Skocz do zawartości

Sklep Dragon

Polecamy

Zapraszamy do sklepu

Zaprzyjaźnieni

Dobry Wędkarz
ZPW
WWG-Wędkujący Internauci najlepsza strona dla wędkarzy

Zdjęcie

Okres Ochronny Szczupaka

28 odpowiedzi w tym temacie

#21 lesNICK28

lesNICK28

Początkujący

• Members
  • 6 postów

Napisano 01 February 2008 - 05:55 PM

Właśnie koledzy nie kłóćcie się icon_wink.gif Kolega zadał pytanie więc należy odpowiedzieć.Po złowieniu ryby w okresie ochronnym należy takową rybę wypuścić ZAWSZE gdyż moim zdaniem warto poczekać(niech ryba sie wytrze w spokoju i odpocznie po tarle) by móc łowić i WYPUSZCZAĆ w następnych latach to co się "urodziło" icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif pozdro

#22 Czarnyy

Czarnyy

Szajbus

• Members
  • 2399 postów

Napisano 02 February 2008 - 11:31 AM

Wg mnie np łowie na pilchowicach na zatoce w ktorej wystepuje okon, sandacz i szczupak glownie jesli chodzi o drapiezniki. Dajmy na to ze trafia na mnie kontrol a ja lowie 9cm predatorem to niby poluje nim na okonie ? Wg mnie celowe nastawianie sie na gatunek podlegajacy w danej chwili ochronie jest totalna glupota. ale to tylko moje zdanie.
www.carpholic.pl

#23 RobinJ

RobinJ

Weteran

• Members
  • 901 postów

Napisano 02 February 2008 - 11:34 AM

CYTAT(lesNICK28 @ pią, 01 lut 2008 - 17:55) Wyświetl post
Właśnie koledzy nie kłóćcie się icon_wink.gif Kolega zadał pytanie więc należy odpowiedzieć.Po złowieniu ryby w okresie ochronnym należy takową rybę wypuścić ZAWSZE gdyż moim zdaniem warto poczekać(niech ryba sie wytrze w spokoju i odpocznie po tarle) by móc łowić i WYPUSZCZAĆ w następnych latach to co się "urodziło" icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif pozdro

Zgadzam się! I chyba lepiej, że spytał sie na porządnym forum, niż nad wodą jakiegos kłusola, który by mu powiedział, że skoro się złapał, to trza brać. Nie sądzicie? icon_wink.gif

#24 spiningista_93

spiningista_93

Weteran

• Members
  • 136 postów

Napisano 09 February 2008 - 09:26 AM

CYTAT(blazmex @ czw, 10 sty 2008 - 04:19) Wyświetl post
Okres ochronny szczupaka 01.01-30.04 czy wtedy jest takze zakaz spinningowania....?

Oczywiście ze nie.Mozesz np.łapac okonie w tym czasie a jak ci weżmie szczupak to przeciez niewrzucisz wedki do wody wyciągniesz go i wypusciss.Jasna sprawa.

#25 łukaszbp

łukaszbp

Weteran

• Members
  • 669 postów

Napisano 13 February 2008 - 03:11 PM

barotek94 a dlaczego kazałeś ojcu wyrobic karte zamiast zrobić to samemu??

#26 Medal

Medal

Weteran

• Members
  • 917 postów

Napisano 13 February 2008 - 03:54 PM

CYTAT(spiningista_93 @ sob, 09 lut 2008 - 10:26) Wyświetl post
Oczywiście ze nie.Mozesz np.łapac okonie w tym czasie a jak ci weżmie szczupak to przeciez niewrzucisz wedki do wody wyciągniesz go i wypusciss.Jasna sprawa.

Trochę się spóźniłeś icon_lol.gif Czytaj temat od początku do końca.

#27 Homegeon

Homegeon

Nabijacz postów :)

• Members
  • 4352 postów
  • Zainteresowania:K1 Wędkarstwo Muzyka Kobiety Siłownia

Napisano 13 February 2008 - 03:59 PM

CYTAT(pewniak @ czw, 10 sty 2008 - 18:37) Wyświetl post
temat był już poruszany wiele razy. Z prawnego punktu widzenia możesz nawet sobie założyć na kij metrową stalkę i 20 cm rippera a nikt ci za to nie może nic zrobić, bo usiłowanie wykroczenia w tym przypadku nie jest karalne.

Z moralnego punktu widzenia oczywiście lepiej na szczupaka w okresie ochronnym się nie nastawiać.

Na niektórych łowiskach zdarza się że w okresie ochronnym szczupaka jest zakaz spiningowania, podobnie jak spotyka się zakaz spiningowania na niektórych łowiskach pstrągowych w okresie jesiennym.

czy ma ktoś jeszcze coś do dodania? icon_smile.gif

Użytkownik Homegeon edytował ten post 13 February 2008 - 04:00 PM

#28 karaseczek1

karaseczek1

Weteran

• Members
  • 103 postów

Napisano 19 March 2008 - 10:19 PM

Ja ostatnio lapalem na spining i chlop sie do mie przyboral przeciez teraz jest okres ochronny a ja do niego a co okonia nie mozna???icon_confused.gifO icon_biggrin.gif

#29 Homegeon

Homegeon

Nabijacz postów :)

• Members
  • 4352 postów
  • Zainteresowania:K1 Wędkarstwo Muzyka Kobiety Siłownia

Napisano 19 March 2008 - 10:26 PM

no i jaki to ma związek z tematem ?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Toggle shoutbox Shoutbox

@  przemowlkp : (03 September 2015 - 08:44 AM) OK dzięki za info :) i powodzenia w szukaniu :)
@  wolfik : (03 September 2015 - 08:34 AM) @Astarot jeśli tylko opłacisz ich fakturę ...
@  Astarot : (02 September 2015 - 08:54 PM) wolfik wywal te reklame Raven Fishingu no chyba droższy to już jest tylko bass w Warszawie...
@  wolfik : (02 September 2015 - 11:04 AM) @przemowlkp tu jest pewien problem, gdyz nowa wersja zaskoczyła mnie możliwościami konfiguracji i nadal nie udało mi sie znaleźć miejsca, w którym to się zmienia :)
Ale cały czas szukam
@  przemowlkp : (02 September 2015 - 09:40 AM) główni uzytkownicy to Polacy, żyjemy w Polsce, mówimy po polsku, więc chciałbym aby daty na tej stronce którą dość rególarnie odwiedzamrównież były po Polsku. pozdrawiam
@  przemowlkp : (02 September 2015 - 09:39 AM) witam, czy można by zmienić daty z angielskich na Polskie
@  wolfik : (01 September 2015 - 01:29 PM) @esox2b to nie jest reanimacja tylko zmiana :)
@  esox2b : (01 September 2015 - 12:26 PM) Dzięki za wyjaśnienie co znaczy "gość" i "użytkownicy". Jeśli około czterdziestu użytkowników (z grona ponad 13700 zarejestrowanych) to nic dziwnego... Trudno nie zauważyć - z przykrością - że forum ma tendencję do zaniku. Naprawdę chciałbym aby zmiany te przyczyniły się do większej aktywacji Forum. Obawiam się, że to nieco spóźniona reanimacja.Ponieważ to nie miejsce na polemikę ... kończę i Pozdrawiam !
@  wolfik : (01 September 2015 - 11:08 AM) @esox2b ale co w tym dziwnego? Użytkownicy to zalogowani, goście to niezalogowani.
Pokazuje statystyke za ostatnie 5 minut
@  esox2b : (01 September 2015 - 10:46 AM) Przed chwilą było 0 użytkowników i 39 gości ... To chyba nie przez zmiany na forum?
@  Arti/W-wa : (31 August 2015 - 10:00 PM) Co do mobilnej wersji strony - to chyba najważniejsza zmiana, faktycznie
@  Arti/W-wa : (31 August 2015 - 10:00 PM) zobaczymy jak search będzie działał, jakoś nie korzystałem jeszcze - zawsze szukam na piechotę :P
@  wolfik : (29 August 2015 - 09:40 AM) @Arti/W-wa no i chyba najwazniejsza rzecz - responsywna wersja strony (mobilna)
@  wolfik : (29 August 2015 - 08:18 AM) @Arti/W-wa ficzery, ot chociażby rozbudowany i dobrze działający:
http://www.splawik.c...arch_app=forums
@  wolfik : (29 August 2015 - 07:42 AM) @Arti/W-wa przyprowadź kolegów, będzie nas więcej :)
@  wolfik : (29 August 2015 - 07:41 AM) @Arti/W-wa czas ustawiasz sobie sam w panelu.
@  Arti/W-wa : (28 August 2015 - 10:09 PM) z resztą, co tu sprzątać? środek sezonu a tu 50 aktywnych użytkowników (w ciągu ostatnich 5 minut)

1 użytkowników, 49 gości, 0 anonimowych
@  Arti/W-wa : (28 August 2015 - 10:06 PM) @wolfik, jakie to ficzery wpływają teraz na większą użyteczność forum? Bo z punktu widzenia zwykłego usera nie widzę żadnych, może w panelu moderatorskim jest coś więcej ale nie widzę, żeby tu ktokolwiek sprzątał.. :P Ot, po prostu ktoś ziścił swoją zachcewankę a reszta musi się przyzwyczaić...
@  Arti/W-wa : (28 August 2015 - 10:00 PM) zmieniliście szatę forum to może by i tak zegar ustawić, co?
@  wolfik : (28 August 2015 - 09:02 AM) Szybkość ładowania strony jest dużo większa co daje większy komfort użytkowania