Skocz do zawartości


Temat pomocy: Kontaktowanie się z grupą moderująca oraz raportowanie postów


Kontaktowanie się z grupą moderująca

Jeśli potrzebujesz skontaktować się z moderatorem, lub po prostu chcesz zobaczyć pełną listę administratorów, możesz to zrobić klikając odnośnik Zespół moderujący, który znajdziesz na dole strony głównej forum (pierwszej stronie, którą widzisz odwiedzając forum), lub z Mój Asystent.'.

Ta lista wyświetla administratorów (tych, którzy mają dostęp do panelu administracyjnego), ogólnych moderatorów (tych, którzy mogą moderować wszystkie fora) oraz moderatorów poszczególnych forów.

Jeśli chcesz skontaktować się w sprawie Twojego konta, skontaktuj się z administratorem, natomiast, jeśli chcesz skontaktować się z kim w sprawie postu lub tematu, skontaktuj się z moderatorem ogólnym lub moderatorem poszczególnych forów.

Raportowanie postów

Jeśli administrator udostępni tą funkcję na forum, zobaczysz przycisk Raportuj w pocie, obok przycisku Cytuj Ta funkcja pozwoli Ci powiadomić o pocie moderatora forum (lub administratora, w przypadku, gdy nie ma dostępnego moderatora danego forum). Możesz użyć tej funkcji, jeśli uważasz, że moderator/moderatorzy powinni być poinformowani o danym pocie, jednak, nie używaj tej funkcji, aby rozmawiać z moderatorem/moderatorami!. W tym celu możesz użyć funkcji wysłania e-maila w osobistym posłańcu (PM)