IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

33 Stron V  « < 31 32 33  
Closed TopicStart new topic
> Kutry W Okolicy Kołobrzegu
Karol14
post pią, 27 wrz 2013 - 11:07
Post #641

Weteran
Grupa: Members
Nr użytkownika: 42,772

CYTAT(amator52 @ pon, 23 wrz 2013 - 13:16) *
Karol - nie wiem na jakiej podstawie tak łatwo wyzywasz "brać wędkarską" od cwaniaków czy chamów !!! W Kołobrzegu większość kutrów ma mesy do spania i wędkarze często przyjeżdżają już o 20-21, zajmują miejsca, i idą spać pod pokład (czasami niekoniecznie spać). Dlaczego mama spać na łajbie w nieciekawym towarzystwie i bez porannej toalety (czytaj: cuchnący od swoistego klimatu kajuty) korzystać z przyjemności wędkowania. Skoro mam na miejscu apartament czy zarezerwowany pokój w hotelu. To, że we Władysłąwowie czy innym porcie utarło się , że wędek należy pilnować bo Ci je wyrzucą czy nawet ukradną wynika tylko i wyłącznie z faktu, że znaczna część wędkarzy jest z okolic i są wkurzeni, że przyjeżdżając o 4 czy 5 (do 6 czy 7 walną jeszcze flaszkę czy dwie)nie maja miejsc na rufie czy dziobie.
Wędkarstwo ma być przyjemnością - a za taką nie uważam koczowanie na ławce kutra (o ile jest) i pilnowanie wędek od godz. 17 - 18 dnia poprzedniego (zazwyczaj o tej godzinie jestem w porcie) aby kolesie Twojego pokroju mi ich nie wyrzucili do morza czy włączyli do własnych zasobów !!!

To proste,jeżeli wkładam wędkę do dulki to przy niej jestem bo wtedy stanowisko jest zajęte a wkładanie do dulek kijków,gałązek czy innych przedmiotów jest brakiem szacunku dla pozostałych wędkarzy, a więc chamstwem.
Nie wiem na jakiej podstawie uważasz że jestem złodziejem czy też chuliganem,mam swoje wędki i innych mi nie potrzeba.
Profile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
esox2b
post pią, 27 wrz 2013 - 18:59
Post #642

Szajbus
Nr użytkownika: 39,218

CYTAT(Karol14 @ pią, 27 wrz 2013 - 12:07) *
To proste,jeżeli wkładam wędkę do dulki to przy niej jestem bo wtedy stanowisko jest zajęte a wkładanie do dulek kijków,gałązek czy innych przedmiotów jest brakiem szacunku dla pozostałych wędkarzy, a więc chamstwem.

Możesz stać na straży całą noc, w imię szacunku lub by Cię ktoś "szanujący" innych nie wypruł. icon_evil.gif
Ja wchodząc na kuter, chęć łowienia z jakiegoś, wolnego w danej chwili miejsca zgłaszam słownie i idę spać. Rano wstaję rozkładam kije i nie mam problemu z miejscem. Nie wydaje mi się by to, że nie stoję całą noc na warcie było przejawem braku szacunku. Chyba tylko dla samego siebie... Raczej brakiem można nazwać fakt nie przyjęcia do wiadomości, że ktoś przed Tobą to miejsce zajął... Tyle tylko, że kuter czarteruje grono koleżeńskie a nie grupa rywali gotowych skakać sobie do oczu ( z szacunku oczywiście) w walce o najlepsze miejsce.
Ten post edytował esox2b pią, 27 wrz 2013 - 19:01
Profile CardPM
+Quote Post
OLO10
post pią, 27 wrz 2013 - 20:34
Post #643

Weteran
Nr użytkownika: 44,012

CYTAT(amator52 @ pią, 27 wrz 2013 - 11:37) *
Zazwyczaj w dulce umieszczam starszy model wędki (bez kołowrotka), która służy mi za rezerwową. Jeżeli zginie to starta niewielka a wędkować mogę na zasadniczą (Jaxon eternum 100-180g, 2,7m). Ostatnim razem, właściciel kutra, w dulce umieścił hak do podbierania ryb. To tyle.

Witam. Nie mam zamiaru odgrzewać kolejny raz tematu również z tego konkretnego powodu, że pływam tylko z Władka głównie z powodów logistycznych tj. najkrótszy i najszybszy dojazd oraz dość dobre rozeznanie odnośnie jednostek. Temat był już wałkowany na forum jakiś czas temu i kolejne wojenki na argumenty za i przeciw raczej mnie nie interesują. Dziwi mnie mocno to, że szyprowie w Kołobrzegu "bawią" się w takie rzeczy jak rezerwacja za pomocą takich sprzętów jak haki / dla kogo? dla siebie? kolesi? czy tych którzy przepłacili 10-20zł, czy czteropak?/ jeżeli tak to niech organizują rejsy wyłącznie dla swoich kolesi bo dla mnie świadczy to właśnie o pazerności czy wręcz pospolitym chamstwie. Chyba każdy wędkarz ma prawo być traktowany jednakowo prawda? Tak na marginesie ten "zastępczy" kij to co jest? germina DDR czy czechosłowacki Tokoz ze złamaną szczytówką? okręcony wokół dulki taśmą klejącą czy izolacją? Na większości jednostek we Władysławowie jest umieszczony regulamin w którym "wołami stoi napisane" jak wygląda zajmowanie stanowisk. Koniec kropka. Ja swojego zdania nie zmienię w tej kwestii. Chcesz łowić w tym konkretnym miejscu? nie musisz stać całą noc podczepiony pod wędkę jak pijawka, ale jesteś na kutrze możesz się walnąć na kojo pod podkładem itp. Chyba, że na co dzień śpisz w apartamencie i przeszkadza ci zapach kutra ale to już nie mój problem.
Profile CardPM
+Quote Post
pewniak01
post sob, 28 wrz 2013 - 15:10
Post #644

Wędkarz
Nr użytkownika: 43,224

CYTAT(OLO10 @ pią, 27 wrz 2013 - 21:34) *
Witam. Nie mam zamiaru odgrzewać kolejny raz tematu również z tego konkretnego powodu, że pływam tylko z Władka głównie z powodów logistycznych tj. najkrótszy i najszybszy dojazd oraz dość dobre rozeznanie odnośnie jednostek. Temat był już wałkowany na forum jakiś czas temu i kolejne wojenki na argumenty za i przeciw raczej mnie nie interesują. Dziwi mnie mocno to, że szyprowie w Kołobrzegu "bawią" się w takie rzeczy jak rezerwacja za pomocą takich sprzętów jak haki / dla kogo? dla siebie? kolesi? czy tych którzy przepłacili 10-20zł, czy czteropak?/ jeżeli tak to niech organizują rejsy wyłącznie dla swoich kolesi bo dla mnie świadczy to właśnie o pazerności czy wręcz pospolitym chamstwie. Chyba każdy wędkarz ma prawo być traktowany jednakowo prawda? Tak na marginesie ten "zastępczy" kij to co jest? germina DDR czy czechosłowacki Tokoz ze złamaną szczytówką? okręcony wokół dulki taśmą klejącą czy izolacją? Na większości jednostek we Władysławowie jest umieszczony regulamin w którym "wołami stoi napisane" jak wygląda zajmowanie stanowisk. Koniec kropka. Ja swojego zdania nie zmienię w tej kwestii. Chcesz łowić w tym konkretnym miejscu? nie musisz stać całą noc podczepiony pod wędkę jak pijawka, ale jesteś na kutrze możesz się walnąć na kojo pod podkładem itp. Chyba, że na co dzień śpisz w apartamencie i przeszkadza ci zapach kutra ale to już nie mój problem.

Osobiście znalazłem bardzo prosty sposób na kije , miotły i inne dziadostwo w dulkach. Najzwyczajniej omijam takie kutry. Już raz wstawiłem zdjęcie tego co zastałem pokładzie po przyjechaniu na miejsce, jest to kuter na którym byłem wcześniej już kilka razy, ale po tym co zobaczyłem wykasowałem nr z telefonu. Może szyprowie się opamiętają, chyba że chcą pływać z czarownicami na miotłach.

Profile CardPM
+Quote Post
margal
post sob, 28 wrz 2013 - 17:05
Post #645

Wędkarz
Nr użytkownika: 42,198

CYTAT(pewniak01 @ sob, 28 wrz 2013 - 16:10) *
Osobiście znalazłem bardzo prosty sposób na kije , miotły i inne dziadostwo w dulkach. Najzwyczajniej omijam takie kutry. Już raz wstawiłem zdjęcie tego co zastałem pokładzie po przyjechaniu na miejsce, jest to kuter na którym byłem wcześniej już kilka razy, ale po tym co zobaczyłem wykasowałem nr z telefonu. Może szyprowie się opamiętają, chyba że chcą pływać z czarownicami na miotłach.

Brawo ja to zrobiłem dwa lata temu, omijam takie jednostki duuużym łukiem.
widze że rynek sam szybko wszystko zweryfikuje...
Profile CardPM
+Quote Post
Janro
post sob, 28 wrz 2013 - 18:05
Post #646

Wędkarz
Nr użytkownika: 45,675

CYTAT(esox2b @ pią, 27 wrz 2013 - 19:59) *
Możesz stać na straży całą noc, w imię szacunku lub by Cię ktoś "szanujący" innych nie wypruł. icon_evil.gif
Ja wchodząc na kuter, chęć łowienia z jakiegoś, wolnego w danej chwili miejsca zgłaszam słownie i idę spać. Rano wstaję rozkładam kije i nie mam problemu z miejscem. Nie wydaje mi się by to, że nie stoję całą noc na warcie było przejawem braku szacunku. Chyba tylko dla samego siebie... Raczej brakiem można nazwać fakt nie przyjęcia do wiadomości, że ktoś przed Tobą to miejsce zajął... Tyle tylko, że kuter czarteruje grono koleżeńskie a nie grupa rywali gotowych skakać sobie do oczu ( z szacunku oczywiście) w walce o najlepsze miejsce.

Weteranie esox przestan wypisywac bzdury,ze zajmujesz slownie miejsce na kilka godzin przed wyplynieciem i gdy wracasz stanowisko jest wolne.Mysle,ze masz niebywale szczescie,ze tak sie zdarza,albo jestes ogolony na tz. "pale" i nier budzisz szacunek,ale tylko strach
Pozdrawiam Szczesciarza
Profile CardPM
+Quote Post
samul
post nie, 29 wrz 2013 - 01:11
Post #647

Wędkarz
Nr użytkownika: 45,513

Proponuje zatrudnić jakieś osoby do pilnowania dulek.Żenada!!!!!!!!!!!!!Tylko na polskich portach!
Profile CardPM
+Quote Post
amator52
post pon, 30 wrz 2013 - 11:04
Post #648

Weteran
Nr użytkownika: 42,493

CYTAT(OLO10 @ pią, 27 wrz 2013 - 21:34) *

Olo - najpierw pytasz "bez złośliwości" jak wygląda taka rezerwacja, a gdy otrzymujesz odpowiedź to się "rozkręcasz" - przekupstwo, kolesiostwo, chamstwo itd. Na tym kutrze byłem pierwszy raz, nie znałem obsługi, nikomu nie serwowałem czteropaku czy 20 zł., a rezerwowym kijem jest Dargon pilk 100-200gr, 2,1 m (kiedyś się łowiło kijami mocniejszymi i krótszymi). Nie przeszkadza mi zapach kutra ale już zapach przetrawionego alkoholu zmieszanego z kiszonymi ogórkami i skarpetami - TAK. Jeżeli pływasz tylko z Władka (co potwierdza moje wcześniejsze przypuszczenia) to Twój wybór i nikt nie zabroni Ci pływać w najbardziej zwaśnionej ferajnie (wystarczy poczytać wcześniejsze ataki na Ostrego, itp.). Nie obrażaj jednak tych, dla których morskie wędkowanie to czysta przyjemność w miarę komfortowych warunkach (armatorzy z Kołobrzegu je zapewniają). Nie dla każdego wyznacznikiem sukcesu jest rybie mięso a do portu ma 30 czy 50 km.
Profile CardPM
+Quote Post
OLO10
post pon, 30 wrz 2013 - 12:28
Post #649

Weteran
Nr użytkownika: 44,012

CYTAT(amator52 @ pon, 30 wrz 2013 - 12:04) *
Olo - najpierw pytasz "bez złośliwości" jak wygląda taka rezerwacja, a gdy otrzymujesz odpowiedź to się "rozkręcasz" - przekupstwo, kolesiostwo, chamstwo itd. Na tym kutrze byłem pierwszy raz, nie znałem obsługi, nikomu nie serwowałem czteropaku czy 20 zł., a rezerwowym kijem jest Dargon pilk 100-200gr, 2,1 m (kiedyś się łowiło kijami mocniejszymi i krótszymi). Nie przeszkadza mi zapach kutra ale już zapach przetrawionego alkoholu zmieszanego z kiszonymi ogórkami i skarpetami - TAK. Jeżeli pływasz tylko z Władka (co potwierdza moje wcześniejsze przypuszczenia) to Twój wybór i nikt nie zabroni Ci pływać w najbardziej zwaśnionej ferajnie (wystarczy poczytać wcześniejsze ataki na Ostrego, itp.). Nie obrażaj jednak tych, dla których morskie wędkowanie to czysta przyjemność w miarę komfortowych warunkach (armatorzy z Kołobrzegu je zapewniają). Nie dla każdego wyznacznikiem sukcesu jest rybie mięso a do portu ma 30 czy 50 km.

Witam. Podyskutować na forum ludzka rzecz i m.in. po to zostało utworzone icon_wink.gif są pewne granice dyskusji i zawsze to jest nadrzędnym / bynajmniej dla mnie/ celem aby ich nie przekroczyć i tego się trzymam. Pisząc wcześniej o " kolesiostwie, przekupstwie czy chamstwie miałem w tym konkretnym przypadku zachowanie szypra/armatora, który "rezerwuje" miejsce dla "kogoś tam" znajomego czy tp. Wybierając się na rejs i płacąc tyle co wszyscy mam prawo być traktowany tak samo jak inni uczestnicy. Jeżeli armator/szyper zamieszcza ogłoszenie w necie to moim zdaniem musi traktować wszystkich w ten sam sposób jeżeli nie " jestem pan, a to jest mój kram" to niech organizuje rejsy wyłącznie dla kolegów " i robi to co mi się podoba ja takie kutry omijam z daleka i koniec. We Władysławowie z niektórymi szyprami/armatorami jestem " na ty" ale przez myśl by mi nie przeszło prosić ich o taką "rezerwację" zresztą żaden z szanujących się armatorów by tego nie zrobił bo więcej by stracił niż zyskał. Co do rezerwacji przy pomocy wędek nadal zostanę przy swoim zdaniu z tego względu, że zaczniemy "rozbiórkę" tematu na drobne, czy kij z kołowrotkiem czy bez jest wędką do łowienia morskiego czy nie? czy sam dolnik z kołowrotkiem z ruchomą szpulą z lat 60 jest czy nie jest? czy wetknięty kawałek włókna szklanego ?jakiego używa się w telekomunikacji do usztywniania kabli pod ziemią jest czy nie? a dalej zaczną się spory czy to może być kij od szczotki czy mopa ze zrobioną na szczytówce pętelką z drutu? no tak bo jak dla mnie może być to "Wędka" i kto mi tak zabroni? Dalej. Czy Władek to "najbardziej zwaśniona" ferajna to nie wiem czy tak jest naprawdę. Rzeczywiście w porównaniu do innych portów jest więcej pyskówek itp. ale moim zdaniem bierze się to głównie z tego, że jest to najbardziej oblegana baza wędkarska w Polsce m.in ilość stron na forum i nigdy wszystkim wszystko nie będzie pasować i zawsze znajdą się tacy, którzy "obsmarują" armatora/szypra bo raz czy dwa razy do roku wybiorą się na ryby i nie złowią "limitu" i pojadą jak na " łysej kobyle". Jeszcze na zakończenie "krótkiego wywodu" do Władka mam równe 300km jeżdżę zawsze sam więc koszty 100% są moje, nie zawsze opisuje swoje wypady, bo czasami powielanie innych wpisów kolegów, którzy też łowili tego samego dnia jest bez sensu, a pisanie typu "byłem potwierdzam, tak było" dla mnie mija się z celem po co? nabić sobie ilość postów> ten rok delikatnie ujmując nie jest dla mnie rewelacyjny gdybym miał przeliczać koszty wyjazdów na rybie mięso już musiał bym kupić sobie radziecką zamrażarkę i przyszły rok bym siedział w domu i co 3-4 dni jadł na kolację dorsze, a nie ruszał w przyszłym tygodniu do Władka. No już na zakończenie " tak bez rozkręcania się i bez złośliwości" połamania wędki i udanych wypadów dorszowych bez przeliczania na sztuki i kilogramy. icon_wink.gif
Profile CardPM
+Quote Post
esox2b
post czw, 03 paź 2013 - 18:05
Post #650

Szajbus
Nr użytkownika: 39,218

CYTAT(Janro @ sob, 28 wrz 2013 - 19:05) *
Weteranie esox przestan wypisywac bzdury,ze zajmujesz slownie miejsce ...
Pozdrawiam Szczesciarza

Kolego proponuję czytać uważnie.
Gdzie to napisałem, że rano wracam na kuter? Ja napisałem, że rano wstaję i rozkładam wędki, a w morzu jestem w tym momencie mniej więcej, od północy...
Jeśli nie bardzo rozumiesz o czym piszę to specjalnie dla Ciebie. Rozmowa jest o sposobach zajmowania miejsc. Ja opisałem jak to odbywa się u nas w czasie dwu-trzy dniowego rejsu. Bardziej szczegółowo: Wchodzę na kuter, z miejsc w danej chwili wolnych wybieram to, które mi odpowiada (osiemnaście stanowisk dla dwunastu uczestników), bez jakiegokolwiek "zastraszania"... O kryterium wyboru miejsca już pisałem... To jest przykład, że można wypłynąć w rejs bez wcześniejszej "bitwy" o strategiczne pozycje i dotyczy rejsu z Kołobrzegu na wyczarterowanym kutrze. Zanim zaczniesz się gorączkować i zarzucać komuś pisanie bzdur to od czasu do czasu wróć do wcześniejszych wpisów.
Co do szczęścia to fakt, że trzeba je mieć, by pływać w takim gronie icon_razz.gif Czego i Tobie życzę !
Ten post edytował esox2b czw, 03 paź 2013 - 18:47
Profile CardPM
+Quote Post
Janro
post wto, 08 paź 2013 - 23:02
Post #651

Wędkarz
Nr użytkownika: 45,675

CYTAT(esox2b @ czw, 03 paź 2013 - 19:05) *
Co do szczęścia to fakt, że trzeba je mieć, by pływać w takim gronie icon_razz.gif Czego i Tobie życzę !

Dziekuje bardzo kolego.Bedzie mi ono potrzebne na 14 i 15.10. Zdam relacje,gdy wyprawa dojdzie do skutku.
Pozdrawiam
Profile CardPM
+Quote Post
Jan44
post pią, 11 paź 2013 - 20:11
Post #652

Początkujący
Nr użytkownika: 43,781

CYTAT(esox2b @ czw, 03 paź 2013 - 19:05) *
Kolego proponuję czytać uważnie.
Gdzie to napisałem, że rano wracam na kuter? Ja napisałem, że [font="Arial"][/font]rano wstaję i rozkładam wędki, a w morzu jestem w tym momencie mniej więcej, od północy...
Jeśli nie bardzo rozumiesz o czym piszę to specjalnie dla Ciebie. Rozmowa jest o sposobach zajmowania miejsc. Ja opisałem jak to odbywa się u nas w czasie dwu-trzy dniowego rejsu. Bardziej szczegółowo: Wchodzę na kuter, z miejsc w danej chwili wolnych wybieram to, które mi odpowiada (osiemnaście stanowisk dla dwunastu uczestników), bez jakiegokolwiek "zastraszania"... O kryterium wyboru miejsca już pisałem... To jest przykład, że można wypłynąć w rejs bez wcześniejszej "bitwy" o strategiczne pozycje i dotyczy rejsu z Kołobrzegu na wyczarterowanym kutrze. Zanim zaczniesz się gorączkować i zarzucać komuś pisanie bzdur to od czasu do czasu wróć do wcześniejszych wpisów.

[size="3"][/size]
Profile CardPM
+Quote Post
Jan44
post pią, 11 paź 2013 - 20:19
Post #653

Początkujący

CYTAT(Karol14 @ pią, 27 wrz 2013 - 12:07) *
Nie wiem na jakiej podstawie uważasz że jestem złodziejem czy też chuliganem,mam swoje wędki i innych mi nie potrzeba.

Profile CardPM
+Quote Post
Jan44
post pią, 11 paź 2013 - 20:36
Post #654

Początkujący

Od kilkunastu lat wypływam z Kołobrzegu , nie robię problemu w którym miejscu zajmę stanowisko, wypływam po to żeby powędkować a nie po skrzynkę dorszy, limit jest wiadomy, durne komentarze o oznaczaniu sobie miejsca są chyba dla wszystkich śmieszne, to normalny prymityw, przecież nie o to się rozchodzi. Byłem na kutrze z grupa Niemców , dla nich nie było w który miejscu się znajdą , dla nich była to zabawa, przyjemność , żadnej pazerności. Wydaje mi się, że jeżeli miejsce jest tak istotne to powinno być po prostu proste losowanie , nie byłoby , głupich dyskusji. Przecież to ma być przyjemność.
Profile CardPM
+Quote Post
kowal72
post sob, 19 paź 2013 - 00:34
Post #655

Wędkarz
Nr użytkownika: 45,677

witam. ja wraz z 3 kolegami atakujemy Bałtyk z Hydry we wtorek, pogoda raczej wyjsciowa sie zapowiada icon_wink.gif aby ryby było full icon_wink.gif relacja w srode! icon_wink.gif
Profile CardPM
+Quote Post
stelmachowicz
post sob, 16 lis 2013 - 23:40
Post #656

Wędkarz
Nr użytkownika: 25,264

CYTAT(kowal72 @ sob, 19 paź 2013 - 01:34) *
witam. ja wraz z 3 kolegami atakujemy Bałtyk z Hydry we wtorek, pogoda raczej wyjsciowa sie zapowiada icon_wink.gif aby ryby było full icon_wink.gif relacja w srode! icon_wink.gif

Witam. icon_cool.gif 15.11.(piątek) Kuterek Hydra.Zaczeliśmy od około22m.a kończyliśmy na 28m.Rybki brały dość fajnie icon_wink.gif Wyniki od kilkunastu (12nastolatek).. icon_eek.gif do kilkudzieśięciu icon_wink.gif Irek i ekipa jak zwykle zawodowo.. icon_twisted.gif I niedługo znowu zawitamy icon_razz.gif Pozdrawiam kolegów po kiju icon_wink.gif
Ten post edytował stelmachowicz sob, 16 lis 2013 - 23:41
Profile CardPM
+Quote Post
kowal72
post wto, 19 lis 2013 - 17:27
Post #657

Wędkarz
Nr użytkownika: 45,677

wczoraj hydra. ocena 10/10! 29 szutk. 4 kolo 1kg i jeden kolo 3 kg icon_wink.gif reszta roznie icon_wink.gif wpadloby wiecej ale popelnialem bledy icon_wink.gif ogolnie super! ryba, szyper jedzenie. no idealnie. za miesiac tez tam bede ! oby wiecej takich wypraw icon_wink.gif
dodam ze w niedziele mialem pojawic sie na statku globtroter u Pana Krupy lecz zadzwonil w sobote rano ze sztormowo. a rozmawialem z ludzmi na statku i mowili ze globtroter wychodzil pozniej jeszcze te informacja potwierdzila sie w porcie. icon_wink.gif okazalo sie ze Pan Krupa to klamca oszust i menda. nigdy wiecej na globtroter!

Jeszcze raz wielkie dziekuje ekipe z hydry za swietna przygode na baltyku icon_wink.gif pozdrawiam!
Profile CardPM
+Quote Post
kozik152
post nie, 15 gru 2013 - 10:32
Post #658

Wędkarz
Nr użytkownika: 38,420

W Kołobrzegu w sobotę szło połowić . Wyniki to x4 x5 na koniec wyprawy mieliśmy lekko 3 bft i nie było już tak różowo, wielu odpadło z gry a ryby ze skrzynek wędrowały po całym pokładzie .Duży plus tej jednostki to PODGRZEWANE RELINGI -POzDRAWIAM
Profile CardPM
+Quote Post
arturek43
post pon, 16 gru 2013 - 12:35
Post #659

Wędkarz
Nr użytkownika: 15,778

14.12.2013 Kołobrzeg kuter Nurek. Start 4.45.Długie płynięcie na łowisko bo rybka daleko 3 kamienie.Ok 8 pierwszy dzwonek i opuszczenie zestawu głębokość 37m.Pilker dotyka dna i rybka.Niestety rozmiaru pilkera wraca do wody.Na pokładzie meldują się 3 wymiarowe dorsze.Przelot na następne łowisko i tu znacznie lepiej rybka żeruje i w końcu u mnie powoli skrzynka się zapełnia:) Dryf długi bo rybka się cały czas pokazuje.W ciągu jednego dryfu można było wyrobić limit.Bardzo dużo niewymiarowych rybek które trafiały z powrotem do wody. Zestaw na jaki łowiłem to niebieski śledź Getki 120g i przywieszka czerwona z czarnym ogonkiem.Atmosfera na kutrze bardzo miła pomimo kilku ludzi którzy non stop się plątali:( O 14.15 3 dzwonki i długa droga powrotna.Wszyscy bardzo zadowoleni.Fakt pogoda z godzinki na godzinkę się stawała gorsza ale dało radę wytrzymać.Dziękuję wszystkim udany rejs w szczególności armatorowi i szyprowi.Pozdrawiam i do następnego razu:)
Profile CardPM
+Quote Post
stelmachowicz
post czw, 19 gru 2013 - 16:54
Post #660

Wędkarz
Nr użytkownika: 25,264

CYTAT(arturek43 @ pon, 16 gru 2013 - 13:35) *
14.12.2013 Kołobrzeg kuter Nurek. Start 4.45.Długie płynięcie na łowisko bo rybka daleko 3 kamienie.Ok 8 pierwszy dzwonek i opuszczenie zestawu głębokość 37m.Pilker dotyka dna i rybka.Niestety rozmiaru pilkera wraca do wody.Na pokładzie meldują się 3 wymiarowe dorsze.Przelot na następne łowisko i tu znacznie lepiej rybka żeruje i w końcu u mnie powoli skrzynka się zapełnia:) Dryf długi bo rybka się cały czas pokazuje.W ciągu jednego dryfu można było wyrobić limit.Bardzo dużo niewymiarowych rybek które trafiały z powrotem do wody. Zestaw na jaki łowiłem to niebieski śledź Getki 120g i przywieszka czerwona z czarnym ogonkiem.Atmosfera na kutrze bardzo miła pomimo kilku ludzi którzy non stop się plątali:( O 14.15 3 dzwonki i długa droga powrotna.Wszyscy bardzo zadowoleni.Fakt pogoda z godzinki na godzinkę się stawała gorsza ale dało radę wytrzymać.Dziękuję wszystkim udany rejs w szczególności armatorowi i szyprowi.Pozdrawiam i do następnego razu:)

Witam. 18.Środa. Kuter hydra płynięcie na 3 kamienie( 3h)ryby brały ale dużo niemowlaków icon_wink.gif Zaloga jak zwykle profi.. icon_biggrin.gif Pozdrawiam i życze Wesołych Świąt.
Profile CardPM
+Quote Post
4 Najlepsze fotki tego tygodnia
tn_gallery_40133_984_48007.jpg

33 Stron V  « < 31 32 33
Closed TopicStart new topic
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Polecamy
Sklep zoologiczny
Akwarystyka forum
Krewetki - forum
Reklama

ZPW WWG-Wędkujący Internauci najlepsza strona dla wędkarzy

- Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piątek, 22 sierpień 2014 - 02:56

informacje o cookies