Skocz do zawartości

Sklep Dragon

Polecamy

Zapraszamy do sklepu

Zaprzyjaźnieni

Dobry Wędkarz
ZPW
WWG-Wędkujący Internauci najlepsza strona dla wędkarzy

Zdjęcie

Płoć W Marcu

115 odpowiedzi w tym temacie

#61 jakub powiatowy

jakub powiatowy

Szajbus

• Members
  • 3172 postów

Napisano 13 March 2008 - 03:07 PM

-

Użytkownik jakub powiatowy edytował ten post 12 November 2009 - 06:20 PM

#62 Wedkarz

Wedkarz

Weteran

• Members
  • 205 postów
  • Zainteresowania:wedkarstwo,muzyka,sport

Napisano 15 March 2008 - 07:25 PM

Witam no i pierwszy wypad w tym roku i..... kleska icon_evil.gif dwie plotki ok 15cm i dwa leszczyki jeden taki ok.20cm drugi 33cm!!!! A liczylem ze polapie sobie troche dorodnych ploci a tu kiszka i pogoda nie dopisala i ryby no nic za tydzien druga proba icon_smile.gif

POZDRAWIAM!!!!!!!!!!!!!!
C&R!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Złów i wypuść!!!!!!!!!!

#63 maverick

maverick

Weteran

• Members
  • 741 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo, Muzyka, motocykle, Budownictwo,

Napisano 15 March 2008 - 08:15 PM

CYTAT(Wedkarz @ sob, 15 mar 2008 - 20:25) Wyświetl post
Witam no i pierwszy wypad w tym roku i..... kleska icon_evil.gif dwie plotki ok 15cm i dwa leszczyki jeden taki ok.20cm drugi 33cm!!!! A liczylem ze polapie sobie troche dorodnych ploci a tu kiszka i pogoda nie dopisala i ryby no nic za tydzien druga proba icon_smile.gif

POZDRAWIAM!!!!!!!!!!!!!!

jeśli można spytać to gdzie byłeś na rybach??? Ja rozważam czy iść czy nie iść nad Wisełkę

#64 eMeN

eMeN

Weteran

• Members
  • 331 postów

Napisano 15 March 2008 - 08:36 PM

CYTAT(maverick @ sob, 15 mar 2008 - 20:15) Wyświetl post
Ja rozważam czy iść czy nie iść nad Wisełkę

Widzę, że mamy te same rozterki. Co prawda słyszałem, że płociarze z nad Narwi szaleją, ale jak popatrzę przez okno, to... icon_rolleyes.gif

#65 sensasor

sensasor

Wędkarz

• Members
  • 88 postów

Napisano 15 March 2008 - 09:08 PM

Jeszcze jest za wczesnie troszke na wieksze rzeki, za zimna woda ale na małych o szerokości ok 5m w dołkach na ochote mozna trafic na stadko płoci , ale nie nie są takie grubiutkie jak z wielkiej rzeki mmmmmmmmmmmmm........hehee

Pozdrawiam

#66 Wedkarz

Wedkarz

Weteran

• Members
  • 205 postów

Napisano 15 March 2008 - 10:06 PM

[quote name='maverick' date='sob, 15 mar 2008 - 21:15' post='115910']
jeśli można spytać to gdzie byłeś na rybach??? Ja rozważam czy iść czy nie iść nad Wisełkę
[/q

Na kanale zeranskim na wysokosci FALBETU icon_evil.gif
NA wiselce byl kolega i bylo calkiem niezle (czwartek) pare ladnych leszczy icon_mrgreen.gif
POZDRAWIAM
C&R!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Złów i wypuść!!!!!!!!!!

#67 Wedkarz

Wedkarz

Weteran

• Members
  • 205 postów

Napisano 15 March 2008 - 10:09 PM

Dzisiaj to ogulnie kicha byla wedkarzy 3 na kanale to juz byl zly znak icon_twisted.gif na wisle lepiej moze za 2 tyg. sie tam wybiore i dam czadu icon_biggrin.gif
C&R!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Złów i wypuść!!!!!!!!!!

#68 szuwar

szuwar

Wędkarz

• Members
  • 14 postów

Napisano 16 March 2008 - 08:42 PM

Witam panowie jestem nowy na tym forum więc podziele się z wami wrażeniami z nad wody!
Mieszkam w okolicach Mielca i byłem dziś na gliniance w miejscowości piątkowiec na płociach.
Jest jej tam sporo.
Przynęta białe a zaneta na bazie mielonych biszkoptów z dodatkiem wanili.
Sukcesy spore trafił się teżładny okonek.
Witam wszystkich i pozdrawiam!!!

#69 Wedkarz

Wedkarz

Weteran

• Members
  • 205 postów

Napisano 17 March 2008 - 04:15 PM

podobno na wiselce miedzy mostem slasko dabrowskim a gdanskim na betonowej glowce bierze leszcz i to ladny icon_twisted.gif
ja jade tam za dwa tygodnie zdam relacje czy to co slyszalem jest prawda icon_razz.gif !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A moze juz ktos z was byl na wisle ma jakies konkrety icon_mrgreen.gif ?????????

POZDRAWIAM!!!!!!!!!!!!!
C&R!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Złów i wypuść!!!!!!!!!!

#70 maverick

maverick

Weteran

• Members
  • 741 postów

Napisano 17 March 2008 - 06:42 PM

Czy chodzi o tą główkę przy moście gdańskim gdzie zawsze gdy jadę i wracam z uczelni są zawsze 2 osoby. a jak raz przejeżdżałem tam w niedziele to normalnie piekło masa ludzi aż dziw że do wody nie pospadali.
Ja mieszkam na starym Żoliborzu jakieś 300m od Kępy Potockiej i na tym odcinku mam zamiar wybrać się na Wisłę na feeder-a ale to to dopiero po świętach albo jeszcze później jeśli warunki pogodowe nie pozwolą na wędkowanie. W święta mam zamiar wybrać się na kanał Żerański i na Narew jeśli kurier przyniesie mi paczkę którą zamówiłem.
Wiary nie tracę icon_wink.gif
Pozdrawiam

#71 Wedkarz

Wedkarz

Weteran

• Members
  • 205 postów

Napisano 17 March 2008 - 08:26 PM

icon_mrgreen.gif dokladnie o ta meveric jak sie tam lapie to trzeba uwazac aby nie przezucic sasiada jak na cieplym na kanale icon_biggrin.gif ja tez dopiero po swietach zobaczymy co wiselka przyniesie icon_mrgreen.gif
C&R!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Złów i wypuść!!!!!!!!!!

#72 Szy300mek

Szy300mek

Weteran

• Members
  • 125 postów
  • Zainteresowania:Oczywiście Wędkarstwo,Komputer,książki,broń: strzlecka,pancerna,powietrzna,rakietowa,altyleria,altyleria plot. i jaka tam jeszcze istnieje.Z wędkarskarskich metod to,odległościówka i spinning.

Napisano 30 March 2008 - 06:13 PM

W górze kalwari jest port z setkami płoci i okonia.Podobno na ochotkę biorą jak szalone.

#73 Wedkarz

Wedkarz

Weteran

• Members
  • 205 postów

Napisano 01 April 2008 - 11:10 AM

jak nad ten port dojechac i jakie sa tam wrunki???????? icon_razz.gif
C&R!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Złów i wypuść!!!!!!!!!!

#74 Wedkarz

Wedkarz

Weteran

• Members
  • 205 postów

Napisano 01 April 2008 - 11:14 AM

A na kanale zeranskim ktos z was byl w ostatnim czasie??????? warto jechac czy moze zalew zegrzynski ?????????
dajcie znac gdzie lepiej icon_mrgreen.gif

POZDRO!!!!!!!
C&R!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Złów i wypuść!!!!!!!!!!

#75 maverick

maverick

Weteran

• Members
  • 741 postów

Napisano 01 April 2008 - 11:59 AM

Byłem wczoraj więcej napisałem w złowione dzisiaj
Pozdrawiam

#76 Wedkarz

Wedkarz

Weteran

• Members
  • 205 postów

Napisano 01 April 2008 - 02:50 PM

oki dzieki icon_smile.gif
C&R!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Złów i wypuść!!!!!!!!!!

#77 Bacik

Bacik

Weteran

• Members
  • 631 postów

Napisano 01 April 2008 - 04:43 PM

Ja wczoraj byłem na rybkach i nieźle nawet połowiłem.W 3 godzinki łowienia złowiłem 25 płotek(20-30cm),2 świnki(35-40cm) i jazia na 45cm.Wszystko na baciku 7m z żyłką główną 0,14 i przyponem 0,10. Łowiłem na białe robaki i pinkę.W weekend wybieram się ponownie.Także wiosenne płociowanie nieźle się udało a i przyłów całkiem ładny icon_wink.gif

#78 mócha

mócha

Weteran

• Members
  • 503 postów

Napisano 01 April 2008 - 05:33 PM

CYTAT(Bacik @ wto, 01 kwi 2008 - 17:43) Wyświetl post
Ja wczoraj byłem na rybkach i nieźle nawet połowiłem.W 3 godzinki łowienia złowiłem 25 płotek(20-30cm),2 świnki(35-40cm) i jazia na 45cm.Wszystko na baciku 7m z żyłką główną 0,14 i przyponem 0,10. Łowiłem na białe robaki i pinkę.W weekend wybieram się ponownie.Także wiosenne płociowanie nieźle się udało a i przyłów całkiem ładny icon_wink.gif

możesz mi napisać jak łapiesz i jak nęcisz? Mam z tym wielki problem. Również łowie na bata tylko 6 m. żyłka główna 0,12 i przypon 0,10. Zaraz po zanęceniu i zarzuceniu wyciągam najczęściej 1/2 ładne płocie, potem jak w ogóle coś bierze to tylko drobnica i to brania nie są zbyt częste. Czasem sie przypałęta jakiś okoń. Donęcałem i nic. Jakbyś mógł mi dać jakieś rady- z góry dzięki. pozdrawiam, mócha.

#79 Wedkarz

Wedkarz

Weteran

• Members
  • 205 postów

Napisano 01 April 2008 - 07:10 PM

Bacik a lapales w warszawie czy gdzies indziej icon_mrgreen.gif ????????? icon_wink.gif
C&R!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Złów i wypuść!!!!!!!!!!

#80 stasiu93

stasiu93

Weteran

• Members
  • 305 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo

Napisano 01 April 2008 - 08:03 PM

a mam pytanko, jezeli mam zylke 0,2mm to czy moge zrobic przypon (przez krętlik) z zylki 0,1-0,12?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Toggle shoutbox Shoutbox

@  przemowlkp : (03 September 2015 - 08:44 AM) OK dzięki za info :) i powodzenia w szukaniu :)
@  wolfik : (03 September 2015 - 08:34 AM) @Astarot jeśli tylko opłacisz ich fakturę ...
@  Astarot : (02 September 2015 - 08:54 PM) wolfik wywal te reklame Raven Fishingu no chyba droższy to już jest tylko bass w Warszawie...
@  wolfik : (02 September 2015 - 11:04 AM) @przemowlkp tu jest pewien problem, gdyz nowa wersja zaskoczyła mnie możliwościami konfiguracji i nadal nie udało mi sie znaleźć miejsca, w którym to się zmienia :)
Ale cały czas szukam
@  przemowlkp : (02 September 2015 - 09:40 AM) główni uzytkownicy to Polacy, żyjemy w Polsce, mówimy po polsku, więc chciałbym aby daty na tej stronce którą dość rególarnie odwiedzamrównież były po Polsku. pozdrawiam
@  przemowlkp : (02 September 2015 - 09:39 AM) witam, czy można by zmienić daty z angielskich na Polskie
@  wolfik : (01 September 2015 - 01:29 PM) @esox2b to nie jest reanimacja tylko zmiana :)
@  esox2b : (01 September 2015 - 12:26 PM) Dzięki za wyjaśnienie co znaczy "gość" i "użytkownicy". Jeśli około czterdziestu użytkowników (z grona ponad 13700 zarejestrowanych) to nic dziwnego... Trudno nie zauważyć - z przykrością - że forum ma tendencję do zaniku. Naprawdę chciałbym aby zmiany te przyczyniły się do większej aktywacji Forum. Obawiam się, że to nieco spóźniona reanimacja.Ponieważ to nie miejsce na polemikę ... kończę i Pozdrawiam !
@  wolfik : (01 September 2015 - 11:08 AM) @esox2b ale co w tym dziwnego? Użytkownicy to zalogowani, goście to niezalogowani.
Pokazuje statystyke za ostatnie 5 minut
@  esox2b : (01 September 2015 - 10:46 AM) Przed chwilą było 0 użytkowników i 39 gości ... To chyba nie przez zmiany na forum?
@  Arti/W-wa : (31 August 2015 - 10:00 PM) Co do mobilnej wersji strony - to chyba najważniejsza zmiana, faktycznie
@  Arti/W-wa : (31 August 2015 - 10:00 PM) zobaczymy jak search będzie działał, jakoś nie korzystałem jeszcze - zawsze szukam na piechotę :P
@  wolfik : (29 August 2015 - 09:40 AM) @Arti/W-wa no i chyba najwazniejsza rzecz - responsywna wersja strony (mobilna)
@  wolfik : (29 August 2015 - 08:18 AM) @Arti/W-wa ficzery, ot chociażby rozbudowany i dobrze działający:
http://www.splawik.c...arch_app=forums
@  wolfik : (29 August 2015 - 07:42 AM) @Arti/W-wa przyprowadź kolegów, będzie nas więcej :)
@  wolfik : (29 August 2015 - 07:41 AM) @Arti/W-wa czas ustawiasz sobie sam w panelu.
@  Arti/W-wa : (28 August 2015 - 10:09 PM) z resztą, co tu sprzątać? środek sezonu a tu 50 aktywnych użytkowników (w ciągu ostatnich 5 minut)

1 użytkowników, 49 gości, 0 anonimowych
@  Arti/W-wa : (28 August 2015 - 10:06 PM) @wolfik, jakie to ficzery wpływają teraz na większą użyteczność forum? Bo z punktu widzenia zwykłego usera nie widzę żadnych, może w panelu moderatorskim jest coś więcej ale nie widzę, żeby tu ktokolwiek sprzątał.. :P Ot, po prostu ktoś ziścił swoją zachcewankę a reszta musi się przyzwyczaić...
@  Arti/W-wa : (28 August 2015 - 10:00 PM) zmieniliście szatę forum to może by i tak zegar ustawić, co?
@  wolfik : (28 August 2015 - 09:02 AM) Szybkość ładowania strony jest dużo większa co daje większy komfort użytkowania