Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika wahlul

Odnotowano 4 pozycji dodanych przez wahlul (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 25-styczeń 19 )


Sortuj według                Sortuj  

#374338 Wyprawy Na Dorsze Z Władysławowa 2015

Napisano przez wahlul w 09 wrzesień 2019 - 19:03 w Wędkarstwo morskie

Konkretnie i rzeczowo, niestety taka jest rzeczywistość, jeżeli nie będzie zbiorowego ogarnięcia się to będzie gorzej i gorzej. Szkoda wielka szkoda. Na naszym morzu traluja obce jednostki i nikt nie ma odwagi się temu sprzeciwić. Rybacy próbują cokolwiek działać, ale niestety to za mało. Powinien być wprowadzony całkowity zakaz łowiena przynajmniej na 4-5 lat a potem bardzo przemyslana gospodarka rybacka.

Cholera, zesrał bym się z radości gdyby ktoś mnie wziął teraz na rejs i pozwolił złowić choćby 5 ryb. Jestem na półwyspie przez tydzień i nie mam z kim popłynąć!!! Co się dzieje? Żeby jedne z topowych jednostek z Władka nie miały kogo wozić? Czarna rozpacz normalnie.... Po kilku latach próbuję wrócić do znanego mi pięknego świata, ale okazuje się że ten świat nie istnieje...
#374335 Opisy I Oceny Jednostek Łowiących Dorsze!

Napisano przez wahlul w 15 sierpień 2019 - 21:57 w Wędkarstwo morskie

Witam wilków morskich po długiej przerwie. Odpadłem ze stawki na kilka lat i proszę o poradę.

Będę na urlopie w Helu we wrześniu. Ciągnie wilka do lasu więc jeśli Neptun pozwoli to chciałbym popłynąć za pomuchlem chociaż raz.

Pytanie: Czy z Helu wypływa jakaś godna polecenia jednostka? Nie jestem strasznie wybredny ani pazerny na mięcho, ale też nie chcę płacić z góry za wycieczkę po bezrybiu. Stąd pytanie, czy szukać w porcie na Helu, czy raczej planować wyprawę do Władysławowa do Olka albo Krzysztofa? Z przyczyn logistycznych wolałbym z Helu.

Z góry dziękuję za podpowiedzi.
#374325 Który Feeder Mikado wybrać do gruntu, rzeka Odra do 300zł

Napisano przez wahlul w 18 lipiec 2019 - 10:32 w Wędkarstwo gruntowe

Obejrzyj Golden Bay feeder do 140g.

Mam parę lat i nie chcę żadnego innego. Ma 4 szczytówki w zestawie. Najcieńsza może robić za lekkiego pickera a najgrubsza spokojnie przeżyje nawet 160g.
#374161 Wyprawy Na Dorsze Z Władysławowa 2015

Napisano przez wahlul w 05 styczeń 2019 - 18:34 w Wędkarstwo morskie

Super....  Siedzę we Władku przez kilka dni i.......