Skocz do zawartości

Polecamy

Zapraszamy do sklepu

Zaprzyjaźnieni

ZPW
WWG-Wędkujący Internauci najlepsza strona dla wędkarzy

Zdjęcie

Wypady Na Ryby Śląsk

23 odpowiedzi w tym temacie

#21 Wiarus

Wiarus

Weteran

• Members
  • 589 postów

Napisano 11 September 2008 - 04:46 PM

CYTAT(SLayer @ czw, 11 wrz 2008 - 19:23) Wyświetl post
Wiem, wiem. Dobrze, a nawet bardzo dobrze, że chcą się poznać. Tylko tak dla przypomnienia napisałem, że Sosnowiec, czy Częstochowa to nie Śląsk.

Pozdro

Na jedno wychodzi jakbyś nie liczył.

Ale można zrobić spotkanie na drugi rok w lecie nad jeziorem. Są miejsca na namioty jest stanica z łodziami,duży zbiornik, piękna ryba tylko chęci i do roboty, pomyślcie a zorganizuję Wam spotkanie integracyjne, by nie było takich niezręcznych wypowiedzi. icon_wink.gif

Pamiętajcie my jesteśmy gośćmi w przyrody icon_biggrin.gif

#22 SLayer

SLayer

Weteran

• Members
  • 173 postów

Napisano 11 September 2008 - 07:12 PM

Nie chodziło mi przecież o żadne uprzedzenia regionalne ...
Tylko i wyłącznie o Geografie. A chyba warto wiedzieć takie rzeczy ?
Sosnowiec leży w Zagłębiu Dąbrowskim, a 95% tego forum uważało by to za Śląsk, to samo Częstochowę.
Tylko chodził mi o to ... icon_redface.gif
A co do zlociku, to fajny pomysł icon_smile.gif

#23 Muszkarz

Muszkarz

Szajbus

• Members
  • 1532 postów

Napisano 12 September 2008 - 06:16 AM

CYTAT(SLayer @ czw, 11 wrz 2008 - 17:23) Wyświetl post
Wiem, wiem. Dobrze, a nawet bardzo dobrze, że chcą się poznać. Tylko tak dla przypomnienia napisałem, że Sosnowiec, czy Częstochowa to nie Śląsk.

Pozdro

A co icon_eek.gif ???, może leżą w woj. pomorskim?! icon_neutral.gif icon_eek.gif

Użytkownik Muszkarz edytował ten post 12 September 2008 - 06:16 AM

#24 Wiarus

Wiarus

Weteran

• Members
  • 589 postów

Napisano 12 September 2008 - 10:59 AM

No i dobrze, K O N I E C ! Popełnił gafę a zdarzyć może się to każdemu. icon_cool.gif
Nie przypuszczamy by było to umyślne icon_wink.gif
Uśmiechnij się icon_biggrin.gif

CO DO SPOTKANIA TO JESZCZE POGADAMY. Trzeba będzie jednak spełnić pewne warunki. Jakie? Podam, na pewno bez alkoholu. icon_biggrin.gif

No połamania.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Toggle shoutbox Shoutbox

@  wolfik : (29 August 2015 - 09:40 AM) @Arti/W-wa no i chyba najwazniejsza rzecz - responsywna wersja strony (mobilna)
@  wolfik : (29 August 2015 - 08:18 AM) @Arti/W-wa ficzery, ot chociażby rozbudowany i dobrze działający:
http://www.splawik.c...arch_app=forums
@  wolfik : (29 August 2015 - 07:42 AM) @Arti/W-wa przyprowadź kolegów, będzie nas więcej :)
@  wolfik : (29 August 2015 - 07:41 AM) @Arti/W-wa czas ustawiasz sobie sam w panelu.
@  Arti/W-wa : (28 August 2015 - 10:09 PM) z resztą, co tu sprzątać? środek sezonu a tu 50 aktywnych użytkowników (w ciągu ostatnich 5 minut)

1 użytkowników, 49 gości, 0 anonimowych
@  Arti/W-wa : (28 August 2015 - 10:06 PM) @wolfik, jakie to ficzery wpływają teraz na większą użyteczność forum? Bo z punktu widzenia zwykłego usera nie widzę żadnych, może w panelu moderatorskim jest coś więcej ale nie widzę, żeby tu ktokolwiek sprzątał.. :P Ot, po prostu ktoś ziścił swoją zachcewankę a reszta musi się przyzwyczaić...
@  Arti/W-wa : (28 August 2015 - 10:00 PM) zmieniliście szatę forum to może by i tak zegar ustawić, co?
@  wolfik : (28 August 2015 - 09:02 AM) Szybkość ładowania strony jest dużo większa co daje większy komfort użytkowania
@  wolfik : (28 August 2015 - 09:01 AM) @OLEK NAUTIC przyzwyczaisz się, po tylu latach patrzenia na stara wersję też na początku wydawało mi się dziwnie, ale po 2 dniach zacząłem odkrywać i doceniać nowe :)
@  OLEK NAUTIC : (28 August 2015 - 07:43 AM) Dla mnie stare forum było bardziej przejrzyste, to moje zdanie. Szybkość? Do pisania i czytania postów?
@  OLEK NAUTIC : (28 August 2015 - 07:38 AM) @wolfik przecież sam wiesz, że nie chodzi o przerost w angielskim
@  wolfik : (27 August 2015 - 02:25 PM) Pod względem użyteczności jesteśmy teraz lata świetlne do przodu. Poklikasz trochę i sam zobaczysz, że jest o wiele wygodniej i czytelniej niz było.
No i szybciej.
@  wolfik : (27 August 2015 - 02:23 PM) @OLEK NAUTIC brak spolszczenia w niektórych miejscach jest przerostem formy nad treścią ? :)
@  OLEK NAUTIC : (27 August 2015 - 12:01 PM) Jak dla mnie to forma przerosła treść w nowej odsłonie forum. Poprzednie było bardziej przejrzyste, daty i godziny mogły być polskie. Teraz wszystko przypomina inne forum. Takie skromne moje zdanie. Teraz chciałem wysłać lub opublikować a tu SHOUT
@  wolfik : (27 August 2015 - 08:57 AM) @BartasL2 dzięki :)
@  BartasL2 : (26 August 2015 - 04:48 PM) No no robi wrażenie:) pewnie sporo pracy kosztowała ta zabawa ale musze przyznać ze jest dużo lepiej :)
@  wolfik : (26 August 2015 - 12:13 PM) niespecjalnie jest tez możliwość robienia tutaj grup
@  wolfik : (26 August 2015 - 12:12 PM) do tej pory było to mało używane medium
@  Dinet : (26 August 2015 - 12:02 PM) ciekawy jestem jak zda egzamin jeden Shoutbox dla wszystkich grup wedkarskich, ale to czas pokaże
@  Dinet : (26 August 2015 - 11:59 AM) no pracy pewnie moc, ale efekt osiągniety :)