano 26 October 2009 - 12:30 PM

Predator-bardzo dobry wybór.Ale nie gorsze są nasze relax-y.

#19 bobesku

bobesku

Szajbus

• Members
  • 3272 postów

Napisano 09 June 2010 - 06:35 PM

Pytanie z ciekawości-Po ile teraz u was chodzą kopyta Mannsa predatory "3" 80mm??? U mnie 3.10zł
WĘDKARSKI KLUB SPORTOWY PZW POZNAŃ
WKS "SZCZUPAK ROGALINEK"
http://www.szczupakrogalinek.pl.tl/
Towarzystwo Przyjaciół Rzeki Wełny

#20 maarian

maarian

Wędkarz

• Members
  • 80 postów

Napisano 09 June 2010 - 07:25 PM

Kupilem ostatnio Mansy i relaxy- pani chyba sie pomylila i nabiłą na kase wszystko jako relax- z rabatem wyszlo za sztuke 1,95.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Toggle shoutbox Shoutbox

@  wolfik : (29 August 2015 - 09:40 AM) @Arti/W-wa no i chyba najwazniejsza rzecz - responsywna wersja strony (mobilna)
@  wolfik : (29 August 2015 - 08:18 AM) @Arti/W-wa ficzery, ot chociażby rozbudowany i dobrze działający:
http://www.splawik.c...arch_app=forums
@  wolfik : (29 August 2015 - 07:42 AM) @Arti/W-wa przyprowadź kolegów, będzie nas więcej :)
@  wolfik : (29 August 2015 - 07:41 AM) @Arti/W-wa czas ustawiasz sobie sam w panelu.
@  Arti/W-wa : (28 August 2015 - 10:09 PM) z resztą, co tu sprzątać? środek sezonu a tu 50 aktywnych użytkowników (w ciągu ostatnich 5 minut)

1 użytkowników, 49 gości, 0 anonimowych
@  Arti/W-wa : (28 August 2015 - 10:06 PM) @wolfik, jakie to ficzery wpływają teraz na większą użyteczność forum? Bo z punktu widzenia zwykłego usera nie widzę żadnych, może w panelu moderatorskim jest coś więcej ale nie widzę, żeby tu ktokolwiek sprzątał.. :P Ot, po prostu ktoś ziścił swoją zachcewankę a reszta musi się przyzwyczaić...
@  Arti/W-wa : (28 August 2015 - 10:00 PM) zmieniliście szatę forum to może by i tak zegar ustawić, co?
@  wolfik : (28 August 2015 - 09:02 AM) Szybkość ładowania strony jest dużo większa co daje większy komfort użytkowania
@  wolfik : (28 August 2015 - 09:01 AM) @OLEK NAUTIC przyzwyczaisz się, po tylu latach patrzenia na stara wersję też na początku wydawało mi się dziwnie, ale po 2 dniach zacząłem odkrywać i doceniać nowe :)
@  OLEK NAUTIC : (28 August 2015 - 07:43 AM) Dla mnie stare forum było bardziej przejrzyste, to moje zdanie. Szybkość? Do pisania i czytania postów?
@  OLEK NAUTIC : (28 August 2015 - 07:38 AM) @wolfik przecież sam wiesz, że nie chodzi o przerost w angielskim
@  wolfik : (27 August 2015 - 02:25 PM) Pod względem użyteczności jesteśmy teraz lata świetlne do przodu. Poklikasz trochę i sam zobaczysz, że jest o wiele wygodniej i czytelniej niz było.
No i szybciej.
@  wolfik : (27 August 2015 - 02:23 PM) @OLEK NAUTIC brak spolszczenia w niektórych miejscach jest przerostem formy nad treścią ? :)
@  OLEK NAUTIC : (27 August 2015 - 12:01 PM) Jak dla mnie to forma przerosła treść w nowej odsłonie forum. Poprzednie było bardziej przejrzyste, daty i godziny mogły być polskie. Teraz wszystko przypomina inne forum. Takie skromne moje zdanie. Teraz chciałem wysłać lub opublikować a tu SHOUT
@  wolfik : (27 August 2015 - 08:57 AM) @BartasL2 dzięki :)
@  BartasL2 : (26 August 2015 - 04:48 PM) No no robi wrażenie:) pewnie sporo pracy kosztowała ta zabawa ale musze przyznać ze jest dużo lepiej :)
@  wolfik : (26 August 2015 - 12:13 PM) niespecjalnie jest tez możliwość robienia tutaj grup
@  wolfik : (26 August 2015 - 12:12 PM) do tej pory było to mało używane medium
@  Dinet : (26 August 2015 - 12:02 PM) ciekawy jestem jak zda egzamin jeden Shoutbox dla wszystkich grup wedkarskich, ale to czas pokaże
@  Dinet : (26 August 2015 - 11:59 AM) no pracy pewnie moc, ale efekt osiągniety :)