IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Reply to this topicStart new topic
> Irena J Kuter Z Kołobrzegu, REJS ŻYCIA
micy
post pon, 21 wrz 2009 - 16:01
Post #1

Początkujący
Grupa: Members
Nr użytkownika: 31,632

witam wszystkich wędkarzy .na IRENIE J pływałem 4 razy ale co wyczyniała nowa załoga kutra to groza .Jak ktoś powiedział by mi o tym nigdy bym nie uwierzył. Ale sam to przeżyłem i 13 moich kolegów. Powtarzam jeszcze raz nie obrażając starej załogi z którą w czerwcu tez byłem na 2 dniowym rejsie. ZACZEŁO SIĘ ŚWIETNIE ZAMIAST ZATANKOWAĆ PALIWO DO ZBIORNIKA TO TANKUJĄ DO ZBIORNIKA ALE Z WODA PO 30Litrach SIE OPAMIĘTALI.Po tym pechu jak (myślałem) mija kilka godzin i okazuje się że zbiornik z szambem się przelał do kajut sypialnych i mogą sobie państwo wyobrazić jak przebiegał dalej rejs miejsc sypialnych 12 było nas 14 bo niby miejsca 2 w sterówce tak ale na ławkach przy stole.Wiara była zła ale zapłyneliśmy na łowisko każdy myślał że odrobimy te nie wygody wędkarsko i co najlepszy wynik 1 dzień 10 sztuk ludzie są też bez ryby super .Jest super hahaha nastroje też i zapach jeszcze lepszy jak tu iść spać ale kolacja i czeba się polożyć jaka kolacja bosman rzuca propozycje żebysmy sobie kupili pizze na wyspie ale wkoncu daje się namówić na zrobienie kolacji obok stoi kuter doktor lubecki i inne po rozmowie najmiejszy wynik 20szt czyli ryba brała ale nie dla nas haha .Może jutro będzie lepiej jeszcze gorzej najlepszy wynik 8 szt ale 2 szt 5 i 7,5 kg przypadek .wycieczka byla super pogoda też tylko wędkarsko do kitu .Z tą załogą moja noga na IRENIE J już więcej nie stanie płace 500zl to chociaż obsługa kutra powinna być mila.A nie wulgarna i patrząca żeby jak najwięcej z ciebie zedrzeć i nic nie zaoferować nawet kawa czy herbata to był problem trza było się prosić . Tak sobie myślę że może ten smród odstraszył ryby i inne kutry bo nikt nie chciał blisko nas pływać .Jeśli ktoś pływa na dorsze to wie jak się napływa a nasz szyper użył biegu wstecz 3 razy w całym rejsie . dla wędkarza dorszy powinno to starczyć bez komentarza .No trudno trafiło sie raz oby ostatni jak IRENE J miałem za nie luxusowy ale rybny kuterek tak zmieniam pogląd o 360 stopni.Bynajmniej ja i moi koledzy wiecej tam nie zawitamy . ps. zapis jest super .14 OSÓB WIE O CO CHODZI
Profile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
mariuszgd1
post pon, 21 wrz 2009 - 21:06
Post #2

Weteran
Nr użytkownika: 7,728

CYTAT(micy @ pon, 21 wrz 2009 - 17:01) *
witam wszystkich wędkarzy .na IRENIE J pływałem 4 razy ale co wyczyniała nowa załoga kutra to groza .Jak ktoś powiedział by mi o tym nigdy bym nie uwierzył. Ale sam to przeżyłem i 13 moich kolegów. Powtarzam jeszcze raz nie obrażając starej załogi z którą w czerwcu tez byłem na 2 dniowym rejsie. ZACZEŁO SIĘ ŚWIETNIE ZAMIAST ZATANKOWAĆ PALIWO DO ZBIORNIKA TO TANKUJĄ DO ZBIORNIKA ALE Z WODA PO 30Litrach SIE OPAMIĘTALI.Po tym pechu jak (myślałem) mija kilka godzin i okazuje się że zbiornik z szambem się przelał do kajut sypialnych i mogą sobie państwo wyobrazić jak przebiegał dalej rejs miejsc sypialnych 12 było nas 14 bo niby miejsca 2 w sterówce tak ale na ławkach przy stole.Wiara była zła ale zapłyneliśmy na łowisko każdy myślał że odrobimy te nie wygody wędkarsko i co najlepszy wynik 1 dzień 10 sztuk ludzie są też bez ryby super .Jest super hahaha nastroje też i zapach jeszcze lepszy jak tu iść spać ale kolacja i czeba się polożyć jaka kolacja bosman rzuca propozycje żebysmy sobie kupili pizze na wyspie ale wkoncu daje się namówić na zrobienie kolacji obok stoi kuter doktor lubecki i inne po rozmowie najmiejszy wynik 20szt czyli ryba brała ale nie dla nas haha .Może jutro będzie lepiej jeszcze gorzej najlepszy wynik 8 szt ale 2 szt 5 i 7,5 kg przypadek .wycieczka byla super pogoda też tylko wędkarsko do kitu .Z tą załogą moja noga na IRENIE J już więcej nie stanie płace 500zl to chociaż obsługa kutra powinna być mila.A nie wulgarna i patrząca żeby jak najwięcej z ciebie zedrzeć i nic nie zaoferować nawet kawa czy herbata to był problem trza było się prosić . Tak sobie myślę że może ten smród odstraszył ryby i inne kutry bo nikt nie chciał blisko nas pływać .Jeśli ktoś pływa na dorsze to wie jak się napływa a nasz szyper użył biegu wstecz 3 razy w całym rejsie . dla wędkarza dorszy powinno to starczyć bez komentarza .No trudno trafiło sie raz oby ostatni jak IRENE J miałem za nie luxusowy ale rybny kuterek tak zmieniam pogląd o 360 stopni.Bynajmniej ja i moi koledzy wiecej tam nie zawitamy . ps. zapis jest super .14 OSÓB WIE O CO CHODZI

Witam to co przeczytałem nie mogę w to uwierzyć KATASTROFA powinniście nie płacić brudasom a o reszcie poinformować właściciela jednostki POZDROWIONKA MARIUSZ
Profile CardPM
+Quote Post
wahlul
post pon, 21 wrz 2009 - 21:49
Post #3

Szajbus
Nr użytkownika: 10,094

Bardzo mi jest przykro z powodu Twojego nieudanego rejsu.
Jedno małe ALE: Na takie uwagi jest już specjalny temat i tam powinieneś o tym napisać.

http://www.splawik.com.pl/index.php?showto...6160&st=440

Jak każdy będzie zakładał osobny temat, to forum będzie bałagan i nikt potem nie znajdzie żadnej sensownej informacji.
Pozdrawiam

--------------------
Вода это колыбель разумной жизни.
Profile CardPM
+Quote Post
Darek9634
post pon, 21 wrz 2009 - 22:04
Post #4

Weteran
Nr użytkownika: 31,079

CYTAT(micy @ pon, 21 wrz 2009 - 15:01) *
No trudno trafiło sie raz oby ostatni jak IRENE J miałem za nie luxusowy ale rybny kuterek tak zmieniam pogląd o 360 stopni.

360 stopni ? icon_wink.gif
Profile CardPM
+Quote Post
michal_m
post wto, 22 wrz 2009 - 10:56
Post #5

Wędkarz
Nr użytkownika: 7,604

CYTAT(Darek9634 @ pon, 21 wrz 2009 - 23:04) *
360 stopni ? icon_wink.gif

Tak, to rzeczywiście spora zmiana icon_wink.gif
Profile CardPM
+Quote Post
arturek43
post pią, 25 wrz 2009 - 08:49
Post #6

Wędkarz
Nr użytkownika: 15,778

Witam jestem w szoku po tym co napisał micy ponieważ wybieram się ze znajomymi na irenkę w niedzielę (o ile pogoda pozwoli).Mam nadzieję że to tylko taki jednorazowy incydent.Jak wypłynę i wrócę to zdam relację:)Pozdrawiam
Ten post edytował arturek43 pią, 25 wrz 2009 - 08:51
Profile CardPM
+Quote Post
arturek43
post pią, 25 wrz 2009 - 22:38
Post #7

Wędkarz
Nr użytkownika: 15,778

no i niestety neptun nie pozwolił mi sprawdzić Irenki:( ale może następnym razem icon_smile.gif
Profile CardPM
+Quote Post
4 Najlepsze fotki tego tygodnia
tn_gallery_47627_1292_32322.jpg
tn_gallery_47627_1292_4679.jpg
tn_gallery_47627_1292_68762.jpg
tn_gallery_47627_1292_43752.jpg

Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Polecamy
Sklep zoologiczny
Akwarystyka forum
Krewetki - forum
Reklama

ZPW WWG-Wędkujący Internauci najlepsza strona dla wędkarzy

- Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piątek, 31 październik 2014 - 10:20

informacje o cookies