Witam jest ktoś chętny odkupić na części ten młynek posiadam obie szpule oraz pudełko zagineły dowody zakupu i niestety nie mogę oddać na serwis proszę składać propozycję , młynek się kręci ale szpula się nie wysuwa do układania żyłki ![]()
Zawartość użytkownika rzeznik2555
Odnotowano 2 pozycji dodanych przez rzeznik2555 (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 12-czerwca 25 )


Napisano przez
